Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kacper Ryx

Kacper Ryx

Kraków

Kacper Ryx to bohater cyklu kryminałów historycznych autorstwa Mariusza Wollnego. Jako oficjalny Inwestygator Ich Królewskich Mości tropi i karze przestępców w XVI-wiecznym Krakowie (aczkolwiek zdarza mu się również rozszerzać działalność na całą Rzeczpospolitą). Autor książek o jego przygodach to pisarz z zamiłowania, a z powołania nauczyciel historii z kilkudziesięcioletnim stażem (obecnie już w stanie spoczynku). Swoją twórczością od przeszło 10 lat udowadnia, iż dzieje Polski obfitują w niesamowite historie oraz intrygi . Na swoim koncie, oprócz wspomnianej czterotomowej serii o Kacprze Ryksie ma książki takie, jak "Krew Inków", "Oblicze Pana", cykl "Krwawa Jutrznia", "Tropem Smoka" oraz dawno wyprzedane książki o historii Polski dla dzieci z serii "Był sobie król..."

Napisz wiadomość do Projektodawcy

16723 PLN z 5000 PLN

181 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

334%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.04.2015.

Wydanie najnowszej książki M.Wollnego 'Mściciel.'

Pozostało 5 dni naszej kampanii!

Dodano 17.04.2015, godz. 16:46

Czołem!!

Pozostało już tylko 5 dni do zakończenia naszej kampanii wspólnego wydania 'Mściciela', zbliżamy się do 14 tys złotych!! Wygląda na to, że na wpół okrągłe 15 tys osiągniemy z palcem w ... z łatwością:)

Cel III gdzieś tam majaczy w oddali, ale wierzymy w to, że się uda! A jeśli tak by się stało to 10 maja czeka nas wszystkich wielka impreza z Kacprem Ryksem w roli głównej!

Pozdrawiamy!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.04.2015 10:10