Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kacper Ryx

Kacper Ryx

Kraków

Kacper Ryx to bohater cyklu kryminałów historycznych autorstwa Mariusza Wollnego. Jako oficjalny Inwestygator Ich Królewskich Mości tropi i karze przestępców w XVI-wiecznym Krakowie (aczkolwiek zdarza mu się również rozszerzać działalność na całą Rzeczpospolitą). Autor książek o jego przygodach to pisarz z zamiłowania, a z powołania nauczyciel historii z kilkudziesięcioletnim stażem (obecnie już w stanie spoczynku). Swoją twórczością od przeszło 10 lat udowadnia, iż dzieje Polski obfitują w niesamowite historie oraz intrygi . Na swoim koncie, oprócz wspomnianej czterotomowej serii o Kacprze Ryksie ma książki takie, jak "Krew Inków", "Oblicze Pana", cykl "Krwawa Jutrznia", "Tropem Smoka" oraz dawno wyprzedane książki o historii Polski dla dzieci z serii "Był sobie król..."

Napisz wiadomość do Projektodawcy

16723 PLN z 5000 PLN

181 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

334%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.04.2015.

Wydanie najnowszej książki M.Wollnego 'Mściciel.'

13 tys pękło i dodatkowe miejsce dla sponsora!

Dodano 16.04.2015, godz. 14:54

Czołem!!

Dziś rano przekroczyliśmy granicę 13 tys złotych! Super! :))
Mamy jeszcze informację odnośnie do nagrody "Sponsor 'Mściciela'". Otóż, jako że jeden ze wspierających sponsorów okazał się być osobą prywatną, która chciała być mecenasem, ale nie zdążyła (baaaaardzo dziękujemy za poświęcenie:))), to zwolniło się jedno miejsce dla firm na logo na tylnej okładce!Pozdrawiamy!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.04.2015 10:10