Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kacper Ryx

Kacper Ryx

Kraków

Kacper Ryx to bohater cyklu kryminałów historycznych autorstwa Mariusza Wollnego. Jako oficjalny Inwestygator Ich Królewskich Mości tropi i karze przestępców w XVI-wiecznym Krakowie (aczkolwiek zdarza mu się również rozszerzać działalność na całą Rzeczpospolitą). Autor książek o jego przygodach to pisarz z zamiłowania, a z powołania nauczyciel historii z kilkudziesięcioletnim stażem (obecnie już w stanie spoczynku). Swoją twórczością od przeszło 10 lat udowadnia, iż dzieje Polski obfitują w niesamowite historie oraz intrygi . Na swoim koncie, oprócz wspomnianej czterotomowej serii o Kacprze Ryksie ma książki takie, jak "Krew Inków", "Oblicze Pana", cykl "Krwawa Jutrznia", "Tropem Smoka" oraz dawno wyprzedane książki o historii Polski dla dzieci z serii "Był sobie król..."

Napisz wiadomość do Projektodawcy

16723 PLN z 5000 PLN

181 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

334%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.04.2015.

Wydanie najnowszej książki M.Wollnego 'Mściciel.'

Nowy cel III !

Dodano 10.04.2015, godz. 12:23

Udało się przekroczyć 10 000 zł :) Próg ten przebił nasz trzeci i ostatni mecenas - Pan Wojciech Krawczyk - dziękujemy!

Mamy również dla Was cel nr III, jeśli uda nam/Wam się podwoić tę kwotę i dobić do 20 tys złotych (co będzie nie lada wyzwaniem) zorganizujemy całodzienną biesiadę w jakimś fajnym miejscu w Krakowie (zapewne w naszej dziupli przy placu Mariackim 3 tym razem się nie pomieścimy). Głównym tematem będzie oczywiście "Mściciel", ale będzie to również biesiada wieńcząca całą Ryksową sagę. Zaprosimy specjalnych gości, rekonstruktorów, muzykantów, a z całości przygotujemy okołogodzinny film, który wyślemy wszystkim wspierającym naszą akcję (tak żeby Ci, którzy zjawić się nie mogą również to zobaczyli) !
Zapraszamy więc do dalszego wspierania!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.04.2015 10:10