Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

jest-ladnie

jest-ladnie

Postomino

Jest Ładnie zostało stworzone z miłości do rękodzieła, wykorzystywania materiałów recyclingowych i tych, które dała natura. Z dużym zaangażowaniem sprzątam plaże, co wiem, że jest kroplą w morzu potrzeb. Uwielbiam Bałtyk i Ustkę, szczególnie poza sezonem, więc odwdzięczam się, dbając o jego naturalne piękno.
Dziękuję każdej osobie za wsparcie i poświęcony czas.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

606 PLN z 20000 PLN

12 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 22.09.2020.

Mniej plastiku dla Bałtyku - Jest Ładnie

Dodano: 23.09.2020, 21:21
jest-ladnie
jest-ladnie
Moi Drodzy - jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję za wsparcie projektu - niestety nie udało się tym razem uzyskać 100 % zakładanej kwoty i dlatego tak szybko jak otrzymam przelew, to przekaże tę kwotę na Lot Ustka i Ziemia Słupska. Mam nadzieję, że nie pogniewacie się za zmianę celu. Śmieci zostały zebrane i to w większej ilości, niż 606 sztuk, mamy mniej o 3500 tysiąca sztuk mikrośmieci na plaży i tym samym w morzu. Bardzo dziękuję też tym wszystkim, którzy przyłączyli się aktywnie do sprzątania na plaży i wspierali dobrym słowem. Moi Drodzy, wszystkie nagrody dotrą do Was w przyszłym tygodniu, a ze mną możecie się spotkać w następne wakacje w Ustce na Promenadzie, bo nie odpuszczam i działam dalej. Jeszcze raz - dziękuję.
Fotki z zebranych śmieci zostaną udostępnione na Youtube - adres podam w następnym komentarzu.
Dodano: 11.08.2020, 14:17
jest-ladnie
jest-ladnie
Bardzo dziękuję Wszystkim za wsparcie :-). Zbieranie anty-skarbów na plaży odbędzie się w piątek, a nagrody zostaną wysłane po zakończeniu projektu, czyli niestety za 42 dni. Działamy dalej :-).

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 22.09.2020 22:10