Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

jest-ladnie

jest-ladnie

Postomino

Jest Ładnie zostało stworzone z miłości do rękodzieła, wykorzystywania materiałów recyclingowych i tych, które dała natura. Z dużym zaangażowaniem sprzątam plaże, co wiem, że jest kroplą w morzu potrzeb. Uwielbiam Bałtyk i Ustkę, szczególnie poza sezonem, więc odwdzięczam się, dbając o jego naturalne piękno.
Dziękuję każdej osobie za wsparcie i poświęcony czas.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

606 PLN z 20000 PLN

12 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 22.09.2020.

Mniej plastiku dla Bałtyku - Jest Ładnie

O projekcie

Jest Ładnie - od tego wszystko się zaczęło. Jest Ładnie to nazwa mojej mikrofirmy, w której wytwarzam pamiątki morskie z kamieni, drewna morskiego, materiałów wtórnych, obrazków akrylowych i wszystkiego, co może powstać dzięki technice szydełkowej.  Misją mojej działalności jest stworzenie pamiątki lokalnej, bez konieczności przywożenia znad morza chińskich mew, gigantycznych muszli, których nie ma w Bałtyku i ton plastiku, które szybko trafiają do kosza. Daję turystom rzeczy oryginalne i mniej szkodliwe dla środowiska.

Moja przygoda z pokazaniem  pamiątek dla szerszej publiczności rozpoczęła się w zeszłym roku na Promenadzie w Ustce. Sprzedawałam swoje wyroby  w Ustce w sezonie wakacyjnym i miałam powtórzyć to również w te wakacje - jednak poddałam się z powodu królującego aktualnie wirusa i już w marcu, nie wiedząc jaka będzie sytuacja zrezygnowałam ze stoiska. Wiele rzeczy przygotowałam, wiele aktualnie tworzę i teraz, albo poczekają na przyszły sezon, albo stanął się prezentami dla społeczności Polakpotrafi.pl. 

Tytuł kampanii to ,,Mniej plastiku dla Bałtyku''. Już tłumaczę. Uwielbiam plażę i spędzam na niej dużo czasu, dlatego widok coraz większej ilości kolorowego plastiku i filtrów od papierosów powoduje u mnie wzrost ciśnienia, dlatego bardzo często zbieram śmieci na plaży. Postanowiła połączyć te dwie aktywności idodać większą wartość do pamiątek i dekoracji, które tworzę i dlatego każda złotówka wsparcia, to będzie 1 śmieć zebrany na plaży (Ktoś wpłaca 10 zł, to oprócz nagrody przyczynia się do zebrania 10 szt. plastików lub filtrów od papierosów z plaży) - to będzie takie wspólne sprzątanie plaży, za pomocą moich rąk. Niech tworzenie pamiątek i oczyszczanie plaży z kipów i plastiku stanie się moją główną i jedyną pracą. To byłoby spełnieniem moich marzeń i większą miłością niż praca w aptece, którą teraz wykonuję. Zdjęcia z zebranych śmieci będą prezentowane na instagramie.

Fundusze zebrane, dzięki Waszemu wsparciu przeznaczę na zrobienie fajnego, profesjonalnego logo oraz na dzierżawę budki handlowej na Promenadzie w Ustce w 2021 roku. W zeszłym roku dzierżawiłam miejsce dla artystów ,,pod chmurką'', ale ze względu na kaprysy pogodowe, nie zawsze tam byłam. Budka handlowa jest droższa i dlatego proszę o Wasze wsparcie. Oprócz tego, w domku handlowym mogę poszerzyć asortyment o produkty innych artystów, czego nie mogłam zrobić w zeszłym roku. Tak mi się marzy odczarować pamiątki morskie, żeby były z lokalną lub ekologiczną duszą. Wszystkie rzeczy, które będą dostępne na Promenadzie, będą również sprzątały - to chyba jedyna taka inicjatywa sprzątających pamiątek. Nadwyżkę zebranych środków przeznaczę na rozwój strony internetowej, gdyż moja cyfryzacja jest mocno uwsteczniona. 

Bardzo proszę przyłączcie sie do mojej inicjatywy i dążmy do tego, żeby zawsze można było powiedzieć, że JEST ŁADNIE.

Dziękuję Wszystkim.

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 22.09.2020 22:10