Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

kingabogdanska

kingabogdanska

Warszawa, Polska

Jestem kobietą, mamą dwóch cudownych synów, siostrą, przyjaciółką, kumpelą, nieznajomą, wsparciem w trudnych chwilach, inspiratorką, trenerem terrorystą, kobietą przedsiębiorczą……można wymieniać bez końca.
"Urodziłam się w domku mojej babuni”, „w czepku na głowie” w małej historycznej miejscowości na Podlasiu, w Drohiczynie. Jako drugie dziecko moich rodziców. Odkąd sięgam pamięcią zawsze było mnie pełno. Jak nie pakowałam się w kolejne kłopoty, to organizowałam jakiś teatrzyk, budowałam szałasy z bratem, gotowałam uzdrawiający wywar z ziół albo po raz kolejny pakowałam swój tobołek i szłam w świat szukać zrozumienia.
Moja ciekawość świata pozwala mi poznawać wielu niesamowitych ludzi..

Napisz wiadomość do Projektodawcy

9255 PLN z 9000 PLN

71 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.12.2016.

Mistrzyni Swojego Życia

O projekcie

 

Książka, którą właśnie skonczyłam pisać, zawiera efekt długich lat pracy nad sobą, nad samoświadomością i poznawaniem siebie. Jest ona zapisem moich osobistych doświadczeń, zawodowych refleksji oraz wielu trudnych lekcji, jakie przyszło mi odrobić.

Napisałam tę książkę dla kobiet, które uważają, że Mistrzyni jest głęboko w nich i chcą ją uwolnić. Dla tych kobiet, które są zainteresowane tym, co powoduje, że nie mogą czuć się w pełni sobą w zżyciu.

To dla nich przeprowadziłam wywiady z kobietami, które zastosowały moje rady w życiu i dzięki temu dążą wytrwale do swojego Mistrzostwa.

Ja sama byłabym o wiele szybciej szczęśliwa i spełniona, gdyby ktoś podsunął mi taka książkę 16 lat temu. Na pewno pozwoliłaby mi uniknąć wielu błędów, które popełniłam lub niewłaściwych ścieżek, na które weszłam. Dlatego właśnie ja napisałam.

Ufam, że ta książka będzie dla czytelniczek źródłem inspiracji i siły do tego, by wytrwale podążać swoja ścieżką i stać się Mistrzynią swojego Życia.

To historia kobiety matki, która idąc samodzielnie przez życie napotyka kolejne wyzwania. Bywa różnie, ale zawsze znajduje rozwiązanie. Czasami to trwa dłużej, czasami krócej. Matki, która ucząc się, upadając, szkoląc i przepracowując swoje słabości, lęki i obawy, poznaje siebie  i swoje możliwości po to by w nie za długim czasie dostać kolejne ciosy od życia – białaczkę i uprowadzenie 20 miesięcznego syna za granicę ( o tym będzie kolejna książka). Gdyby nie miała siły, którą czerpie z wieloletniej pracy nad sobą padłaby bardzo szybko. Dzięki swojemu wewnętrznemu mistrzostwu, które daje jej siłę wygrywa z chorobą i na pięści walczy o powrót dziecka. Właśnie o tym jak czerpać z wewnętrznego mistrzostwa jest ta książka.


Dzięki tej książce czytelniczka:

• Rozpocznie proces życia w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami
• Będzie umiała ustawić sobie priorytety i rezygnować z rzeczy, które zabierają energię
• Stanie się taką kobietą ,która ma balans między pracą a życiem rodzinnym
• Odkryje mocne strony i na ich podstawie zbuduje nową jakoś życia
• Zrozumie, że niewidzialny ogranicznik w jej życiu tak naprawdę nie istnieje i stanie się spełnioną, szczęśliwą, radosną, bez kompleksów, pewną swojej wartości kobietą
• Uporządkuje swoje życie wewnętrzne i zewnętrzne tak by wreszcie realizować swoje pasje

Wydanie książki plus materiałów reklamowych ...bardzo skromnych ...to koszt tych 9000zł. Nakład pierwszy to będzie 1000 sztuk.

Intencja jest jedna: Zainspirować Kobiety do zmiany i uwierzenia w siebie ...bo dopóki jesteśmy ...możemy wszystko ...

1% ze sprzedaży przeznaczę na na pomoc dla Małego Rycerza Szymona Kędziela, który walczy z siatkówczakiem oka. Jeśli uzbieramy więcej ...będzie na dodatkowe egzemplarze z których sprzedaży połowę przeznaczę na ten sam cel.

http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl

Wybrałam tę formę finansowania, bo skoro sam Prezydent Obama z niej korzystał przed wyborami ? :-) to dlaczego nie ja ? A tak serio to wydawanie książek to nie łatwy chleb. Znane miejsca ich zakupu oddają autorowi zwykle ok 20 % wartości , a o promocji mogą pomarzyć tylko ludzie ze znanym nazwiskiem. Marzę, abym nie była w niczym zależna od kogo kolowiek. Ta niezależność zależy tylko od tego czy będę miała finanse na wydanie książki. Resztę jestem w stanie sama przygotować.

Dziękuję i jestem wdzięczna za wszystko.

Można mnie znaleźć na FB :
https://www.facebook.com/kinga.bogdanska.92?fref=ts

https://www.facebook.com/Kinga-Bogda%C5%84ska-Bogda%C5%84ska-Coaching-Training-216201621756468/?fref=ts

i na mojej stronie internetowej:
www.kingabogdanska.com

i można po prostu do mnie napisać :-)

Marzę aby wydać książkę do 20.12.2016 roku.

Cel projektu :

wydanie książki motywującej kobiety do zmiany, do uwierzenia, że mogą wiele, gdy sięgną do wewnętrznego potencjału.

Kim Jestem?

 

Jestem kobietą, mamą dwóch cudownych synów, siostrą, przyjaciółką, kumpelą, nieznajomą, wsparciem w trudnych chwilach, inspiratorką, trenerem terrorystą, kobietą przedsiębiorczą……można wymieniać bez końca.

Ale może zacznę od początku. "Urodziłam się w domku mojej babuni”, „w czepku na głowie” w małej historycznej miejscowości na Podlasiu, w Drohiczynie. Jako drugie dziecko moich rodziców. Odkąd sięgam pamięcią zawsze było mnie pełno. Jak nie pakowałam się w kolejne kłopoty, to organizowałam jakiś teatrzyk, budowałam szałasy z bratem, gotowałam uzdrawiający wywar z ziół albo po raz kolejny pakowałam swój tobołek i szłam w świat szukać zrozumienia. Często przysparzałam mojego tatę o zawał serca, bo albo znajdował mnie spacerującą po szczycie szklarni nad wysypiskiem szkła albo zaprzyjaźniałam się ze sfora wściekłych psów biegających po polach, lub wyciągał mnie z bagna, bo stwierdziłam, że prosta droga do domu jest nudna lub wysadzałam w powietrze wielka skrzynie szkła, bo akurat wpadła mi w ręce encyklopedia małego chemika z przepisem na proch domowej roboty. Teraz jako mama bardzo mu współczuję i dziękuję niebiosom, ze moi synowie tylko częściowo odziedziczyli nieograniczoną ciekawość i brak lęku przed poznawaniem i eksperymentowaniem. Chociaż im też nie brakuje. O nie!

Prowadzę swój biznes od 6 lat, szkolenia oraz coaching prowadzę od 7 lat. Dar bycia mamą pozwolił mi odnaleźć siebie, poukładać priorytety i odkryć misję życiową, którą jest wspieranie kobiet w odkrywaniu ich mistrzostwa wewnętrznego.

 

Mam Patronat medialny:

www,planetakobiet.com.pl

 

www.kobietawchmurze.pl

 

http://vitwoman.pl/

 

www.beautymission.pl

 

www.dobrzemi.com.pl

 

www.perfectionismine.pl

http://ohme.pl/

 

 

http://woman-news.pl/

www.tyibiznes.pl

http://szpilkipogodzinach.pl/

 

www.liderka.pl

 

oraz Partnerów:

www.beatajurasz.pl

 

http://jaksprzedawacwiecej.pl

 

www.eychler.pl

www.amc.waw.pl

 

Dziękuję za zaufanie :)

 

Kto chciałby jeszcze dołączyć?

Pomóż mi zrealizować moje marzenie, aby ta książka jak najszybciej trafiła do kobiet, które jej potrzebują.

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.12.2016 18:06