Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Szybowcowa Kadra Narodowa Juniorów

Szybowcowa Kadra Narodowa Juniorów

Warszawa, Polska

Historia zmagań najmłodszych szybowników sięga 1949 roku. Wtedy to po raz pierwszy w Polsce, na górze Żar nieopodal Żywca rozegrano Krajowe Zawody Szybowcowe Juniorów. Tryumfatorem tej imprezy był Stanisław Wielgus z Aeroklubu Krakowskiego, dziś nestor zasłużony dla lotniczej młodzieży. Wysoki poziom sportowy zawodników sprawił iż zawody juniorów na stałe wpisały się do kalendarza imprez lotniczych.

W 2022 roku dołożymy wszelkich starań by na zbliżających się Mistrzostwach Świata w Czechach Mistrzowski Puchar Przechodni powrócił do Polski!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

35956 PLN z 18000 PLN

250 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

199%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.11.2015.

Misja Australia - Szybowcowe Mistrzostwa Świata

Nagrody płyną z Australii :)

Dodano 20.01.2016, godz. 22:11

Szanowni Państwo,

jeszcze raz chcieliśmy podziękować za umożliwienie nam startu w Szybowcowych Mistrzostwach Świata w australijskim Narromine. Wywalczyliśmy drużynowe vice-mistrzostwo Świata i otarliśmy się o medale indywidualne. Mieliśmy sporo pecha, jednak jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że mogliśmy latać właśnie tam, a zdobyte doświadczenie na pewno zaowocuje w przyszłości.

Jednocześnie chcieliśmy poinformować, iż w związku z limitem wagowym oraz gabarytowym nie mogliśmy zabrać nagród w walizkach ze sobą i spakowaliśmy je do kontenera który płynie już do Polski. Dlatego serdecznie prosimy o jeszcze trochę cierpliwości.

Osoby które zdecydowały się na Pocztówkę z Sydney powinny już ją dawno otrzymać. W 100% wysłaliśmy wszsytkie pocztówki z Australi, jednak czasami z przyczyn losowych taka pocztówka nie dociera (słyszeliśmy juz o 2 przypadkach). Jeśli zdecydowali się państwo na pocztówkę, a jeszcze jej nie otrzymali prosimy o kontakt poprzez wiadomość prywatną - postaramy się zrekompensować brak pocztówki z nawiązką :)

Z lotniczym pozdrowieniem,
Szybowcowa Kadra Narodowa Juniorów

Dodano: 01.03.2016, 14:25
  madart
madart
dzisiaj juz marzec i tez nie mam pocztowki ani przypinki
Dodano: 21.01.2016, 19:33
  ciebak
ciebak
ja nie otrzymalem pocztowki
Łukasz Ciebień

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.11.2015 23:11