Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Szybowcowa Kadra Narodowa Juniorów

Szybowcowa Kadra Narodowa Juniorów

Warszawa, Polska

Historia zmagań najmłodszych szybowników sięga 1949 roku. Wtedy to po raz pierwszy w Polsce, na górze Żar nieopodal Żywca rozegrano Krajowe Zawody Szybowcowe Juniorów. Tryumfatorem tej imprezy był Stanisław Wielgus z Aeroklubu Krakowskiego, dziś nestor zasłużony dla lotniczej młodzieży. Wysoki poziom sportowy zawodników sprawił iż zawody juniorów na stałe wpisały się do kalendarza imprez lotniczych.

W 2022 roku dołożymy wszelkich starań by na zbliżających się Mistrzostwach Świata w Czechach Mistrzowski Puchar Przechodni powrócił do Polski!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

35956 PLN z 18000 PLN

250 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

199%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.11.2015.

Misja Australia - Szybowcowe Mistrzostwa Świata

Od teraz zbieramy na JUNIOR GLIDING CAMP 2016!

Dodano 07.11.2015, godz. 16:42

Od tego momentu zbieramy środki na "JUNIOR GLIDING CAMP 2016" .

Zorganizujemy profesjonalny obóz przelotowy dla Juniorów i pilotów niepełnosprawnych połączony ze zgrupowaniem Szybowcowej Kadry Narodowej Juniorów. Wspólne odprawy meteo i wykładanie ambitnych tras, wykłady z najlepszymi na świecie szybownikami. Tematem przewodnim, na który połżymy największy nacisk będzie "BEZPIECZEŃSTWO W SPORCIE SZYBOWCOWYM". Darowizna rozdysponowana zostanie po równo, wszystkim juniorom uczestniczącym w obozie. Środki zostaną przeznaczone na hole, koszty wynajmu szybowca i zakwaterowanie.

Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.11.2015 23:11