Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Szybowcowa Kadra Narodowa Juniorów

Szybowcowa Kadra Narodowa Juniorów

Warszawa, Polska

Historia zmagań najmłodszych szybowników sięga 1949 roku. Wtedy to po raz pierwszy w Polsce, na górze Żar nieopodal Żywca rozegrano Krajowe Zawody Szybowcowe Juniorów. Tryumfatorem tej imprezy był Stanisław Wielgus z Aeroklubu Krakowskiego, dziś nestor zasłużony dla lotniczej młodzieży. Wysoki poziom sportowy zawodników sprawił iż zawody juniorów na stałe wpisały się do kalendarza imprez lotniczych.

W 2022 roku dołożymy wszelkich starań by na zbliżających się Mistrzostwach Świata w Czechach Mistrzowski Puchar Przechodni powrócił do Polski!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

35956 PLN z 18000 PLN

250 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

199%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.11.2015.

Misja Australia - Szybowcowe Mistrzostwa Świata

22 000zł - stoisko Polski z prawdziwego zdarzenia!

Dodano 22.10.2015, godz. 23:14

Podczas wszystkich Mistrzostw Europy i Świada organizowane są dwa eventy. Pierwszy który czeka nas w Narromine to Australian Evening gdzie Australijczycy postarają się przedstawić nam swoją kulturę i uraczą nas swoimi specjalnościami. Kilka dni później odbędzie się International Evening gdzie wszystkie reprezentacje na swoich stanowiskach będą częstowały specjalnościami z ich krajów. Fakt, iż mistrzostwa odbywają sie 16 000 km dalej oraz to, że w kontenerze płynącym do Australi nie możńa umieszczać żywności, sprawia, że będziemy musielli zaopatrzeć się w polskie produkty... w Australii. Polską tradycją chciellibyśmy pokazać podczas International Evening naszą polską gościnność i uraczyć kolegów zzagranicy bigosem, barszczem i Żubrówką. Może uda się nawiązć kontakt z Polonią, aby jeszcze lepiej zaprezentować naszą kulturę. Pakiet internetu dla naszej siódemki jest niezbędny do tego abyśmy mogli prowadzić bezpośrednią relację z Narromine. Postaramy się abyście przez cały czas byli na bieżąco!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.11.2015 23:11