Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Terra Artis Lanckorona

Terra Artis Lanckorona

Lanckorona, Polska

Stowarzyszenie „Terra Artis Lanckorona” powstało w 2010 roku z inicjatywy grupy osób będących przedstawicielami środowiska artystycznego i naukowego. Wspólnym celem, jaki przyświeca tej grupie, jest interdyscyplinarna edukacja artystyczna.
Misja Stowarzyszenia realizowana jest przez prowadzenie warsztatów i zajęć edukacyjnych w ramach Ogniska Artystycznego Terra Artis, a także organizację koncertów, wystaw i festiwali. Dorocznym zwieńczeniem działalności Stowarzyszenia jest Festiwal Terra Artis i Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie objęte honorowym patronatem JM Rektora Akademii Muzycznej w Krakowie. Dyrektorem Artystycznym i Programowym Festiwalu jest dr hab. Michał Nagy.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

25695 PLN z 25000 PLN

61 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.05.2016.

IX Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

RSS

Odbiór lub dostawa nagród dla Darczyńców Dodano 30.05.2016, godz. 22:19

Szanowni Państwo,
Nasz projekt oficjalnie uzyskał finansowanie dzięki Państwa wsparciu. Serdecznie za nie dziękujemy. W ciągu najbliższych kilku dni będziemy kontaktować się z Państwem drogą e-mailową w sprawie sposobu odbioru lub dostawy wybranych nagród. Będą trzy możliwości:
- odbiór osobisty w Lanckoronie
- dostarczenie nagrody w Krakowie
- wysyłka pocztą
Prosimy o zastanowienie się, która forma jest dla Państwa najdogodniejsza. Cały proces może potrwać około miesiąca. Postaramy się, aby pod koniec czerwca wszystkie nagrody dotarły do Państwa.
Łączymy serdeczne pozdrowienia!
Terra Artis Lanckorona

Udało się! Dodano 22.05.2016, godz. 21:11

Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom i Sponsorom projektu. Jesteśmy wdzięczni za okazaną życzliwość. Osiągnęliśmy cel: 25 tysięcy złotych, które przeznaczymy na organizację koncertu finałowego. Już teraz zapraszamy Was wszystkich, Kochani, do udziału we wszystkich wydarzeniach, które oferujemy w ramach naszych Warsztatów. Wpłaty nadal są akceptowane aż do poniedziałku 23 maja, do godziny 22. Wszelkie nadwyżki ponad zaplanowane 25 tysięcy przeznaczymy na przyszłoroczne, jubileuszowe X Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie. Po zakończeniu akcji w poniedziałek skontaktujemy się z Wami w sprawie przekazania nagród. Serdecznie pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy.

Jesteście fantastyczni! Dodano 18.05.2016, godz. 23:32

Dziękujemy wszystkim naszym Darczyńcom za współtworzenie pięknego projektu. Jesteśmy już bardzo blisko celu, bo pozostało do zebrania zaledwie 2960 złotych, by akcja się udała. To nie muszą być wysokie wpłaty. Wystarczy, że będą liczne! Mamy nadal wiele interesujących nagród ofiarowanych nam przez Sponsorów. Na ostatniej prostej prosimy o mobilizację. Jeśli do poniedziałku nie zbierzemy brakującej kwoty, dotychczasowe wpłaty wrócą do Darczyńców. Nie możemy pozwolić, by znikła w ten sposób zainwestowana do tej pory pozytywna energia i życzliwość Was wszystkich. Zachęcajcie, prosimy, Waszych Znajomych do współtworzenia Warsztatów. To jest naprawdę dobre uczucie! :-) Najserdeczniej pozdrawiamy.

Nowa nagroda: Pastel autorstwa Małgorzaty Flis Dodano 18.05.2016, godz. 21:00

Miło nam poinformować, że w naszej akcji na portalu Polak Potrafi pojawiła się nowa nagroda - pastel Małgorzaty Flis, który powstał podczas Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych w Lanckoronie w 2014 roku.

Domagała & Pindakiewicz, Lanckorona 2014, pastel, 100 cm x70 cm

Małgorzata Flis – artystka malarka, tworząca obrazy, akwarele, i grafiki. Studiowała na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Jako grafik projektant pracuje dla wielu wydawnictw i agencji reklamowych. Projektuje serie wydawnicze, okładki płytowe, kalendarze, plakaty i wizualizacje dla firm. Ilustrowała m.in. podręczniki Tatiany Stachak „Gitara Pierwsza Klasa” i „Gitara Ekstra Klasa”. Swoje prace pokazywała podczas wielu wystaw indywidualnych i grupowych na terenie całego kraju.

Twórca Warsztatów, Michał Nagy: Dodano 16.05.2016, godz. 23:51

"Jeśli ktoś z Was chciałby i mógł wesprzeć IX Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie - jeszcze przez 7 dni może to zrobić na portalu Polak Potrafi.
Uzbieraliśmy już 83 procent zakładanej sumy - nie brakuje więc już wiele, aby akcja zakończyła się powodzeniem!
Bardzo dziękuję wszystkim Darczyńcom - Przyjaciołom naszych lanckorońskich Warsztatów".

Winnica Turnau partnerem projektu Dodano 11.05.2016, godz. 10:30

Winnica Turnau wspiera nasz projekt. Właśnie ufundowała wspaniałą nagrodę w postaci 10 butelek wina z autografem Grzegorza. Zachęcamy do wpłat w zamian za tak niezwykły prezent. W trakcie Warsztatów Winnica Turnau zaprezentuje się w wielu ciekawych odsłonach. Dziękujemy!

Cenne nagrody za mniejsze wpłaty! Dodano 07.05.2016, godz. 21:53

Serdecznie zapraszamy do wsparcia naszego projektu. Niektóre z nagród są obecnie osiągalne za niższą cenę, bo bardzo zależy nam na zebraniu pełnej kwoty, a czas ucieka. Tak więc za kawę w Cafe Arka w Lanckoronie można teraz wpłacić zaledwie 10 zł, a za 3-dniowy (2 noce) pobyt dla dwojga w Willi Niebieskiej w Lanckoronie - 350 zł, czyli mniej niż normalna cena, która wynosi 390 zł. Zachęcamy do działania i pozdrawiamy wszystkich naszych dotychczasowych i przyszłych Darczyńców!

Podziękowanie od Michała Nagy - twórcy Warsztatów Dodano 24.04.2016, godz. 1:16

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Darczyńcom, którzy do tej pory wsparli nasz projekt. Jest Was już trzydziestu! Idea crowdfundingu polega na solidarności naszych Sympatyków, którzy licznie współtworzą wydarzenie, w miarę swoich możliwości. Pozostał nam miesiąc na zgromadzenie pełnej kwoty tak, abyśmy wspólnie uczestniczyli w lipcowych Warsztatach w Lanckoronie. Zachęcam do aktywności i dziękuję.

Wsparcie projektu prosto z Austrii! Dodano 23.04.2016, godz. 23:58

Heinz Wallisch dołączył do projektu jako nasz Partner. Serdecznie dziękujemy!
https://www.facebook.com/editionheinzwallisch/

"Weranda" - oficjalnym Patronem medialnym Warsztatów! Dodano 22.04.2016, godz. 0:42

Najpiękniejszy polski magazyn poświęcony domom, wnętrzom, ogrodom, a także sztuce i kulturze właśnie został naszym Patronem medialnym. Bardzo się cieszymy i z całego serca dziękujemy!

Nowa nagroda - poezja Michała Zabłockiego Dodano 18.04.2016, godz. 19:58

Miło nam poinformować, że Michał Zabłocki przekazał jako nagrody - trzy najnowsze tomiki poetyckie pt. "Koleżanki mojej żony", z dedykacją Autora. Dziękujemy!

Marcin Siatkowski o Warsztatach... Dodano 16.04.2016, godz. 1:14

https://www.youtube.com/watch?v=wMs_w4yWQKE

Nowa Nagroda - grafika autorstwa Danki Jaworskiej Dodano 12.04.2016, godz. 21:32

Grafika autorstwa Danki Jaworskiej (ok. 30 cm x 50 cm) - do wyboru. Odbiór osobisty w Lanckoronie.
Informacja o Artystce: http://jaworska.se/gallery/

Nowa nagroda - płyta "Pnącza" Piotra Domagały i A. Kawończyka Dodano 11.04.2016, godz. 23:09

Dziękujemy za kolejną piękną nagrodę! Polecamy!
Dodano: 11.04.2016, 23:11
Terra Artis Lanckorona
Terra Artis Lanckorona
... oraz S. Berny, naturalnie!

Nowa nagroda - fotografia Janusza Leśniaka Dodano 11.04.2016, godz. 21:42

Janusz Leśniak przekazał dla Was piękną nagrodę z następującą dedykacją:
"Drodzy,
załączam reprodukcję swojej autorskiej fotografii z cyklu "leśniaki" -
"Garden 14, 1993" sygnowanej, której oryginał na papierze barytowym (gelatin silver print - contact print ) wykonany stykowo z oryginalnego negatywu Polaroid (10x8,5 cm) przekazuję (rama, passe partout 30,7x40,7cm). Jest ona częścią serii fotografii zrobionych dla Polaroida w Cambrigde (USA). Fotografie te znajdują się również w zbiorach Bibliotheque Nationale de France w Paryżu. Serdecznie Was pozdrawiam - Janusz Leśniak".
Wizualizacje ofiarowanych nagród znajdziecie na końcu opisu projektu. Zapraszamy!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.05.2016 22:10