Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Dariusz Rogotowicz

Dariusz Rogotowicz

Gołąb

Napisz wiadomość do Projektodawcy

0 PLN z 10000 PLN

0 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 18.05.2019.

Meandry Życia

O projekcie

Projekt " Meandry życia" zrodził się ze wspomnień i wątków biograficznych. Opisuje losy mężczyzny podążającego za swoją miłością na obczyznę, gdzie życie nie jest łatwe, a uczucie okazuje się... ale tego dowiecie się Państwo, gdy Wasza pomoc i dobre serca przyczynią się do wydania tej debiutanckiej powieści.

Zwracam się do Was z prośbą o wsparcie finansowe w wydaniu "Menadrów życia", które zapoczątkują cykl trzytomowy, tworzony we wspólpracy z moją żoną, Katarzyną Rogotowicz.

Potrzebuję wsparcia finansowego 10 000 zł na skład i wydruk 500 sztuk powieści, liczącej 250 stron. (1300 zł skład i łamanie, wydruk 500 szt - 9000 zł)

Osoby, które miały okazję przeczytać rękopis mojej powieści zainteresowały się przedstawioną historią i wspierają mnie w wydaniu i promowaniu wątku, tak bliskiemu wielu z nas...

Druga część cyklu " Na huśtawce" historia kobiety, zmagającej się z przewlekłą chorobą psychiczną, która znajduje w sobie siłę, by pokonać wszystkie przeciwności i walczyć o swoje szczęście- jest już w przygotowaniu. Natomiast zarys ostatniej powieści jest na etapie tworzenia.

Bardzo liczę na Państwa wsparcie, bo najtrudniej jest zacząć. Każdy z nas ma marzenia a moim jest wydanie " Meandrów życia".

Liczę na Państwa wsparcie i z góry dziekuję za każdą pomoc przybliżającą mnie do zrealizowania mojego marzenia.

Hojnym darczyńcom oferuję egzemplarze " Meandrów życia" z osobistą dedykacją.

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 18.05.2019 14:02