Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

JarekMarshall

JarekMarshall

Łódź, Polska

Mąż i ojciec, uwielbiam sport, muzykę, podróże, ciekawe i inspirujące podejście do życia. Kocham życie.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

75 PLN z 52000 PLN

3 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.06.2019.

Po realizację marzenia na maraton do Nowego Jorku.

O projekcie

Jesteśmy małżeństwem Violą i Jaroslawem Marshall, zgraną parą realizującą wspólne cele. Mamy czworo dzieci w wieku od 8 do 17 lat. Najmłodsza córka Lenka, wieczna śmieszka ma 8 lat, Iwo, którego zapędy aktorskie bawią nas wszystkich ma 12 lat. Do tego młodzież - Maja, która w tym roku skończy już 18 lat, typowa nastolatka okupująca wiecznie łazienkę oraz Alan - indywidualista z pasją do historii.

Wszystkich nas łączy pasja do podróży.

W kwietniu 2017 roku postanowiliśmy zmienić nasze życie na lepsze i dać przykład innym parom, rodzinom i wszystkim ludziom, że można realizować swoje marzenia.

Postawiliśmy na rozwój, sport i wytrwałość w dążeniu do celów.

Wszystko zaczęło się od książki "Fenomen poranka", która wyzwoliła w nas pozytywną energię i chęci do działania. Wytyczyła nam nowy kierunek życia odpowiedzialnego za świat, który tworzymy i ludzi, którymi się otaczamy. Zaczęliśmy czytać, szkolić się, ćwiczyć jogę, biegać. Po 4 miesiącach od rozpoczęcia przygody z bieganiem, wystartowaliśmy w naszym pierwszym maratonie. 15 sierpnia 2017 ukończyliśmy z wynikiem 4:34 maraton Solidarności w Trójmieście. To było coś - udowodniliśmy sobie i wszystkim niedowiarkom wokół, że można przebiec i ukończyć królewski dystans 42,195 km już po tak krótkim czasie, bo po 4 miesiącach biegania.

Razem przebiegliśmy już cztery maratony: Solidarności 2017, EDP Rock´n´Roll Madryt maraton kwiecień 2018, Maraton Des Alpes-Maritimes z Nicea do Cannes listopad 2018 oraz DOZ Maraton Łódź 2019 i kolejne są przed nami.

Naszym marzeniem jest maraton w Nowym Jorku, który odbędzie się w tym roku 3 listopada. A marzenia są po to, by je spełniać. Wszyscy na to zasługujemy.

Wspólnie z naszymi dziećmi już teraz dużo podróżujemy i zwiedzamy miejsca, które zapisały się na trwałe w historii świata.

 

Nasze pociechy są również naszymi wiernymi kibicami. Uczestniczyły z nami na pierwszym maratonie i kilku innych imprezach biegowych (same też brały w niektórych udział). To niesamowite uczucie kiedy po przebiegnięciu królewskiego dystansu, twoje dzieci czekają tam na ciebie i wbiegaja z tobą na metę. 

Dlatego tak bardzo zależy nam, aby dzieci przeżywały to niesamowite wydarzenia razem z nami. Z resztą to nie tylko nasze marzenie, ale też dzieci, dla których ten wyjazd będzie przygodą życia.

Warto swoim postępowaniem dawać przykład dzieciom, że spełnianie marzeń jest jak najbardziej realne, wystarczy do nich wytrwale i twórczo dążyć.

Najwspanialsze jest to, że nasza historia dopiero się rozkręca. Z ufnością i radością patrzymy w przyszłość, bo już wiemy, że będzie ona niesamowita. 

Zapraszamy Ciebie, wesprzyj nas w tym przedsięwzięciu i dołącz do przygody na największym maratonie świata w magicznym i wielokulturowym mieście, z którego będziemy relacjonować bieg i dzielić się tym z Tobą. Dla osób chcących wypromować swoje profile w mediach społecznościowych będziemy Was tagować w naszych relacjach, filmikach i postach. 

Dlaczego taki budżet? 

Dwa pakiety startowe po 550 dolarów, sześć pakietów wyjazdowych po 7300 zł, sześć wiz po 160 dolarów.

Kontakt do nas:

email: jm.linki@gmail.com

fb: https://www.facebook.com/JaroslawMarshallpl  lub: https://www.facebook.com/MarshallViolaJaroslaw/

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.06.2019 22:10