Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kamil Knapczyk

Kamil Knapczyk

Chrzanów, Katowice, Poland

Serwus, jestem Kamil Knapczyk. 25 letni podróżnik realizujący różne odważne pomysły. Autostopem dookoła Europy, czy Koleją Transsyberyjską do Pekinu, to jedne z moich poprzednich zrealizowanych pomysłów. Z wykształcenia jestem inżynierem górnictwa i geologi. Podróżuję na poważnie od 6 lat i udało mi się odwiedzić już ponad 54 kraje. Wielu znajomych dziwi się, że tak mało publikacji odnośnie tych podróży można przeczytać. Ja bardziej koncentruję się na moim kanale: "Kamil Knapczyk" na yt, jednak tak powstał pomysł by następną szaloną wyprawę opisać...

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2655 PLN z 10000 PLN

63 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

26%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.03.2015.

Maluchem dookoła USA

RSS

Kolejni wspierający naszą wyprawę! Dodano 18.02.2015, godz. 21:00

Maluszek ciągle czeka na remont generalny, ale już w piątek otrzyma piękne chromowane zderzaki. W tym samym czasie nasza wyprawa zyskuje następnych wspierających! Gadget Project i 7me Poty-kameralne centrum fitness - wielkie dzięki!

Patronatem medialnym objęli nas kolejni wspaniali: Poznaj Świat, Polonia w Komie, TVS Telewizja Silesia i Chrzanowskie Klasyki!

I Ty dołóż swoją cegiełkę do szalonej wyprawy Fiatem 126p, DZIĘKUJEMY za każdą złotówkę !!!

Step by step. O projekcie coraz głośniej! Dodano 27.01.2015, godz. 18:48

Na początku chcieliśmy podziękować tym, którzy już wsparli nasz projekt. Nie chodzi nam tylko o osoby które przelały środki, chociaż im dziękujemy bardzo serdecznie, ale także o tych którzy w każdy inny możliwy sposób starają się nam pomóc.
Z przyjemnością informujemy, że mamy już kilku bardzo ciekawych patronów medialnych, są nimi: Motowizja, Terenwizja, Przełom, Klub Podróżników Atlantyda, Chrzanowska Telewizja Lokalna, a także wielu innych z którymi prawie dogadaliśmy wszystkie szczegóły.
Sponsorzy również nie zawodzą i jesteśmy na finalnym etapie rozmów z kilkoma firmami.

Dzisiaj można przeczytać o nas na przelom.pl .Już jutro nieco więcej w drukowanej wersji gazety Przełom. Jutro również o godzinie 19 Kamil będzie gościem audycji "Trzecia Fala" w Radio Katowice, gdzie przybliży projekt.

Chcieliśmy podziękować vlogerce TheKretka1, która z wielkim entuzjazmem przyjęła nasza historię i zaprosiła nas do siebie w Stanach, a także pomogła w promocji naszego projektu.

Wielkie dzięki wszystkim! A tym, którzy chcieliby w jakiś sposób nam pomóc polecamy nasz projekt "Maluchem dookoła USA" !
Pozdrawiamy:)

Michał Kościuszko jedzie z nami! Dodano 22.01.2015, godz. 20:31

Z wielką przyjemnością chcemy poinformować, że Michał Kościuszko również dołączył do nas. Polski kierowca rajdowy, dwukrotny Mistrz Polski super 1600, oraz Wicemistrz JWRC wsparł nasza akcję. Po Wojtku Chuchale, to już drugi kierowca z polskiego absolutnego topu który popiera nasz projekt. Dołącz do nas i wesprzyj nasz projekt. Podbijmy razem Maluchem Amerykę!
Pozdrawiamy, N&K :)

"Fiat 126p rusza na podbój Ameryki!" Dodano 19.01.2015, godz. 18:29

Coraz głośniej robi się o naszym projekcie! Po kilku artykułach na różnych portalach internetowych przyszedł czas na radio i tv. W sobotę można było posłuchać o wyjeździe w Radiu Katowice, a w niedzielę na TVS (Silesia) ukazał się materiał w głównym wydaniu wiadomości dnia. Serdecznie polecamy obejrzeć powtórkę w linku poniżej oraz przeczytać prezentację nas oraz głównego bohatera wyjazdu czyli Maluszka.
Link: http://www.tvs.pl/informacje/fiat-126p-rusza-na-podboj-ameryki-zdjecia-para-ze-slaska-chce-nim-objechac-dookola-usa-i-kanade/3#gallery

Zaczynamy! Dodano 16.01.2015, godz. 0:25

Po dwóch dniach trwania projektu mamy już 4% sumy, 10 osób wsparło nasz projekt!!!
To nas napędza i napawa nadzieją na powodzenie wyjazdu. Prowadzimy wiele rozmów z patronatami jak i sponsorami, one też pozwalają optymistycznie patrzeć na powodzenie akcji. Naszych współpracowników będziemy ujawniać systematycznie już od przyszłego tygodnia. Jutro Radio Katowice nagrywa z nami materiał o naszym wyjeździe. Póki co można przeczytać o nas na kilku stronach internetowych np:
http://www.motokobiety.pl/Maluchem,dookola,USA,pomozesz,3459.html

Wspomóżcie i trzymajcie kciuki!!!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.03.2015 18:06