Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Małgorzata Szaruga

Małgorzata Szaruga

Rabka-Zdrój, Polska

Zdobyłam kwalifikacje na MŚ OCR, które odbędą się w Kanadzie. Chcę jechać tam by walczyć o jak najwyższe pozycje a przede wszystkim zmierzyć się z najlepszymi na świecie!
To idealny moment, aby sprawdzić swoje możliwości i poznać światowych zawodników.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4743 PLN z 4200 PLN

42 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

112%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.10.2016.

Mistrzostwa Świata OCR w Kanadzie

O projekcie

CEL PROJEKTU

Celem projektu jest sfinasowanie wyjazdu na Mistrzostwa Świata OCR (Obstacle Course Racing -Mistrzostwa Świata w biegach z przeszkodami), które odbędą się 14-15 października 2016 roku w Blue Mounatin Ontario w Kanadzie.

Chcę wystartować na dwóch dystansach: krótki (3km) i długi (15km).

Czym są biegi przeszkodowe? 

Biegi przeszkodowe są "młodą" dyscypliną sportu, która nie tylko wymaga znakomitego przygotowania pod względem biegowym, ale także pod względem: siły, równowagi, gibkości i zwinności. Bardzo ważny jest upór, wytrwałość i dążenie małymi kroczkami do celu. 

Na Mistrzostwach Świata chcę wystartować w dwóch biegach gdzie będę walczyć o jak najwyższe miejsca. Podstawą sklasyfikowania będzie zachowanie opaski która oznacza pokonanie wszystkich przeszkód. Tego już raz dokonałam podczas Mistrzostw Europy OCR w Holandii.

O MNIE

 

Nazywam się Małgorzata Szaruga, mam 28 lat. Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach i szczęśliwą mamusią 3 letniej córeczki. Sport towarzyszył mi od dzieciństwa. Przez kilka lat trenowałam lekkoatletykę (biegi średnie) w klubie MKS Górnik w Zabrzu. Kilkukrotnie stawałam na podium w Mistrzostwach Śląska i Makroregionach. Reprezentowałam także klub na Ogólnopolskich Olimpiadach Młodzieży i Mistrzostwach Polski.

  

Jestem trenerem personalnym, instruktorem Fitness Jogging i instruktorem Pole Dance. Aktualnie wybieram się na studia podyplomowe z Wychowania przedszkolnego.

 

W czerwcu ubiegłego roku po raz pierwszy spróbowałam swoich sił w biegu z przeszkodami. Wystartowałam w Runmageddonie, na którym zajęłam 3 miejsce. Od tej pory biegi przeszkodowe stały się moją pasją. Startowałam w kolejnych zawodach, wielokrotnie zdybywając najwyższe miejsce na podium.

Mam za sobą także udane starty w Spartan Race. Kilka razy stanęłam na podium, a raz nawet wyżej od Mistrzyni Świata Spartan Race :-)

 

Rozpoczęłam swoje przygotowywania pod biegi przeszkodowe, skupiając się zarówno na wytrzymałości jak i sile, zwinności i szybkości. Poświęcam godziny ciężkiej pracy, wkładając w to ogromne zaangażowanie. Nie zapominam także o odpowiedniej regeneracji i rozciąganiu.

OSIĄGNIĘCIA 

Minęło zaledwie 15 miesięcy od pierwszego biegu, a mam już za sobą 28 startów w tym 25 razy stanęłam na podium a 16 z nich wygrałam!

Są to między innymi trzy zwycięstwa w warszawskich edycjach Runmageddon (Rekrut- 6km i 30 przeszkód), a także zwycięskie biegi na dystansie Classic (12km i 50 przeszkód) w Zabrzu, Poznaniu, Gdyni i Myślenicach.

Bardzo dobre wyniki osiągam również w Runmageddon Games – 200 m tor z przeszkodami. Wygrałam 7 z 8 imprez!

Ponadto, mam za sobą  dwa udane występy w zawodach rangi międzynarodowej:  Mistrzostwa Europy OCR w Holandii, a także Mistrzostwa Europy Spartan Race w Szkocji!

 

Teraz czas na podniesienie poprzeczki i start w Mistrzostwach Świata!

BUDŻET PROJEKTU

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na koszty związane z wyjazdem.

Podstawa:

  • Bilety lotnicze - 2900 zł
  • Starty - 1300 zł

Jak zbiorę więcej, to wystarczy  na pozostałe sprawy które są również bardzo ważne: 

  • Nocleg ok.600 zł
  •  Dojazd z lotniska do hotelu i na zawody - ok.600 zł
  • Strój startowy 200 zł

DLACZEGO POLAK POTRAFI? 

        Potrzebuję pomocy w sfinansowaniu mojego marzenia i celu, którym jest walka na Mistrzostwach Świata OCR. Bez zewnętrznego wsparcia ten wyjazd nie będzie możliwy. Crowdfunding daje taką możliwość i dlatego tu jestem. Mam nadzieję, że dołączycie do grona osób, które pomogą mi w zrealizowaniu tego planu. Przygotowałam kilka propozycji poprzez które możecie mnie wesprzeć. 

Wierzę, że z Waszą pomocą mi się uda!

 

 

Zapraszam do śledzenia mojego profilu Facebookowego! 

https://www.facebook.com/szarugamalgorzata/

 

NAGRODY

Treningi personalne/indywidualne 

Treningi do wyboru : funkcjonalny, biegowy, wzmacniający, trening z wykorzystaniem przeszkód, trening z użyciem taśm TRX. Treningi wyłącznie na terenie Rabki Zdrój bądź Zabrza.

 

 

Treningi indywidualne Pole Dance

Nauczę Was wykonywania figur, obrotów zarówno tych początkujących jak i zaawansowanych. Trening odbędzie się na terenie rabczańskiego parku.  

 

 

 "Niezapomniane Chwile" od prezentokracja.pl 

Ta kolekcja przeżyć to bon prezentowy na wyjątkowe emocje w eleganckim pudełku. Do wyboru 1 z 30 przeżyć opisanych w katalogu dołączonym do kolekcji a także dostępnym na stronie prezentokracja.pl .

 

 Zaproszenie do Hotelu PODIUM w Wiśle  + podstawowe badanie ergospirometryczne

Pobyt jest 2 dniowy, 1 nocleg ze śniadaniem dla 2 osób. Podstawowe badanie ergospirometryczne jest dla jednej osoby. W hotelu do dyspozycji sala fitness, tor biegowy z przeszkodami.

 

DLA  FIRM

 

Miejsce na Państwa logo

 

Oferuję Państwu miejsce na koszulkach w których pobiegnę na Mistrzostwach Świata na dystansie 3 km i 15 km, a także na trzeciej koszulce którą ubiorę po biegu aż do zakończenia ceremonii. W koszulkach tych wystąpię także w trzech kolejnych zawodach w Polsce m.in. w Warszawie.
Do wyboru zostawiam Państwu czy logo ma się znaleźć z przodu koszulki bądź z tyłu.

 

 

 

 

SPONSOR STRATEGICZNY

https://www.runmageddon.pl/

 

 SPONSORZY


 

 

http://biegiprzeszkodowe.pl/

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.10.2016 21:09