Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Jarek Szubrycht

Jarek Szubrycht

Kraków, Polska

Dziennikarz głównie muzyczny (obecnie „Polityka”, Red Bull Muzyka i Off Radio Kraków, wcześniej prowadził strony muzyczne w „Przekroju” i portal T-Mobile Music, publikował m.in. w „Machinie” i „Filmie”, pracował w Interii, Onecie i MySpace), autor książek biograficznych (od Slayera i Vadera po Marylę Rodowicz i Czesława Mozila), okazjonalnie wokalista (Lux Occulta).

Napisz wiadomość do Projektodawcy

38349 PLN z 30000 PLN

680 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

127%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.12.2015.

GAZETA MAGNETOFONOWA - magazyn o polskiej muzyce

RSS

Wysyłka trwa Dodano 07.01.2016, godz. 9:57

Drodzy Przyjaciele,
większość z Was już czyta pierwszy numer "Gazety Magnetofonowej" i mamy nadzieję, że dobrze się bawi.
Komplet nagród odebraliśmy z produkcji w tym tygodniu - pakujemy i wysyłamy w pocie czoła i do końca tygodnia wszyscy Hardcore'owcy i Wydawcy zostaną obsłużeni (a więc najpóźniej na początku przyszłego tygodnia otrzymają przesyłki).
Najdłużej muszą poczekać Fani - w przyszłym tygodniu kończymy kompletowanie autografów - i wysyłamy również do Was.
Uwaga! Sprawdzajcie skrzynkę pocztową - nie mamy jeszcze wszystkich adresów! Z Polak Potrafi otrzymujemy tylko Wasze maile, dopóki nie przyślecie nam naziemnego adresu, nie jesteśmy w stanie wysłać przesyłki.
Dziękujemy za cierpliwość!
Dodano: 21.01.2016, 8:39
  Martyna Gawrońska
Martyna Gawrońska
Kiedy Fani mogą spodziewać się przesyłki? ;)
Dodano: 10.01.2016, 22:59
  wildenika
wildenika
Jeszcze czekam. Ale podglądałam w Empiku... Dobra robota!

Już jest! Dodano 22.12.2015, godz. 15:39

Drodzy Przyjaciele,
raz jeszcze dziękujemy za wsparcie nas na PolakPotrafi.pl – to była szybka akcja i jak widać, na jej efekty nie musieliście długo czekać. Pierwszy numer „Gazety Magnetofonowej” już jest!

Otrzymaliśmy gazety w weekend i dokładamy wszelkich starań, by magazyn dotarł do wszystkich jak najszybciej, ale prosimy o odrobinę wyrozumiałości, bo nie wszystko od nas zależy – czekamy na odbiór nagród, dopełniamy ostatnich formalności, pakujemy w pocie czoła i wysyłamy, ale też musimy zdać się na łaskawość poczty…
Ponad 300 magazynów już jest w drodze, kolejne wysyłamy jutro. Reszta – tak jak umawialiśmy się z niektórymi z was indywidualnie – tuż po Nowym Roku.

Wciąż nie mamy wszystkich Waszych adresów – odbierajcie maile i odpowiadajcie na nie! :) Jeśli mail od nas do kogoś nie dotarł, prosimy o kontakt (z adresu, z którego wspieraliście projekt!) na crowdfunding@trzecieucho.pl. Odpowiemy najszybciej, jak to będzie możliwe.

A poza tym: odpocznijcie w Święta i bawcie się dobrze przy lekturze „Gazety Magnetofonowej”.

Prawie 100%… i dwie nowe nagrody! Dodano 06.12.2015, godz. 14:20

Dziękujemy zaufanie, mamy już prawie 100% - i z tej okazji dodajemy dwie nowe nagrody: dla tych, co kochają składanki ;) i dla tych, którzy chcą kontynuować piękne tradycje polskiego death metalu.

Pełny skład redakcji! Dodano 20.11.2015, godz. 11:30

W sekcji NASZ ZESPÓŁ znajdziecie pełny skład redakcji - nazwiska wszystkich dziennikarzy, którzy przygotowali pierwszy skład "Gazety Magnetofonowej" i wszystkich felietonistów. Mamy się czym pochwalić :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.12.2015 23:11