Dołącz do naszej społeczności!

Wydanie książki Magiczna Rzeczywistość

Kategoria - Książki/Publikacje

30%

Postęp

1997 zł

Mamy już

Nieudany

Status

O projekcie

 

Projekt niestety nie powiódł się, szkoda,  ale książkę wydam, w nieco inny sposób. Pragnę podziękować z całego serca, wszystkim darczyńcom, którzy zainteresowali się moim projektem i go wsparli. Dziękuję !!! Jeśli nadal jesteście zainteresowani książką, zapraszam na mojego bloga spotkaniaznieznanym.blogspot.com 

 

 

Kampania finansowania społecznościowego Wydanie książki Magiczna Rzeczywistość

Moim marzeniem i głównym celem projektu jest wydanie książki ''Magiczna Rzeczywistość'', która porusza mało znane aspekty związane z tematyką ''nieznanego''. Projekt tworzę sam, chociaż ilustrację i okładkę do książki, wykonają dla mnie dobre ''duszki'' w osobie Katarzyny Łąpieś i Sebastiana Woszczyka. Równocześnie chciałem spopularyzować poruszaną tematykę jak dawny i ''żywy'' folklor, ufologię, czy zjawiska paranormalne. Książka nie tylko pobudza wyobraźnię, ale przenosi Czytelnika w inną rzeczywistość, nadając mistycznego klimatu. Do spełnienia marzenia potrzebnych jest kilka magicznych cyferek, w kwocie 6500 zł. Aż tyle, i tylko tyle za 300 egzemplarzy. Niestety kwota na ten cel przerasta moje możliwość finansowe, ale moja 12 letnia córka, powiedziała, tato nie poddawaj się, spróbuj z projektem w internecie. Idę za radą mojej małej księżniczki, i wierzę, że ma rację, a marzenie jest na wyciągnięcie ręki. Trzymamy kciuki. Zebrane pieniądze przeznaczę na podstawowe czynności wydawnicze. Gdyby udało się zebrać większą kwotę, przeznaczę ją na zwiększenie nakładu książki. W ocenie wydawnictwa książka jest niezwykle interesująca. Opinię tą podzielają osoby zajmujące się profesjonalnie tematyką ''nieznanego''  m.in., znany Polski badacz i publicysta Piotr Cielebiaś, który napisał interesującą recenzję. 

 

Kampania crowdfundingowa Wydanie książki Magiczna Rzeczywistość

Czym są spotkania z żywym folklorem? Na to pytanie w swojej książce „Magiczna rzeczywistość” odpowiada znany ufolog Arek Miazga. Analizując dogłębnie relacje nt. przybyszów z innych planet, dopatrzył się on w nich wielu luk i elementów wskazujących, że stać może za tym siła o zupełnie ziemskim pochodzeniu. Dlaczego Obcy zachowują się dokładnie tak, jak chochliki z ludowych legend? Dlaczego UFO umyka ciągle poznaniu? Czy jest w nim więcej elementów parapsychologicznych niż materialnych? Te kwestie, których unikali do tej pory badacze i publicyści, znajdują miejsce w najnowszej, bardzo odważnej książce Arka – człowieka, który łamie konwenanse i nigdy nie ustaje w poszukiwaniu odpowiedzi.

 

Realizacja projektu to koszt rzędu 6500 PLN (300 egzemplarzy). Jeśli uda mi się uzyskać większą kwotę, przeznaczę ją na podniesienie nakładu książki. Wcześniej zadbałem już o wykonanie projektu okładki (bardzo oryginalnej), nad którą pracuje Sebastian. 

Oprócz tego w realizację projektu wchodzi.

  • korekta słowno-językowa z jednym czytaniem tekstu z nadzorem i uwagami  autorskimi,
  • komputerowy skład, łamanie tekstu i redakcję techniczną książka formatu A5 (148x210 mm)     na papierze offsetowym gr. 80 g z okładką miękką, błyszczącą oraz cz/białymi zdjęciami w środku.
  • druk książek: egzemplarzy przeznaczonych do sprzedaży, promocyjnych i autorskich,
  • wprowadzenie książek do obrotu i dystrybucji.

 

Wspomniane wydawnictwo współpracuje z księgarniami: Empik, Legimi, Matras, Gandalf, Merlin itd. Witanet  zobowiązuje się również promować książkę w sieci. Ja ze swojej strony  zapewnię promocję na blogu, a także zaprzyjaźnionych witrynach internetowych, w mediach społecznościowych oraz publikatorach zajmujących się zjawiskami z pogranicza nieznanego.  Tylko dzięki Waszemu wsparciu będę mógł zrealizować swój projekt, dzieląc się z Czytelnikami wiedzą o ‘’nieznanym’’, a wspólnie przyczynimy się do promowania tematyki, która zmusza do refleksji i oderwania się przez chwilę od szarej rzeczywistości.   Z góry dziękuję za każde nawet najmniejsze wsparcie, które tylko od Was zależy. 

 

Zbiórka Wydanie książki Magiczna Rzeczywistość

 

Czy żyjąc tu i teraz, koegzystujemy z para fizycznymi mieszkańcami, którzy jawią się nam na wszelki możliwe sposoby. Czy, UFO to pozaziemskie cywilizacje, które odwiedzają nas od niepamiętnych czasów, czy stanowią konglomerat siły - żywiołu, która przybiera, w danym okresie czasu różne maski i oblicza?   Informacja zawarte w  książce  wskazują  że, wyjaśnienie UFO, jako  cywilizacji kosmicznych może być błędna, i  wskazuje wręcz coś odwrotnego, bardziej przybliża nas do takich aspektów jak okultyzm, czy demonologia -  siły, która posiada paranormalny wachlarz możliwości, niż odwiedzin stricte kosmicznych. Książka stanowi tło wielu wątków związanych z dawnym folklorem, w którym nie tylko możemy dostrzec wyraźne konotacje związane z UFO, ale także magicznych istot, które od wieków wpływały na ludzi, stosując różne, maski w kontakcie z ludzkością.  Moja książka zawiera zbiór unikalnych relacji o spotkaniach z istotami, które trudno sklasyfikować. Ocierają się one o dawny folklor i wierzenia ludowe, pokazując, że mieszkańcy parafizycznych światów mogą być cały czas obok nas.  W swoich rozważaniach książka przenosi Czytelnika w świat magii, mistycyzmu, oraz paranormalnych zdarzeń, nie tylko w współczesnych nam czasach, ale sięgających wieki wstecz, co dodaje niepowtarzalnego klimatu. Książka  ma ponad  440 stron, czyta się ją  lekko, nie jest trudna w odbiorze, ukazuje nam rzeczywistość, dużo bardziej niezwykłą, magiczną, a poniekąd pozwala nam poznać samych siebie. Moim celem jest próba udzielenia odpowiedzi na pytania, których nikt jeszcze nie zadał. Będzie to unikat na polskim rynku wydawniczym.

 

Kampania finansowania społecznościowego Wydanie książki Magiczna Rzeczywistość

 

 

Zbiórka Wydanie książki Magiczna Rzeczywistość

 

Mam na imię Arkadiusz. Od urodzenia mieszkam w Ropczycach na Podkarpaciu. Kocham przygody i jestem nieco „szalony” jak na przeszło 40-latka. Jednym z moich zainteresowań od 20 lat jest dokumentacja obserwacji UFO i popularyzacja tego zjawiska. Nazywają mnie często inni ufologiem, zwą jak zwą.  W ciągu wielu lat przeprowadziłem setki rozmów ze świadkami i bywałem w miejscach, w których dochodziło do niesamowitych wydarzeń. Efektem mojej pracy jest wydana w 2015 r. książka „UFO nad Podkarpaciem”. Oprócz tego prowadzę bloga, na którym dzielę się wynikami swojej pracy. W 2017 r. ukończyłem kolejną książkę pt. „Magiczna rzeczywistość”, którą chciałbym wydać w wydawnictwie Witanet, które uznało ją za materiał godny przedstawienia czytelnikom.

 

 Kampania crowdfundingowa Wydanie książki Magiczna Rzeczywistość

 

Kampania crowdfundingowa Wydanie książki Magiczna Rzeczywistość

 

‘’Niejaki dr Moore podróżował w towarzystwie trzech przyjaciół po kraju. Pewnego wieczora zatrzymali się w gospodzie w Dromgreagh (Wickldow). Rozmowa przy stole zeszła wkrótce na dziwny temat: powtarzające się porwania przez wróżki, jakich dr Moore doznał, będąc dzieckiem.  Gdy dr Moore opowiada swoją historię  następuje kolejny akt dramatu; drzwiami wpada ‘’oddział’’ małych ludzi, którzy otaczają i wynoszą na dwór przerażonego mężczyznę. Jego trzej przyjaciele i pozostali gości doznają szoku: widzą jak dr Moore oddal się nagle, unoszony przez niewidzialną siłę, i znika. Próbują go zatrzymać, ale coś ich odpycha. Dr Moore znika w ciemnościach.

 

Projekt Wydanie książki Magiczna Rzeczywistość

 

Pojawia się nazajutrz rano, głodny i spragniony. To na prośbę oberżysty pewna czarownica ‘’zobaczyła’’, że porwany jest w towarzystwie wróżek i za sprawą magii spowodowała, że dr Moore nic nie jadł ani nie pił. Gdyby to uczynił, nie było by dalń ratunku’’.  Relacja została potwierdzona podpisami trzech świadków, a egzemplarz niniejszego  zdarzenia  znajduje się w bibliotece londyńskiego British Museum. Tak jak przed wiekami mali ludzie uprowadzili Moora, tak i dziś można spotkać, małych ludzi próbujących uprowadzić ludzi, w miejscu w którym zdaje się być dla nas oazą  bezpieczeństwa, naszych domówi i mieszkań, które pozostają otworem dla nieproszonych gości.

 

Zbiórka Wydanie książki Magiczna Rzeczywistość

 

Nie tylko dobre słowo w postaci podziękowania, za każdą najmniejszą pomoc,  możesz liczyć na coś więcej. Otrzymacie moje książki Magiczną Rzeczywistość, ale także moją pierwszą UFO nad Podkarpaciem, ebooki w formacie PDF, wspaniałe plakaty graficzne moich okładek, podziękowania na blogu, facebooku, oraz książce, spotkanie ze mną i rozmowa w okolicy mojej miejscowości,  koszulki z grafiką okładek z książek oraz  na płótnie,   reklama firm, na blogu i wiele innych. Gdyby udało się zebrać całkowitą kwotę, liczę, że książka będzie gotowa na początku grudnia 2017 roku wtedy zacznę także wysyłkę wszystkich nagród.

 

Zbiórka Wydanie książki Magiczna Rzeczywistość

 Projekt Wydanie książki Magiczna Rzeczywistość

 

 

Zbiórka Wydanie książki Magiczna Rzeczywistość

 

Fenomen UFO odcisnął niewątpliwie arbitralny wpływ  w współczesnej kulturze masowej  a jego konotacje  możemy zauważyć w szczególności  w ruchu New Age.   Zjawisko UFO jak okiem sięgnąć, jest z nami od zarania ludzkości, które jak wskazują współczesne badania i analizy zmieniają jedynie swoją formę dopasowując się do rozwoju i świadomości człowieka w danym okresie czasu. Obecnie  większość społeczeństwa  bez względu czy uznaje realność UFO czy nie,  uważa, że istnieją inne zaawansowane inteligentne cywilizacje w Kosmosie, co jest zapewne faktem niezaprzeczalnym.  Rzesze badaczy i entuzjastów UFO sądzi,   że cywilizacja lub cywilizacje badają nasz rozwój ludzkości dlatego muszą być pochodzenia pozaziemskiego, kosmitami z innych planet  ? Ten moim zdaniem błędny obraz zjawiska był kreowany od niemal początków powstania ufologii w USA, i jest powielany po dziś dzień. Analiza zjawiska UFO,  paradoksalnie nie wskazuje na teorię, która mówi  o pozaziemskiej cywilizacji. Ten fakt  został już  dostrzeżony  na początku lat 50 przez niektóre osoby zajmujące się tym trudnym problemem. Wielkie szaleństwo  latającymi spodkami i obcymi cywilizacjami nastało  po  1947 roku szczególnie w USA, co przyciągnęło nie tylko uwagę wielu osób, ale również wykwalifikowanych badaczy i naukowców dla, których jedyną sensowną teorią dla UFO były ziemskie wyjaśnienia często ewidentnie naciągane, lub co najwyżej teoria ETH, która z czasem jeszcze bardziej zyskała na akceptacji z uwagi na kontraktowców, ich wizyty w rzekomych pojazdach obcych, a nawet przeloty na inne planety w statkach ‘’Wenusian’’. Nasze emocje i marzenia wygrały ze zdrową logiką o wytyczeniu kierunków w badaniu, a co najważniejsze analizie tego zjawiska. Brak należytego zainteresowania ze strony USAF w kwestii UFO,  jego cenzura oraz lekceważące podejście  po dziś dzień spowodowało  dyskusje na temat pochodzenia zjawiska  i powstania wielu teorii spiskowych, które generalnie zawsze wiążą się z cywilizacjami ETH ukrywanymi przez rządy w tym latające spodki, które uległy katastrofom.  Pod koniec lat 40 tych Dr. Meade Layne w USA przeprowadził swoje własne prywatne badania nad zjawiskiem UFO oraz  aspektu kontraktowców, w których  zauważył zupełnie inną naturę UFO jakiej inni nie dostrzegali. Jego książki wydane po roku 1950 w których opisywał paranormalne aspekty UFO zostały odrzucone przez fanów UFO. Angielski pisarz naukowy Gerard Heard  w 1950 napisał książkę   ‘’Czy istnieje inny patrzący świat’’,   w której dokonał syntezy teorii pozaziemskiej oraz para fizycznej  dochodząc do konkluzji, że aspekt paranormalny jest nader widoczny niż kosmiczny wymiar UFO. (1897-1987), który podczas publicznego wykładu w Londynie w  1955 roku wyraźnie mówił o para fizycznych aspektach UFO, które były dla ufo fanów ciosem w ich koncepcje.

 

 

Kampania crowdfundingowa Wydanie książki Magiczna Rzeczywistość 

Wierzę, w magiczną moc Polak Potrafi, dlatego, chcę pokazać, że swoje marzenia można  zrealizować, i cieszyć się sukcesem. Postanowiłem działać, i realizować swoje śmiałe zamierzenie. Wierzę, że wspólnie jesteśmy w stanie osiągnąć sukces i  przyczynić się do wspólnego wydania książki i pozostawienia śladu w postaci słowie pisanym, które dziś jest niezwykle rzadkie. Zróbmy to razem na Polak Potrafi ;)

 

 

Kontakt do mnie

arekmiazga@gmail.com

Kampania finansowania społecznościowego Wydanie książki Magiczna Rzeczywistość

http://arekmiazga.blogspot.com/

https://www.facebook.com/arek.miazga.5

 

Tel. 694 134 311

Pozostało jedynie 18 dni do zakończenia projektu, wsparło projekt 27 osób, którym serdecznie dziękuję. Zachęcam pozostałe nie zdecydowane osoby o wsparcie mojego projektu, czasu mamy nie wiele. Tylko od Was zależy, czy moja książka będzie mogła się ukazać, tym bardziej, że zacząłem już prace związane z korektą, którą wykonuje moja znajoma polonistka z Rzeszowa, pisząc wczoraj, ze czyta wydrukowaną książkę, i jest naprawdę dobra.  Proszę o Wasze wsparcie i serdecznie dziękuję. 

Minęło 9 dni i mamy już 10 %, jesteście WSPANIALI, dziękuję, każdemu z osobna za Wasze wsparcie, mamy jeszcze dużo czasu i wierzę, że damy radę stworzyć unikatową książkę. Duże dzięki ;)

Aktualnie Sebastian pracuje nad grafiką do okładki książki,  zobaczcie jego pracę. Sebastian dziękuję za Twój wkład ;) 

 

Zbiórka Wydanie książki Magiczna Rzeczywistość

 

28

Wspierający

1997 zł

Z całkowitej kwoty 6500 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt uda się, jeśli otrzyma co najmniej 6500 zł
wsparcia do 18:00 15.08.2017

Wesprzyj projekt

Nielimitowana

Nagroda za 1 zł lub więcej!

Wsparcie bez nagrody

4 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 10 zł lub więcej!

Podziękowania drogą mailową, oraz możliwość zadania pytań, plus dodatkowo grafika okładki książki do wydruku.

4 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 20 zł lub więcej!

Otrzymujesz ebook UFO nad Podkarpaciem w formacie PDF drogą meilową wraz z podziękowaniami

7 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 30 zł lub więcej!

Książka Magiczna Rzeczywistość ebook w formacie PDF z podziękowaniami drogą meilową.

9 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 40 zł lub więcej!

Wywiad z autorem książki prasa, radio, internet, plus ebook Magiczna Rzeczywistość.

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Podziękowania opublikowane na moim blogu łącznie z reklamą firmy, oraz ebook w formacie PDF Magiczna Rzeczywistość drogą meilową.

2 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 80 zł lub więcej!

Otrzymasz koszulkę z nadrukiem okładki książki Magiczna Rzeczywistość, kolor koszulek czarne i białe, rozmiar do wyboru. Dodatkowo ebook Magiczna Rzeczywistość w formacie PDF. Wysyłka wliczona w koszty na terenie Polski.

2 Wspierających
Pozostało: 35 z 40

Nagroda za 100 zł lub więcej!

Książka drukowana Magiczna Rzeczywistość wraz z autografem i podziękowaniami, oraz ebook w formacie PDF UFO nad Podkarpaciem. W koszt wliczona wysyłka na terenie Polski.

5 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 130 zł lub więcej!

Dwa plakaty z grafiką A 3 dwóch moich okładek, do wyboru z tytułem lub bez oraz ebook w formacie PDF Magiczna Rzeczywistość i UFO nad Podkarpaciem oraz podziękowania imienne na portalu społecznościowym. Wysyłka drogą meilowa, lub pocztą. Opcja do wyboru.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 150 zł lub więcej!

Grafika okładki na płótnie w formacie A 3 oraz płyta z ebookiem Magiczna Rzeczywistość z podziękowaniami. Wysyłka wliczona w koszty na terenie Polski.

1 Wspierający
Pozostało: 15 z 15

Nagroda za 250 zł lub więcej!

Darczyńca otrzyma dwie moje drukowane książki Magiczna Rzeczywistość, oraz UFO nad Podkarpaciem, z podziękowaniem i autografem oraz dwa plakaty z okładką moich książek, oraz koszulkę z nadrukiem okładki z wybranej książki. Wysyłka wliczona w koszty na terenie Polski.

0 Wspierających
Pozostało: 4 z 5

Nagroda za 400 zł lub więcej!

Mecenas otrzyma obie moje drukowane książki łącznie z autografem i podziękowaniami zarówno w książce jak i blogu, oraz dodatkową niespodziankę w postaci breloczka do kluczyków ze zdjęciem okładki książki, kubek z grafiką okładki książki, oraz koszulkę. Wysyłka wliczona w koszty na terenie Polski.

1 Wspierający
Pozostało: 3 z 3

Nagroda za 800 zł lub więcej!

Książka drukowana Magiczna Rzeczywistość plus logo firmy na ostatniej stronie książki wraz z podziękowaniami oraz dwa ebook –i książki, oraz podziękowanie i reklama firmy/osoby na blogu i portalu, społecznościowym oraz koszulka z nadrukiem okładki książki. Wysyłka wliczona w koszty na terenie Polski.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 1000 zł lub więcej!

Mecenas będzie miał niepowtarzalną okazję pojechać ze mną w miejsce w którym występowały zjawiska, które osobiście dokumentowałem i opisałem w książce, oraz porozmawiać z jednym ze świadków zdarzeń w tzw. ''paranormalnej strefie''. Dodatkowo obiad w przyjemniej restauracji, a na koniec książka w wersji drukowanej Magiczna Rzeczywisość oraz koszulka z grafiką okładki książki.

0 Wspierających

O projektodawcy

Arkadiusz Miazga

Arkadiusz Miazga

Ropczyce

Arkadiusz Miazga ur. 1976 w Rzeszowie, mąż i tata 12 letniej córki. Od 20 lat zajmuję się szerokim spektrum ‘’nieznanego’’ obejmującymi tematy UFO, zjawiska paranormalne, okultyzm, dawny folklor. W ciągu wielu lat poznałem setki interesujących relacji , wiele z nich dokumentowałem osobiście w terenie. W 2015 roku wydałem swoją pierwszą książkę ‘’UFO nad Podkarpaciem’’, jestem autorem ponad 100 artykułów w różnych periodykach, prowadzę bloga, na którym dzielę się wynikami mojej pracy.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Chcesz sygnować projekt swoją marką lub nazwiskiem? Zgłoś się już teraz!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy: