Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Magdalena Kania

Magdalena Kania

Chrzanów

Mam 30 lat. Z wykształcenia jestem filologiem angielskim i od kilku lat szczęśliwie pracuję w zawodzie - uczę w szkole podstawowej :)
Kocham śpiewać - o Bogu, dla Boga i dzięki Bogu :) Dzięki Waszemu wsparciu udało mi się już zrealizować jeden projekt - nagranie debiutanckiej płyty z autorskimi utworami :) Jeśli ktoś jeszcze nie kupił - zapraszam :)
Jestem także wolontariuszką w Wolontariacie Misyjnym Salvator i ten właśnie projekt jest po to, by jego działalność wspomóc ... :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

8191 PLN z 4500 PLN

48 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

182%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.09.2013.

Magdalena Kania - debiutancka płyta

O projekcie

Nazywam się Magdalena Kania i mam 30 lat. Z zawodu jestem nauczycielem języka angielskiego i od niespełna 5 lat szczęśliwie pracuję w swoim zawodzie :) jednak moją prawdziwą pasją jest... Muzyka. Dlaczego przez wielkie M? Bo to Muzyka Bożych Dźwięków. Płynąca od Boga, tworzona dla Niego i istniejąca dzięki Niemu.

Co ja tu robię? :) Otóż chciałabym nagrać i wydać płytę. Część z Was może znać mnie z serwisu You-Tube jako Paskudankę - tam już od kilku lat umieszczam utwory (własnego autorstwa ale też covery), które cieszą się niemałą popularnością. Otrzymuję całe mnóstwo maili z zapytaniem gdzie można kupić moją płytę. Chciałabym w końcu móc udzielić na to pytanie odpowiedzi innej niż "Niestety, jeszcze nie wydałam własnej płyty - nie pozwalają mi na to fundusze...". Liczę na Waszą pomoc w realizacji tego dzieła na Bożą chwałę!

 

JEŚLI UDA SIĘ UZBIERAĆ WIĘCEJ NIŻ 4500ZŁ, RESZTĘ PRZEZNACZĘ NA KOSZTY NAGRANIA W STUDIU :) A JEŚLI ZNAJDZIE SIĘ JESZCZE I JESZCZE WIĘCEJ - WTEDY POMYŚLIMY NAD DRUGĄ PŁYTĄ, ŚWIĄTECZNĄ... :))))))

 

A o czym mówi moja Muzyka? O wielkiej i nieskończonej Miłości Boga do człowieka :) Zresztą, posłuchajcie sami:

Tytułowa zaś piosenka z płyty, którą chcę nagrać, to utwór, który napisałam dla mojego Brata po tym, jak zginął on w wypadku samochodowym. Wiem, że pomogła już wielu osobom w podobnej do mojej sytuacji. Dlatego chciałabym, żeby ta i inne piosenki dotarły do jak największej rzeszy ludzi w Polsce i na świecie! Aby koiły, leczyły, zbliżały do Boga...

Przy aranżacji muzyki pomagać będą mi Siostry Misjonarki (MChR) oraz moi przyjaciele, m.in. z Wolontariatu Misyjnego Salvator, do którego należę.

 

Za każdą Waszą nawet najmniejszą złotówkę - BOGU NIECH BĘDĄ DŹ(W)IĘKI!!! :)

 

Zapraszam do posłuchania:
youtube.com/user/paskudanka

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.09.2013 18:06