Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kasia Grzebyk

Kasia Grzebyk

Kraków

Jestem grafikiem, pracuję w agencji reklamowej. Specjalizuję się w składaniu czasopism.
Jestem też matką 2 chłopców w wieku szkolnym.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1200 PLN z 1000 PLN

16 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

120%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.11.2012.

Czasopismo Inter-aktywne Expionage

O projekcie

Chcąc znaleźć w internecie coś ciekawego do poczytania, musimy przekopywać się przez góry bzdur. Większość portali publikuje informacje, które albo są zupełnie nieistotne dla naszego życia, albo bardzo negatywne. To wszystko tworzy błędne wrażenie, jakoby nasz świat składał się przede wszystkim z głupich plotek o celebrytach, nieudacznych sportowców czy niekompetentych ludzi na wszystkich szczeblach zarządzania – od małej firmy, aż po cały kraj.

My mamy dość takiego myślenia. Wiemy, że większość ludzi w Polsce chce czegoś więcej. Chce się rozwijać, dowiadywać czegoś o ciekawych ludziach, inspirować się nimi. Po prostu chce być aktywnymi, pozytywnymi ludźmi. Dlatego stworzyliśmy Expionage – magazyn dla bardzo aktywnych ludzi.

W „Expionage” chcemy skupić się przede wszystkim na pozytywnych aspektach życia. Co szczególnie istotne, chcemy pokazać, że i w Polsce da się wiele zrobić. Chcemy pisać o sportowcach, którzy osiągają sukcesy w mniej znanych sportach. Chcemy pisać o nowoczesnej edukacji, dzięki której nasze dzieci nie tracą swojej ciekawości świata i widzą naukę jako coś fascynującego. Chcemy pisać o aktywnych i zakręconych ludziach, którzy mają jasno wytyczone cele i z determinacją dążą do ich urzeczywistnienia. Chcemy pisać o nowoczesnym podejściu do pracy, które pozwoli nam znaleźć w niej satysfakcję i patrzeć na nadchodzący poniedziałek bez strachu i stresu. Chcemy pisać o sztuce, która trafia do zwykłych ludzi, a nie jest dla samych twórców.

Mamy nadzieję, że w naszym magazynie znajdziecie inspirujące artykuły. Wesprzyj magazyn dowolną kwotą, aby mógł utrzymać wysoki poziom tekstów i zdjęć. Pokażmy całemu światu, że Polak Potrafi!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.11.2012 00:12