GrupaPolak
50 tys.

Łowcy Przygód

Kategoria - Wideo/film

234%

Postęp

11702 zł

Mamy już

Udany!

Status
Poster Image

O projekcie

Kampania crowdfundingowa Łowcy Przygód

Czołem! Od roku już promujemy turystykę alternatywną, opowiadając Wam, gdzie i jak możecie przeżywać przygody w Polsce. Tropimy księżniczki, wykopujemy spod ziemi najciekawsze historie, odkrywamy tajemnice, ścigamy duchy i pokazujemy Wam, że przygoda czai się tuż za zakrętem i każdy z Was może stać się choć na chwilę Indianą Jonesem... 

Zbiórka Łowcy Przygód

Działamy społecznie, inwestując w tę pasję własne, skromne pieniądze. Dotarliśmy jednak do granic, które narzucił nam brak funduszy. Chcemy nadać naszemu cyklowi profesjonalny sznyt, chcemy wzbogacić materiały o zdjęcia lotnicze i podwodne, chcemy docierać dalej.

Dlatego też prosimy Was o wsparcie przy produkcji II i III sezonu Łowców Przygód, oferując w zamian nie tylko naszą wdzięczność, ale i sympatyczny, zróżnicowany pakiet nagród (pełna lista po prawej)! Mało tego, odcinki możecie wybrać sami, głosując na przedstawione propozycje tutaj!

Nie sprzedajemy Wam kota w worku. Możecie obejrzeć bezpłatnie cały I sezon. Publikacja reportaży za darmo jest bowiem naszym celem nadrzędnym.

100 procent pozyskanych środków (po odliczeniu podatku i prowizji dla Polak Potrafi) zamierzamy zainwestować w Łowców, a inwestycja ma mieć bardzo klarowny przebieg – każdy zakup, każdy koszt rozliczać będziemy publicznie, publikując na łamach naszej strony faktury i paragony. 

Ta akcja nie służy wypełnianiu naszych portfeli (po pieniądze co dzień chodzimy do pracy). Zebrane fundusze pomogą nam osiągnąć wyższy poziom realizacji i pozwolą na spełnianie Waszych życzeń w jeszce większym zakresie!

 

Zbiórka Łowcy Przygód

Łowcy Przygód wystartowali w zeszłym roku bez grosza budżetu. Do wszystkiego dochodzimy sami. Pierwszy filtr na mikrofon zrobiliśmy z drutu i pończochy. Teraz lutujemy diody IR w lampce, by uzyskać możliwość robienia nagrań w podczerwieni. Wszystko, na co nie mamy pieniędzy, konstruujemy sami.

Po pierwsze, poruszyliśmy niebo i ziemię w sprawie dawnego piastowskiego zamku przebudowanego na ewangelicki kościół, a dziś rozkradanego przez miejscową ludność. Nasza akcja zyskała spory oddźwięk. Trzykrotnie robił o nas materiał TVN24, pojawiliśmy się też w Polsacie, TVP, Polskim Radio i wielu innych mediach. Wywalczyliśmy interwencję policji, prokuratury, konserwatora zabytków, ministerstwa i innych instytucji, a obiekt został niedawno zabezpieczony i wkrótce przejdzie w ręce fundacji, która będzie go remontować. 

Zbiórka Łowcy Przygód

Po drugie, nasz materiał na temat genezy "The Vanishing of Ethan Carter", gry uhonorowanej nagrodą BAFTA, został dobrze przyjęty na Zachodzie, a w Polsce wywołał dyskusję na temat alternatywnych metod promocji kraju za granicą. Warto dodać, że skutecznie dzięki temu przyciągnęliśmy do kraju ekipy artystów fotografików z Holandii i zorganizowaliśmy dla nich już trzy plenery.

Po trzecie, mimo iż obaj byliśmy bezrobotni przez pół roku (sorry, taki mamy klimat;)), udało nam się w sumie nakręcić pięć pełnych odcinków i trzy odcinki Mini. Wprowadzamy też osobne serie – Łowcy Przygód Vlog, Łowcy Przygód Underground oraz Łowcy Przygód Newyjaśnione. Odzyskaliśmy też nakręcony przez Marcina odcinek archiwalny z 1998 roku, kiedy to urodził się pomysł Łowców w telewizji kablowej.

Kampania finansowania społecznościowego Łowcy Przygód

Mimo tego wszystkiego nie jesteśmy w stanie osiągnąć dużo więcej bez wsparcia finansowego. 

 

Projekt Łowcy Przygód

Łowcy Przygód to cykl reportaży wideo o profilu sensacyjno-przygodowo-turystycznym, przedstawiający historyczne tajemnice, ciekawe miejsca, zapomniane szlaki, mroczne legendy, fascynujące budowle i wiele więcej. Ale przede wszystkim Łowcy Przygód to konkretni ludzie, którzy uparli się zrobić coś z niczego!

Projekt Łowcy Przygód

Marcin M. Drews. Urodzony w 1975 roku w Lubinie. Dziennikarz, pisarz, scenarzysta, nauczyciel akademicki, specjalista ds. PR i nowych mediów. Od 1990 roku nieprzerwanie w branży dziennikarskiej, sześciokrotnie redaktor naczelny, w tym trzykrotnie w mediach ogólnopolskich i dwukrotnie w TV. Współzałożyciel i wiceprezes Stowarzyszenia Twórców i Organizatorów Kultury. Autor kilku publikacji książkowych, scenariuszy do gier, wielu reportaży telewizyjnych i prasowych, opowiadań fantastycznych nagradzanych w ogólnopolskich konkursach literackich oraz kilku referatów naukowych. Członek Polskiego Towarzystwa Badania Gier. W branży gier od 1993 roku. Brał udział w tworzeniu pierwszej polskiej gry przygodowej na PC. Przez dwa lata prowadził w szkole wyższej zajęcia z tworzenia fabuły interaktywnej. Animator i propagator polskiej sceny niezależnej. Autor przygodówki określonej przez prasę bodaj najbardziej znaną polską grą niezależną – produkcji, która trafiła w zeszłym roku na łamy podręcznika języka polskiego Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych. Stały publicysta Antyweb.pl. Pasjonat sushi (popełnił nawet książkę na ten temat!) i zapalony urban explorer! 

Zbiórka Łowcy Przygód

Mateusz Stan. Urodzony w 1991 roku w Atenach. Fotograf artysta, reżyser wideoklipów, młody dziennikarz, w wolnych chwilach także pisarz i poeta. Od 2009 r. nie wychodzi z domu bez aparatu fotograficznego. Szczególnie oddany portretom i fotografii ulicznej. Kilkukrotnie nagradzany za swoje osiągnięcia artystyczne. Twórca prężnie rozwijającego się projektu fotograficznego MateuszStan.com, współtwórca projektów wideo pod nazwą facePALM FICTION. Ostatnio współpracuje ze znanymi zespołami rockowymi, dla których tworzy komunikację wizualną w postaci okładek płyt, wideoklipów czy zdjęć reklamowych. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej, specjalność: media cyfrowe i komunikacja elektroniczna w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Na co dzień mieszkaniec Wrocławia, miłośnik czarnej kawy, starych aparatów i kotów brytyjskich. Grzeszy nie tylko wzrostem.

 

Projekt Łowcy Przygód

Cel podstawowy to 5000 zł 

Ta kwota pozwoli nam zagwarantować Wam II sezon Łowców Przygód – dostępny oczywiście za darmo i bez ograniczeń!

Próg drugi to 8000 zł

Ta kwota pozwoli nam wzbogacić II sezon o sceny lotnicze! GRATIS: Na Twojej płycie DVD znajdą się dodatkowe materiały nigdy niepublikowane na YT. Dostępne dla wspierających powyżej Pakietu Mini+.

Próg trzeci to 11000 zł

Ta kwota pozwoli nam wzbogacić II sezon scenami lotniczymi i time lapse'ami. GRATIS: Otrzymasz zdigitalizowane materiały źródłowe, które posłużyły nam jako materiał naukowy i podstawa scenariuszy (mapy, archiwalne zdjęcia etc.)!

A w kolejnych progach same niespodzianki!!!

 

Kampania crowdfundingowa Łowcy Przygód

Nagrody pogrupowaliśmy w pakiety, które zobaczyć możecie po prawej stronie. Poniżej natomiast przykładowe wizualizacje upominków oraz kilka wyjątków z listy tego, co ogółem proponujemy.

UWAGA, wśród nagród znajdziecie naszą autorską grę przygodową point&click opartą na przygodach Łowców! Więcej o naszych związkach z grami komputerowymi przeczytacie w zakładce "Media o nas".

Kampania finansowania społecznościowego Łowcy Przygód

Kampania finansowania społecznościowego Łowcy Przygód

Kampania finansowania społecznościowego Łowcy Przygód

Kampania crowdfundingowa Łowcy Przygód

Zbiórka Łowcy Przygód

  • Płyta DVD z całym nowym sezonem (oczywiście gdy tylko go nagramy!)
  • Gra przygodowa na PC "Łowcy Przygód" (wersja cyfrowa)!
  • Płyta DVD z całym nowym sezonem (oczywiście gdy tylko go nagramy!) rozszerzonym o materiały, których nie opublikowaliśmy w sieci!
  • Zaproszenie na zamknięty webinar/live gdzie członkowie naszej ekipy opowiedzą o największych smaczkach (oraz wstydliwych wątkach) związanych z produkcją.
  • Limitowana edycja płyty DVD z pierwszym sezonem Łowców Przygód z autografami autorów!
  • Specjalna koszulka "Sponsor Łowców Przygód"!
  • Pisemna dedykacja w czołówce pełnej wersji odcinka "Łowców Przygód"!
  • Zaproszenie do udziału w kręceniu odcinka z "Łowcami Przygód" (dojeżdżasz do Wrocławia w umówionym terminie, Łowcy zabierają Cię z dworca i ruszasz z nimi po przygodę!).
  • Gra przygodowa na PC "Łowcy Przygód" (wersja cyfrowa) z Państwa reklamą!
  • Odcinek sponsorowany!!! Łowcy przyjeżdżają do Państwa hotelu/SPA/ośrodka i przygotowują materiał poświęcony ośrodkowi i atrakcjom w najbliższych okolicach!

Pełna lista po prawej!

 

Zbiórka Łowcy Przygód

Bo razem można więcej! Zawsze wychodziliśmy z tego założenia, a i staraliśmy się też pomagać innym. Mateusz wspiera młodych twórców, którzy zaczynali podobnie jak on – z pasją i pustymi kieszeniami. Marcin w tej materii udziela się od lat – był wiceprezesem stowarzyszenia wspierającego artystów, wszystkie swoje prace za darmo udostępnia w sieci, za działalność społeczną dwukrotnie nimonowany był do Nagrody Miasta Lubina, a w 1997 roku wziął urlop po to, by pracować fizycznie w społecznej grupie ds. usuwania skutków powodzi.

Naprawdę wierzymy w to, że razem można więcej, a koszta rozłożone na dużą liczbę darczyńców stają się minimalne. 

Im większy podmiot, tym większe koszta produkcji. Jeden odcinek telenoweli to około 100 tysięcy zł. Jeden odcinek show typu "Gwiazdy tańczą na lodzie" to nawet ponad MILION zł!!! A w obu przypadkach mówimy o telewizjach, które mają pełne zaplecze techniczne i nie muszą inwestować w sprzęt.

My prosimy o kwoty, które w porównaniu do wyżej wymienionych, są wręcz banalne. Osiągnięcie pierwszego progu pozwoli nakręcić nam cały II sezon (minimum 6 pełnych odcinków). 

Na co zostaną wydane pieniądze? Na benzynę, skromne noclegi (nie śpimy w pięciogwiazdkowych hotelach), baterie do sprzętu, mapy, bilety wstępu (czasem trzeba zapłacić) i masę innych banalnych kosztów, które wzięte razem stanowią dla nas sumy niemałe.

Osiągniecie kolejnych progów pozwoli nam zainwestować w sprzęt i oprogramowanie. Pończocha na kawałku drutu jest może i romantyczna, ale marzy nam się porządny filtr do mikrofonu. Takie rzeczy jak slider pozwolą nam na lepsze zdjęcia. Nie bez znaczenia jest też optyka czy dobry statyw. Marzy się nam też kamera, bo póki co używamy prywatnych aparatów foto. 

 

Kampania finansowania społecznościowego Łowcy Przygód

Wspaniali ludzie, którzy nam zaufali i wielokrotnie już wspierali nas dobrym słowem! Przedstawiamy Ich w kolejności alfabetycznej.

Kampania crowdfundingowa Łowcy Przygód

Kampania finansowania społecznościowego Łowcy Przygód

Projekt Łowcy Przygód

Kampania finansowania społecznościowego Łowcy Przygód

Kampania crowdfundingowa Łowcy Przygód

Kampania crowdfundingowa Łowcy Przygód

Kampania finansowania społecznościowego Łowcy Przygód

Kampania crowdfundingowa Łowcy Przygód

Projekt Łowcy Przygód

Projekt Łowcy Przygód

 

Kampania crowdfundingowa Łowcy Przygód

Nasza interwencja

A poza tym...

 

Kampania finansowania społecznościowego Łowcy Przygód

Kampania crowdfundingowa Łowcy Przygód     Kampania finansowania społecznościowego Łowcy Przygód      Kampania crowdfundingowa Łowcy Przygód      Projekt Łowcy Przygód      Kampania crowdfundingowa Łowcy Przygód

 

 

117

Wspierających

11702 zł

Z całkowitej kwoty 5000 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt zostanie ufundowany 23.06.2015
Nielimitowana

Nagroda za 1 zł lub więcej!

Wsparcie bez nagrody

14 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 2 zł lub więcej!

Pakiet Mini

Wsparcie premiowane obecnością nazwiska lub pseudonimu (do wyboru) na liście darczyńców opublikowanej na łamach strony lowcyprzygod.tv.

7 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 9 zł lub więcej!

Pakiet Mini+

Wsparcie premiowane obecnością nazwiska lub pseudonimu (do wyboru) na liście darczyńców opublikowanej na łamach strony lowcyprzygod.tv.

Dodatkowo podziękowania od autorów w specjalnym odcinku Łowcy Przygód Vlog.

Imię i nazwisko w napisach pierwszego odcinka nowego sezonu.

36 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 29 zł lub więcej!

Pakiet Mini++

Wsparcie premiowane obecnością nazwiska lub pseudonimu (do wyboru) na liście darczyńców opublikowanej na łamach strony lowcyprzygod.tv.

Dodatkowo podziękowania od autorów w specjalnym odcinku Łowcy Przygód Vlog.

Imię i nazwisko w napisach wszystkich odcinków nowego sezonu.

7 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 53 zł lub więcej!

Pakiet Medium

Płyta DVD z całym nowym sezonem (oczywiście gdy tylko go nagramy!).

Imię i nazwisko w napisach końcowych pierwszego i drugiego odcinka.

Wsparcie premiowane obecnością nazwiska lub pseudonimu (do wyboru) na liście darczyńców opublikowanej na łamach strony lowcyprzygod.tv.

Dodatkowo podziękowania od autorów w specjalnym odcinku Łowcy Przygód Vlog.

23 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 79 zł lub więcej!

Pakiet Medium+

Płyta DVD z całym nowym sezonem (oczywiście jak tylko go nagramy!).

Gra przygodowa na PC "Łowcy Przygód" (wersja cyfrowa)!

Imię i nazwisko w napisach końcowych w każdym odcinku II sezonu.

Wsparcie premiowane obecnością nazwiska lub pseudonimu (do wyboru) na liście darczyńców opublikowanej na łamach strony lowcyprzygod.tv.

Dodatkowo podziękowania od autorów w specjalnym odcinku Łowcy Przygód Vlog.

8 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 99 zł lub więcej!

Pakiet Medium++

Płyta DVD z całym nowym sezonem (oczywiście gdy tylko go nagramy!) rozszerzonym o materiały, których nie opublikowaliśmy w sieci!

Gra przygodowa na PC "Łowcy Przygód" (wersja cyfrowa)!

Imię i nazwisko w napisach końcowych w każdym odcinku II sezonu.

Zaproszenie na zamknięty webinar/live, gdzie członkowie naszej ekipy opowiedzą o największych smaczkach (i wstydliwych wątkach) związanych z produkcją.

Wsparcie premiowane obecnością nazwiska lub pseudonimu (do wyboru) na liście darczyńców opublikowanej na łamach strony lowcyprzygod.tv.

Dodatkowo podziękowania od autorów w specjalnym odcinku Łowcy Przygód Vlog.

12 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 125 zł lub więcej!

Pakiet Big

Płyta DVD z całym nowym sezonem (oczywiście gdy tylko go nagramy!) rozszerzonym o materiały, których nie opublikowaliśmy w sieci!

Limitowana edycja płyty DVD z pierwszym sezonem Łowców Przygód z autografami autorów!

Gra przygodowa na PC "Łowcy Przygód" (wersja cyfrowa)!

Imię i nazwisko w napisach końcowych w każdym odcinku II sezonu.

Zaproszenie na zamknięty webinar/live, gdzie członkowie naszej ekipy opowiedzą o największych smaczkach (i wstydliwych wątkach) związanych z produkcją.

Wsparcie premiowane obecnością nazwiska lub pseudonimu (do wyboru) na liście darczyńców opublikowanej na łamach strony lowcyprzygod.tv.

Dodatkowo podziękowania od autorów w specjalnym odcinku Łowcy Przygód Vlog.

2 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 147 zł lub więcej!

Pakiet Big+

Kubek "Łowców Przygód"!

Płyta DVD z całym nowym sezonem (oczywiście gdy tylko go nagramy!) rozszerzonym o materiały, których nie opublikowaliśmy w sieci!

Limitowana edycja płyty DVD z pierwszym sezonem Łowców Przygód z autografami autorów!

Gra przygodowa na PC "Łowcy Przygód" (wersja cyfrowa)!

Imię i nazwisko w napisach końcowych w każdym odcinku II sezonu!

Zaproszenie na zamknięty webinar/live gdzie członkowie naszej ekipy opowiedzą o największych smaczkach (i wstydliwych wątkach) związanych z produkcją.

Wsparcie premiowane obecnością nazwiska lub pseudonimu (do wyboru) na liście darczyńców opublikowanej na łamach strony lowcyprzygod.tv.

Dodatkowo podziękowania od autorów w specjalnym odcinku Łowcy Przygód Vlog.

2 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 195 zł lub więcej!

Pakiet Big++

Koszulka "Łowców Przygód"!

Kubek "Łowców Przygód"!

Płyta DVD z całym nowym sezonem (oczywiście gdy tylko go nagramy!) rozszerzonym o materiały, których nie opublikowaliśmy w sieci!

Limitowana edycja płyty DVD z pierwszym sezonem Łowców Przygód z autografami autorów!

Gra przygodowa na PC "Łowcy Przygód" (wersja cyfrowa)!

Imię i nazwisko w napisach końcowych w każdym odcinku II sezonu.

Zaproszenie na zamknięty webinar/live gdzie członkowie naszej ekipy opowiedzą o największych smaczkach (i wstydliwych wątkach) związanych z produkcją.

Wsparcie premiowane obecnością nazwiska lub pseudonimu (do wyboru) na liście darczyńców opublikowanej na łamach strony lowcyprzygod.tv.

Dodatkowo podziękowania od autorów w specjalnym odcinku Łowcy Przygód Vlog.

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 215 zł lub więcej!

Pakiet Large

Specjalna koszulka "Sponsor Łowców Przygód"!!!

Kubek "Łowców Przygód"!

Płyta DVD z całym nowym sezonem (oczywiście gdy tylko go nagramy!) rozszerzonym o materiały, których nie opublikowaliśmy w sieci.

Limitowana edycja płyty DVD z pierwszym sezonem Łowców Przygód z autografami autorów!

Gra przygodowa na PC "Łowcy Przygód" (wersja cyfrowa)!

Imię i nazwisko w napisach końcowych w każdym odcinku II sezonu.

Zaproszenie na zamknięty webinar/live gdzie członkowie naszej ekipy opowiedzą o o największych smaczkach (i wstydliwych wątkach) związanych z produkcją.

Wsparcie premiowane obecnością nazwiska lub pseudonimu (do wyboru) na liście darczyńców opublikowanej na łamach strony lowcyprzygod.tv.

Dodatkowo podziękowania od autorów w specjalnym odcinku Łowcy Przygód Vlog.

4 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 645 zł lub więcej!

Pakiet Large+

Osobiste podziękowania w trakcie właściwego odcinka "Łowców Przygód"!

Specjalna bluza "Sponsor Łowców Przygód"!

Kubek "Łowców Przygód"!

Płyta DVD z całym nowym sezonem (oczywiście gdy tylko go nagramy!) rozszerzonym o materiały, których nie opublikowaliśmy w sieci!

Limitowana edycja płyty DVD z pierwszym sezonem Łowców Przygód z autografami autorów!

Gra przygodowa na PC "Łowcy Przygód" (wersja cyfrowa)!

Imię i nazwisko w napisach końcowych w każdym odcinku II sezonu oraz w napisach końcowych gry!!!

Zaproszenie na zamknięty webinar/live gdzie członkowie naszej ekipy opowiedzą o największych smaczkach (i wstydliwych wątkach) związanych z produkcją.

Wsparcie premiowane obecnością nazwiska lub pseudonimu (do wyboru) na liście darczyńców opublikowanej na łamach strony lowcyprzygod.tv.

Dodatkowo podziękowania od autorów w specjalnym odcinku Łowcy Przygód Vlog.

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 1085 zł lub więcej!

Pakiet Private

UWAGA!!! Zaproszenie do udziału w kręceniu odcinka z "Łowcami Przygód" (dojeżdżasz do Wrocławia w umówionym terminie, Łowcy zabierają Cię z dworca i ruszasz z nimi po przygodę!).

Pisemna dedykacja w czołówce pełnej wersji odcinka "Łowców Przygód"!

Osobiste podziękowania w trakcie właściwego odcinka "Łowców Przygód"!

Specjalna bluza "Sponsor Łowców Przygód"!

Kubek "Łowców Przygód"!

Płyta DVD z całym nowym sezonem (oczywiście gdy tylko go nagramy!) rozszerzonym o materiały, których nie opublikowaliśmy w sieci!

Limitowana edycja płyty DVD z pierwszym sezonem Łowców Przygód z autografami autorów!

Gra przygodowa na PC "Łowcy Przygód" (wersja cyfrowa)!

Imię i nazwisko w napisach końcowych w każdym odcinku II sezonu oraz w napisach końcowych gry!!!

Zaproszenie na zamknięty webinar/live gdzie członkowie naszej ekipy opowiedzą o największych smaczkach (i wstydliwych wątkach) związanych z produkcją.

Wsparcie premiowane obecnością nazwiska lub pseudonimu (do wyboru) na liście darczyńców opublikowanej na łamach strony lowcyprzygod.tv.

Dodatkowo podziękowania od autorów w specjalnym odcinku Łowcy Przygód Vlog.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 2885 zł lub więcej!

Pakiet Mecenat

UWAGA!!! Odcinek sponsorowany! Łowcy przyjeżdżają do Państwa hotelu/SPA/ośrodka i przygotowują materiał poświęcony ośrodkowi i atrakcjom w najbliższych okolicach!

Państwa logo na naszych koszulkach!

Gra przygodowa na PC "Łowcy Przygód" (wersja cyfrowa) z Państwa reklamą!

Pisemna dedykacja w czołówce pełnej wersji odcinka "Łowców Przygód"!

Osobiste podziękowania w trakcie właściwego odcinka "Łowców Przygód"!

Specjalna bluza "Sponsor Łowców Przygód"!

Kubek "Łowców Przygód"!

Płyta DVD z całym nowym sezonem (oczywiście gdy tylko go nagramy!) rozszerzonym o materiały, których nie opublikowaliśmy w sieci!

Limitowana edycja płyty DVD z pierwszym sezonem Łowców Przygód z autografami autorów!

Gra przygodowa na PC "Łowcy Przygód" (wersja cyfrowa)!

Imię i nazwisko w napisach końcowych w każdym odcinku II sezonu oraz w napisach końcowych gry!!!

Zaproszenie na zamknięty webinar/live gdzie członkowie naszej ekipy opowiedzą o największych smaczkach (i wstydliwych wątkach) związanych z produkcją.

Wsparcie premiowane obecnością nazwiska, pseudonimu lub nazwy (do wyboru) na liście darczyńców opublikowanej na łamach strony lowcyprzygod.tv.

Dodatkowo podziękowania od autorów w specjalnym odcinku Łowcy Przygód Vlog.

2 Wspierających

O Projektodawcy

Łowcy Przygód

Łowcy Przygód

Wroclaw, Poland

Rdzeniem naszej działalności jest cykl reportaży o profilu sensacyjno-przygodowo-turystycznym, przedstawiający historyczne tajemnice, ciekawe miejsca, zapomniane szlaki, mroczne legendy, fascynujące budowle i wiele więcej.

Ideą cyklu jest promocja turystyki alternatywnej, która przeciętnemu Kowalskiemu udowodni, że przygoda czai się już za zakrętem, i pozwoli mu poczuć się Indianą Jonesem.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Chcesz sygnować projekt swoją marką lub nazwiskiem? Zgłoś się już teraz!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy: