Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

KOSMOS

KOSMOS

Warszawa

KOSMOS to zespół w którego skład wchodzą niezależni artyści ENI i BUWHAT.
Para w życiu prywatnym jak i na scenie.
Eksperymentujemy w różnych stylach muzycznych, hip-hop, trap, rnb i muzyka klubowa to tylko wierzchołek góry lodowej tego, czego możecie spodziewać się po utworach naszej grupy.
Muzyka którą tworzymy jest z przede wszystkim z PRZEKAZEM i odzwierciedleniem tego kim jesteśmy, a nie tego co już wcześniej słyszeliście, dzięki czemu nasze nieszablonowe podejście gwarantuje wam słuchaczom produkt najwyższej jakości.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

312 PLN z 12000 PLN

11 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 14.06.2019 16:04

POLEĆ Z NAMI W KOSMOS !!!

O projekcie

Witajcie Ziemianie ! ;)

 

Z tej strony duet muzyczny KOSMOS. W skład którego wchodzą niezależni artyści ENI i BUWHAT.

 

Kim jesteśmy?

 

ENI - wokalistka,raperka,autorka tekstów i aktorka o egzotycznych korzeniach.Działała jako solistka od 2016 roku współpracując z wytwornia muzyczna ZPR Records. Ma na koncie bogaty wachlarz swoich utworów,teledysków oraz koncertów,brała udział w różnych stacjach telewizyjnych takich jak programy śniadaniowe w TVN,TVP, wywiady w Super stacji,radiu itp...

Z muzyka od zawsze lubiła eksperymentować poszukując własnego stylu jednak swoje "prawdziwie ja" odnalazła dopiero w koloboracji z debiutującym raperem BUWHATEM z którym od 2019 roku się muzycznie świetnie uzupełnia.

 

Jesteśmy parą w życiu prywatnym jak i na scenie. Eksperymentujemy w różnych stylach muzycznych, łącząc w innowacyjny sposób rap ze śpiewem. Muzyka którą tworzymy to przede wszystkim głęboko niosący PRZEKAZ !

 

Jaki jest nasz cel ?!

 

Przybyliśmy z KOSMOSU z misją zebrania funduszy na realizację odlotowego TELEDYSKU do naszego czwartego singla pod tytułem EPIDEMIA . Utwór ten możecie posłuchać w linku poniżej.

 

 

O czym będzie teledysk?

 

Będzie to napewno bardzo wyjątkowy projekt z przekazem w którym chcemy poprzez Viedo Clip pokazać problemy 21-wszego wieku.

Jednym z nich to negatywny wpływ życia w dobie internetu,telewizji i telefonów, gdzię łatwo zapomnieć o tym co w naszym życiu jest tak na prawdę najcenniejsze. Jesteśmy bombardowani informacjami bez znaczenia i bez przesłania. Zatracamy się w wirtualnym świecie tracąc naturalna więź międzyludzką. Przechodząc przez ulice,jadąc metrem,czekając na przystanku czy jedząc w restauracji mijamy tłumy ludzi wgapieni w smartfonach niczym zahipnotyzowani .

Każdy żyje w pędzie w swoim małym wirtualnym świecie nie zauważając przy tym często innych ludzi w potrzebie. Taki widok to już codzienność,smutna rzeczywistość ludzi nie widzących siebie nawzajem. Czujemy się zagubieni i osamotnieni często porównując siebie do innych w social media, którym wydaje nam się, że mają o wiele lepsze życie niż nasze,przez co dużo zwłaszcza młodych osób popada w kompleksy i depresje .Kolejne problemy 21-wszego wieku, które poruszamy w utworze to ogromne ciśnienie i pęd za dobrami materialnymi i liczbami. Liczbami na koncie,liczbami znajomych,lajków, czy wyświetleń.

To przykre jak w dzisiejszych czasach to liczby stają się wyznacznikiem wartości człowieka a nie nasze wnętrze. Chcemy wskazać palcem na te jak i inne problemy naszych czasów i w wzruszający sposób sprawić aby ludzie chodź troszkę przejrzeli w końcu na oczy.

 

Czy chcecie być rownież scenarzystą takiego klipu?

 

Kochani mamy dla was ciekawą propozyje nie do odrzucenia ;) Jeżeli jesteście również tak samo twórczy jak my ! to z miłą chęcią poznamy wasze  wizje i pomysły na sceny w takim innowacyjnym teledysku! Piszcie do nas swoje propozycje a najciekawsze pomysły uwzględnimy w naszym klipie! Co wy na hmmm.....? ;)

 

Z kim współpracujemy ?

 

Obraz teledysku chcemy zrealizować w bardzo ciekawym,futurystycznym klimacie z doświadczoną i  najlepszą Ekipą filmową w Polsce: "BELOGIC  STUDIO" Przy której powstał już nasz poprzedni VideoClip do utworu KARMA który możecie obejrzeć w linku poniżej.

 

 

Za kosmiczne kostiumy i charakteryzację będzie odpowiedzialna niezwykle utalentowana projektantka Anna Kubisz której stroje możecie podziwiać na załączonym obrazku.

 

 

Na co zbieramy fundusze?

  • Ekipe Filmową (reżyser,operator,asystent,montażysta)
  • Wynagrodzenie dla tancerzy i aktorów
  • Stylizacje,make up oraz gadżety
  • Wynajem studia,mieszkania oraz laboratorium

 

 A co jeśli uda się zebrać więcej pięniędzy niż potrzeba?

 

Każdy % powyżej progu realizacji projektu zostanie przeznaczony na dalszą promocję materiału a wsparcie o wartości 150 % kwoty projektu i wyżej pozwoli na stworzenie kolejnego ciekawego teledysku :)

Prace nad teledyskiem już trwają, mamy ustalony pełny scenariusz,scenografie,kostiumy oraz obsadę.

Brakuję nam tylko funduszy które mocno wierzymy, że z waszą pomocą uda się zebrać.

 

Kiedy zrealizujemy nagrody?

 

Nagrody naszego projektu zostaną zrealizowane tuż po zakończeniu kampani a teledysk wykonamy jak najszybciej to możliwe!

 

Pomóżcie nam stworzyć dla was coś pięknego i PRAWDZIWEGO! Każde wsparcie jest dla nas na wage złota !!!

 

Zapraszamy również do odsłuchu naszego ostaniego zabawnego singla "COCO" oraz pare solowych utworów ENI:

 

Jak się z nami skontaktować?

Mail : kosmosduet@gmail.com

Instagram:

@eni_ostrowska_official

@buwhat_official

@kosmos_official_