Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

KOSMOS

KOSMOS

Warszawa

KOSMOS to zespół w którego skład wchodzą niezależni artyści ENI i BUWHAT.
Para w życiu prywatnym jak i na scenie.
Eksperymentujemy w różnych stylach muzycznych, hip-hop, trap, rnb i muzyka klubowa to tylko wierzchołek góry lodowej tego, czego możecie spodziewać się po utworach naszej grupy.
Muzyka którą tworzymy jest z przede wszystkim z PRZEKAZEM i odzwierciedleniem tego kim jesteśmy, a nie tego co już wcześniej słyszeliście, dzięki czemu nasze nieszablonowe podejście gwarantuje wam słuchaczom produkt najwyższej jakości.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

312 PLN z 12000 PLN

11 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 14.06.2019.

POLEĆ Z NAMI W KOSMOS !!!

O projekcie

Witajcie Ziemianie ! ;)

 

Z tej strony duet muzyczny KOSMOS. W skład którego wchodzą niezależni artyści ENI i BUWHAT.

 

Kim jesteśmy?

 

ENI - wokalistka,raperka,autorka tekstów i aktorka o egzotycznych korzeniach.Działała jako solistka od 2016 roku współpracując z wytwornia muzyczna ZPR Records. Ma na koncie bogaty wachlarz swoich utworów,teledysków oraz koncertów,brała udział w różnych stacjach telewizyjnych takich jak programy śniadaniowe w TVN,TVP, wywiady w Super stacji,radiu itp...

Z muzyka od zawsze lubiła eksperymentować poszukując własnego stylu jednak swoje "prawdziwie ja" odnalazła dopiero w koloboracji z debiutującym raperem BUWHATEM z którym od 2019 roku się muzycznie świetnie uzupełnia.

 

Jesteśmy parą w życiu prywatnym jak i na scenie. Eksperymentujemy w różnych stylach muzycznych, łącząc w innowacyjny sposób rap ze śpiewem. Muzyka którą tworzymy to przede wszystkim głęboko niosący PRZEKAZ !

 

Jaki jest nasz cel ?!

 

Przybyliśmy z KOSMOSU z misją zebrania funduszy na realizację odlotowego TELEDYSKU do naszego czwartego singla pod tytułem EPIDEMIA . Utwór ten możecie posłuchać w linku poniżej.

 

 

O czym będzie teledysk?

 

Będzie to napewno bardzo wyjątkowy projekt z przekazem w którym chcemy poprzez Viedo Clip pokazać problemy 21-wszego wieku.

Jednym z nich to negatywny wpływ życia w dobie internetu,telewizji i telefonów, gdzię łatwo zapomnieć o tym co w naszym życiu jest tak na prawdę najcenniejsze. Jesteśmy bombardowani informacjami bez znaczenia i bez przesłania. Zatracamy się w wirtualnym świecie tracąc naturalna więź międzyludzką. Przechodząc przez ulice,jadąc metrem,czekając na przystanku czy jedząc w restauracji mijamy tłumy ludzi wgapieni w smartfonach niczym zahipnotyzowani .

Każdy żyje w pędzie w swoim małym wirtualnym świecie nie zauważając przy tym często innych ludzi w potrzebie. Taki widok to już codzienność,smutna rzeczywistość ludzi nie widzących siebie nawzajem. Czujemy się zagubieni i osamotnieni często porównując siebie do innych w social media, którym wydaje nam się, że mają o wiele lepsze życie niż nasze,przez co dużo zwłaszcza młodych osób popada w kompleksy i depresje .Kolejne problemy 21-wszego wieku, które poruszamy w utworze to ogromne ciśnienie i pęd za dobrami materialnymi i liczbami. Liczbami na koncie,liczbami znajomych,lajków, czy wyświetleń.

To przykre jak w dzisiejszych czasach to liczby stają się wyznacznikiem wartości człowieka a nie nasze wnętrze. Chcemy wskazać palcem na te jak i inne problemy naszych czasów i w wzruszający sposób sprawić aby ludzie chodź troszkę przejrzeli w końcu na oczy.

 

Czy chcecie być rownież scenarzystą takiego klipu?

 

Kochani mamy dla was ciekawą propozyje nie do odrzucenia ;) Jeżeli jesteście również tak samo twórczy jak my ! to z miłą chęcią poznamy wasze  wizje i pomysły na sceny w takim innowacyjnym teledysku! Piszcie do nas swoje propozycje a najciekawsze pomysły uwzględnimy w naszym klipie! Co wy na hmmm.....? ;)

 

Z kim współpracujemy ?

 

Obraz teledysku chcemy zrealizować w bardzo ciekawym,futurystycznym klimacie z doświadczoną i  najlepszą Ekipą filmową w Polsce: "BELOGIC  STUDIO" Przy której powstał już nasz poprzedni VideoClip do utworu KARMA który możecie obejrzeć w linku poniżej.

 

 

Za kosmiczne kostiumy i charakteryzację będzie odpowiedzialna niezwykle utalentowana projektantka Anna Kubisz której stroje możecie podziwiać na załączonym obrazku.

 

 

Na co zbieramy fundusze?

  • Ekipe Filmową (reżyser,operator,asystent,montażysta)
  • Wynagrodzenie dla tancerzy i aktorów
  • Stylizacje,make up oraz gadżety
  • Wynajem studia,mieszkania oraz laboratorium

 

 A co jeśli uda się zebrać więcej pięniędzy niż potrzeba?

 

Każdy % powyżej progu realizacji projektu zostanie przeznaczony na dalszą promocję materiału a wsparcie o wartości 150 % kwoty projektu i wyżej pozwoli na stworzenie kolejnego ciekawego teledysku :)

Prace nad teledyskiem już trwają, mamy ustalony pełny scenariusz,scenografie,kostiumy oraz obsadę.

Brakuję nam tylko funduszy które mocno wierzymy, że z waszą pomocą uda się zebrać.

 

Kiedy zrealizujemy nagrody?

 

Nagrody naszego projektu zostaną zrealizowane tuż po zakończeniu kampani a teledysk wykonamy jak najszybciej to możliwe!

 

Pomóżcie nam stworzyć dla was coś pięknego i PRAWDZIWEGO! Każde wsparcie jest dla nas na wage złota !!!

 

Zapraszamy również do odsłuchu naszego ostaniego zabawnego singla "COCO" oraz pare solowych utworów ENI:

 

Jak się z nami skontaktować?

Mail : kosmosduet@gmail.com

Instagram:

@eni_ostrowska_official

@buwhat_official

@kosmos_official_

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 14.06.2019 16:04