Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Poli Ann

Poli Ann

Gdańsk

Pisanie to moja pasja. Od dwóch lat prowadzę blog, który cieszy się coraz większą popularnością i zbiera świetne opinie. Rok temu we współpracy z Wydawnictwem BORGIS wydałam tomik opowiadań \"Portrety\". Tym razem jestem gotowa na \"cięższy kaliber\" - powieść obyczajową. \"Listy do Emki\" to historia kobiety, która w obliczu nagłej choroby rozlicza się ze swoim życiem pisząc listy do ukochanej córki. Jest kobietą, z która Czytelniczki będą mogły się utożsamić. Wiem, że warto, by ta histora ujrzała światło dzienne.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2130 PLN z 7000 PLN

55 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

30%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 18.02.2021.

Listy do Emki - Poli Ann

O projekcie

Projekt dotyczy wydania napisanej już książki, będącej w formie roboczej pt. „Listy do Emki” (a zatem na wszelkie prace związane z przygotowaniem jej do druku tj. podwójna korekta, redakcja, wykonanie okładki, łamanie tekstu, nadanie numeru ISBN, druk oraz na dystrybucję). "Listy do Emki" zaliczyć można ewidentnie do literatury kobiecej obyczajowej. Odbiorcą nie muszą być jednak tylko kobiety (choć to one pewnie będą główna grupą docelową), gdyż podjęty problem w książce dotyczy obu płci. Książka zbudowana z 30 krótkich rozdziałów. Po każdym następuje list głównej bohaterki do córki Emilii (stąd tytuł), który bezpośrednio nawiązuje do rozdziału. Tytułowa bohaterka musi zmierzyć się poważną chorobą, rozlicza się ze swoim życiem, weryfikuje priorytety, wraca do przeszłości. Cierpi fizycznie i psychicznie, ale także docenia dany jej czas.  Walczy, próbuje, upada i podnosi się, a przy okazji zmienia odkrywa swoje życie na nowo. 

Historia Ilony, jej rodziny i przyjaciół to powieść, która będzie ciekawą pozycją na rynku wydawniczym, a wielu chorym i ich bliskim pomoże przejść przez piekło choroby, zrozumieć chorego, jego strach, zachowaniem i postawę.

Od dwóch lat prowadzę bloga literackiego z dużym sukcesem (ponad 15 tysięcy obserwujących) , na którym zamieściłam kilka krótkich fragmentów książki (tak by nie zdradzać fabuły). Spotkały się z bardzo pozytywnym przyjęciem. Jestem pewna, że „Listy do Emki” znajdą swoich zwolenników.

Blog to moja pasja. Piszę codziennie, bo dzień bez kilku zdań to zdań stracony. 

Poniżej przedstawiam plan prac, jakie winny być wykonanie, celem wydania książki:

1. Korekta tekstu (eliminacja literówek, błędów ortograficznych, interpunkcyjnych) i redakcja tekstu (praca nad stylistyką i logicznością tekstu)

2. Stworzenie projektu okładki zgodnego z treścią książki

3. Łamanie tekstu i dokonanie layout'u – czyli dostosowanie go do rozmiaru książki 4. Nadanie książce numeru ISBN

5. Oddanie tekstu do druku

6. Dystrybucja książki – głównie reklama na prowadzonym przeze mnie blogu na Facebooku oraz na Instagramie.

Budżet wydania "Listów do Emki" to koszt 7 tysięcy.

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 18.02.2021 11:11