Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

LightsFlash

LightsFlash

Kraków

Jesteśmy młodymi ludźmi pasjonującymi się muzyką. Od jakiegoś czasu pracujemy nad własnymi projektami, między innymi współpracujemy z wytwórnią Osterdam Records. Chcemy pokazać wam naszą wrażliwość nie tylko poprzez dźwięki, ale również poprzez obraz dlatego postanowiliśmy nakręcić swój pierwszy teledysk. W chwili obecnej zbieramy ekipę, która tak jak my włoży w to serce i zechce nam pomóc, jednak na realizację pomysłu potrzebne nam są środki.
Możesz stać się częścią projektu wspierając nasze działania i pomóc urzeczywistnić nasz sen.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1075 PLN z 800 PLN

32 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

134%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.05.2015.

Teledysk 'Lights Flash'

O projekcie

Celem nagrania klipu wideo do utworu „Lights Flash” jest ucieleśnienie naszych emocji i wyróżnienie się w oblężonym kreatywnością nienamacalnym fizycznie miejscu zwanym "to jest po prostu dobre".

Wierzymy, że odpowiednio zrealizowany projekt podoła powycieranym już szlakom, oklepanym schematom i sztuczności, o którą łatwo w czasach największej konkurencji. Nasz zespół to w całości ludzie ambitni i świadomie podchodzący do tematu chcący nabrać jeszcze większego doświadczenia w tego typu zadaniach. Realizacja projektu zaplanowana jest na maj 2015, a sam klip pojawi się tak szybko jak to tylko możliwe.

Początkowo hobby, dziś część życia, która nabrała tempa i mobilizuje nas do tworzenia nowych rzeczy. Nie chcemy stać w miejscu dlatego jesteśmy pewni, że teledysk będzie wielkim krokiem do przodu, w dodatku na szeroką skalę.

Dlaczego portal PolakPotrafi.pl? Nasza przygoda z pisaniem muzyki zaczęła się rzecz jasna w Polsce i właśnie tutaj chcemy pokazać ludziom jak można inaczej, a nie w sposób komercyjny dorzucić się do artystycznej twórczości kolegów i koleżanek z branży. 

Michał Szewczyk (z lewej)  Reofstar – Fan muzyki od zawsze. Absorbowałem wszystkie utwory, które miały to coś. Następnie uświadomiony istnieniem human beatboxu tworzyłem pierwsze frazy perkusyjne, po jakimś czasie sampler, a później nie od początku zachwycająca produkcja, gdyż żywiołem były występy sceniczne i showcase'y z formacjami More Than Crew czy Skapa Squad. Na koncie kilka występów u boku Loverdozed czy Staytuned, a także udział w Tatarak Music Festival czy Slam Poetry. Muzyka przez brak wyznaczonych granic jest magiczna i chyba już pozostanie - dla mnie. 

SoundCloud - Reofstar

Patryk Michałowski (z prawej) – MBrass – Eksperymentuję z muzyką odkąd pamiętam. W międzyczasie zdarza mi się dorzucić coś od siebie w projekty graficzne. Oprócz tego jestem didżejem i organizuję imprezy z muzyką alternatywną.  Zaczęło się od gitary, samplowania i nagrywania setów z muzyką elektroniczną. Większego doświadczenia nabrałem dzięki licznym produkcjom spod projektu MagicVision. Z czasem wydałem EP „En Profondeur” oraz „Ice land” we współpracy z wokalistką Paulą Pływaczyk. Kolejne dwa wydawnictwa w drodze i oczko w głowie – teledysk do „Lights Flash”. Nigdy nie przestanę pisać muzyki ponieważ w mojej głowie roi się od pomysłów, a jak z tego wynika - zawsze będę miał coś do powiedzenia i zaprezentowania.

SoundCloud - MBrass

A'la Pe - Raz (prod. MBrass)

Morgan Page feat. Lissie - The Longest Road (MBrass Remix)

MBrass - New Signal

 

Do szybkiego odsłuchu zostawiamy Wam również remix:

ReofStar - Davy Jones's Locker (MBrass Remix)

Dlaczego prosimy o „stosunkowo niewiele” obiecując gwiazdy z nieba? Przede wszystkim większość kroków realizacji zaplanowaliśmy przed pomysłem udziału w PolakPotrafi.pl. Traktujemy pomoc użytkowników jako wsparcie, które poprawi jakość i dopracowanie naszego projektu. Nasza drużyna wierzy we wspólny sukces i rozmiar działań związanych z teledyskiem. Zgromadzone środki bardzo nam pomogą, jednak zaznaczamy, że ich brak nie sprawi, iż link do teledysku się tutaj nie pojawi. Wasz support będzie dla nas wygodnym materacem i podwyższeniem aspiracji towarzyszących przy planowaniu naszego krótkometrażowego, opowiadającego pewną historię dzieła. 

Wasze wsparcie zostanie przeznaczone na:
- wynajem miejsc na plan zdjęciowy
- wynajem sprzętu
- kostiumy
- scenografię
- rekwizyty 

W takich okolicznościach powstał nasz utwór. Olśnienie i cała noc wystarczyły by napisać 4 minuty kawałka, którego możecie posłuchać niżej!


Reofstar X MBrass - Lights Flash

Jeśli chcesz się do nas odezwać, zamienić kilka słów, wypytać lub porozmawiać o sensie istnienia - niżej masz nasze fejsiki:

facebook.com/reofaster  |   facebook.com/mbrass.official

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.05.2015 18:06