Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

darekkocurek

darekkocurek

Katowice

Darek Kocurek (www.darekkocurek.com) to ktoś od lat związany z twórczością Stephena Kinga oraz jego fanclubami na całym świecie. Autor kilku okładek książek Kinga („Rose Madder”, „Oko smoka” „To”, „Desperacja”, „Mroczna wieża”), wielu kalendarzy kingowych, plakatów zagranicznych ekranizacji (Dollar baby) i mnóstwa grafik związanych ze SK.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3308 PLN z 2800 PLN

56 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

118%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.10.2013.

'Lament paranoika' Stephena Kinga

O projekcie

Pierwszy tego typu projekt w Polsce. Nieoficjalna, niekomercyjna, amatorska ekranizacja mająca na celu przybliżenie chyba najmniej znanego i najbardziej nietypowego opowiadania Stephena Kinga.

"Lament Paranoika" jest projektem niekomercyjnym i jego twórca nie będzie czerpał z niego żadnych korzyści majątkowych. Docelowo film prezentowany będzie na zamkniętych imprezach tematycznych poświęconych twórczości Stephena Kinga, szeroko pojętej fantastyki itp.

Choć na chwilę obecną jest to produkcja nieoficjalna to z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że filmik z czasem ma szansę zdobyć status tzw. „Dollar Baby” czyli oficjalnej amatorskiej ekranizacji opowiadania Kinga
.

KOGO ZOBACZYMY I POSŁUCHAMY?

Lektorem będzie znany aktor: Leszek Teleszyński.

W filmie pojawią się m.in. dwaj  pisarze Jakub Ćwiek i Stefan Darda, prywatnie fani twórczości Kinga.

 Obsada na chwilę obecną to: Michał Modliński - paranoik, Jakub Ćwiek - facet w metrze, Stefan Darda - taksówkarz, Bartek Rutkowski - mężczyzna w przeciwdeszczowym płaszczu, Michał Loska - facet z rewolwerem, Grzegorz Różycki - kilka postaci, 

 Za muzykę i dźwięk odpowiadają:  Jacek Kuderski (basista zespołu Myslovitz) oraz Darek Kocurek.


 KTO ZA TYM  STOI?
Za całym projektem stoi Darek Kocurek (www.darekkocurek.com) czyli  ktoś od lat związany z twórczością Stephena Kinga oraz  jego fanclubami na całym świecie. Autor kilku okładek książek Kinga („Rose Madder”, „Oko smoka” „To”, „Desperacja”, „Mroczna wieża”), wielu kalendarzy kingowych, plakatów  zagranicznych ekranizacji  (Dollar baby) i mnóstwa grafik związanych ze SK.

 
WSPARCIE
Choć filmik będzie trwał zaledwie 10-15 minut to prace nad nim potrwają około 12-19 miesięcy. Całość realizuję sam i z własnych funduszy. Co rusz natrafiam na problemy techniczne, w których przeskoczeniu pomogłoby mi nieduże wsparcie fanów Kinga.

Zachęcam zatem do wpłat. Każda złotówka pchnie projekt do przodu.

Film jest już w fazie produkcji. Postępy w pracach i wszelkie dodatkowe informacje znajdują się na stronie:  www.facebook.com/LamentParanoika

 

 

Poniżej, krótka prezentacja fantów, które można zdobyć wspierając projekt.

 

Media o Twoim projekcie:

PREMIERA: LAMENT PARANOIKA

off-film.pl | 2014-06-18

Przypominamy, że jutro na kanale YOU TUBE o godzinie 19:19 będzie można obejrzeć film Darka Kocurka „Lament Paranoika”.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.10.2013 18:06