Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Time Travel Bee

Time Travel Bee

Sandomierz, Polska

Cześć! Nazywam się Anita. Ukończyłam studia w zakresie edukacji medialnej i pracowałam jako grafik komputerowy. Kocham podróże i poznawanie nowych kultur, szczególnie lokalnego jedzenia i muzyki. Prowadzę kolorowego bloga: http://timetravelbee.com , gdzie staram się inspirować do odkrywania świata i samego siebie, do podążania za marzeniami. Kładę też nacisk na ekologię i odpowiedzialne podróżowanie, dzielę się wskazówkami jak podróżować i żyć w zgodzie z naturą.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1551 PLN z 1500 PLN

9 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 30.07.2018 22:10

Łaj not Algieria?

O projekcie

   Niewiele osób podróżuje do Algierii, niesłusznie! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym kraju i do niego pojechać, zapraszam do projektu.

   Wybieram się na wolontariat do Algierii.  Z inicjatywą projektu wyszli studenci tego kraju, którzy chcieliby aby turyści zaczęli przyjeżdżać do Algierii. 

 

   Pierwszym celem projektu jest poznanie Algierii. Zbiorę materiały w postaci zdjęć, filmów i artykułów. Zbadam co warto zobaczyć w Algierii oraz jak wygląda infrastruktura pod turystykę i kwestia bezpieczeństwa. Drugim celem jest promowanie Algierii. Postaram się udowodnić, że nie ma się czego bać i poprzez zdjęcia i filmy pokażę, że warto umieścić Algierię na liście miejsc do zobaczenia. 

 

   W projekcie wezmą udział wolontariusze z wielu krajów, w związku z tym jest to również doskonała okazja do promowania Polski. Organizowane będą wydarzenia typu “globalna wioska”, które polegają na wymianie kulturowej, pokazaniu swojego kraju. (Nota bene, jeśli ktoś posiada materiały promujące Polskę, to chętnie przyjmę.)

 

   Wszystko będę na bieżąco opisywać na moim blogu Time Travel Bee oraz mediach społecznościowych strony. Zapraszam do śledzenia i poznawania Algierii!

 

   Nazywam się Anita. Ukończyłam studia w zakresie edukacji medialnej i pracowałam jako grafik komputerowy. Kocham podróże i poznawanie nowych kultur, szczególnie lokalnego jedzenia i muzyki. Prowadzę kolorowego bloga: Time Travel Bee, gdzie staram się inspirować do odkrywania świata i samego siebie, do podążania za marzeniami. Kładę też nacisk na ekologię i odpowiedzialne podróżowanie, dzielę się wskazówkami jak podróżować i żyć w zgodzie z naturą.     Jeśli uda mi się zebrać 1500 zł to będę w stanie pokryć koszt biletów lotniczych do Algierii. Jeśli uda się zebrać więcej, wtedy wystarczy też na pokrycie kosztów związanych z wyżywieniem i transportem w Algierii.

Zapraszam gorąco do śledzenia mojej podróży i stania się jej częścią!