Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

GoTo Films

GoTo Films

Poznań

Gosia Kuzdra i Ania Przygocka zobaczyły "Blue Highway", zakochały się w filmie i postanowiły rozpocząć działalność dystrybucyjną, żeby wprowadzić film do polskich kin, żeby jak najwięcej osób mogło zachwycić się tą filmową podróżą przez Stany. Nie bez znaczenia jest fakt, że same marzą o amerykańskim road tripie! :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

872 PLN z 7500 PLN

15 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

11%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.02.2014.

Sprowadźmy reżysera na premierę Blue Highway!

O projekcie


Kyle Smith
jest niezależnym twórcą z Los Angeles. Filmy robi za własne pieniądze. Jego drugi film "Blue Highway" miał światową premierę na American Film Festival we Wrocławiu w październiku 2013. 7 marca 2014 "Blue Highway" trafi do kin - dzięki GoTo Films - firmie dystrybucyjnej założonej z miłości do tego filmu.

Kyle jest pasjonatem kina, kocha podróże, w 1/4 jest Polakiem. Bardzo chciałby przyjechać na premierę swojego filmu do Polski - żeby objechać większe i mniejsze miasta, spotkać się z publicznością, porozmawiać o kinie i o życiu - tak jak robią to bohaterowie "Blue Highway".

Kyle Smith na planie filmu z Kerry Bishe:

Kyle na planie filmu

O FILMIE:

Dillon rozpoczyna właśnie nowe życie w Kalifornii. Kerry towarzyszy mu w drodze z Alabamy do nowego domu. Lubią swoje towarzystwo i zanim będę zmuszeni rozstać się na dłużej odbywają nieśpieszną podróż szlakiem ulubionych filmów. Wolni, szczęśliwi, spontaniczni zatrzymują się po drodze pod byle pretekstem. Odkrywają Stany i siebie nawzajem. Romans przeplata się z czarnym humorem i absurdalnymi sytuacjami. Ich Ameryka to nieskończony plan filmowy, pełen kadrów znanych z kinowego kanonu, który dzięki entuzjazmowi i niezobowiązującej atmosferze aranżowanej przez głównych bohaterów zauroczy nas od nowa.


KYLE SMITH

Dorastał w Columbii w stanie Missouri. Studiował w szkole filmowej, gdzie zajmował się nie tylko produkcją filmów, lecz również i krytyką. Jego debiutancka komedia futbolowa "Indycze rozgrywki" została bardzo dobrze przyjęta na festiwalu SXSW w 2011 roku. Serwis indiewire.com określił wtedy reżysera jako „następcę Roberta Altmana”.

ŚLEDŹCIE PODRÓŻ KYLE'A PO POLSCE!

Zaglądajcie na nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/GoToFilms
Znajdziecie tam zdjęcia z podróży Kyle'a po Polsce i spotkań z widownią - jeśli uda nam się z Waszą pomocą sfinansować jego przyjazd.
Już teraz uruchomiliśmy aplikacje, które pozwalają bawić się tematem filmu.

NA CO WYDAMY TE PIENIĄDZE?

Główny koszt to oczywiście loty. Bo nie każdy, kto mieszka i pracuje w Los Angeles może sobie pozwolić na zakup biletów do Europy. I nie każdy dystrybutor ma budżet na sprowadzenie twórcy filmu.
Pozostałe koszty to pobyt i przejazdy w Polsce.

GoTo Films - dystrybutor filmu

Gosia Kuzdra i Ania Przygocka zobaczyły "Blue Highway", zakochały się w filmie i postanowiły rozpocząć działalność dystrybucyjną, żeby wprowadzić film do polskich kin, żeby jak najwięcej osób mogło zachwycić się tą filmową podróżą przez Stany. Nie bez znaczenia jest fakt, że same marzą o amerykańskim road tripie! :)

www.GoToFilms.pl

 

Media o Twoim projekcie:

Sprowadź reżysera na premierę "Blue Highway"!

www.americanfilmfestival.pl | 2014-02-07

Kyle Smith robi filmy za własne pieniądze. Jego drugi film Blue Highway miał światową premierę na 4. American Film Festival we Wrocławiu w październiku 2013 roku.

Sprowadź reżysera do Polski

fdb.pl | 2014-01-30

Niezależny amerykański film drogi Blue Highway swoją światową premierę miał na 4. American Film Festival we Wrocławiu. Spodobał się on dwóm paniom, które postanowiły założyć firmę dystrybucyjną GoTo Films, żeby wprowadzić ten film do polskich kin. Na portalu crowdfundingowym polakpotrafi.pl każdy może pomóc w zebraniu kwoty potrzebnej, aby sprowadzić reżysera do Polski na premierę jego filmu.

Tomasz Raczek ambasadorem akcji sprowadzenia do Polski twórcy "Blue Highway"

film.onet.pl | 2014-01-27

Miłośnicy kina postanowili uzbierać pieniądze na przylot do Polski reżysera filmu. Amerykański niezależny twórca Kyle Smith miałby odwiedzić nasz kraj podczas polskiej premiery jego filmu "Blue Highway".

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.02.2014 18:06