Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Artur Janic

Artur Janic

Polska

Piszę do szuflady i różnych konkursów pora zająć się większym projektem a że ostatnio zafascynował mnie świat arabski jego kultura i problemy (powoli uczę się języka arabskiego).
Bardzo zabolał mnie konflikt w Syrii dlatego chcę wydać powieść "Kwiat Syrii".

Napisz wiadomość do Projektodawcy

0 PLN z 9000 PLN

0 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.10.2016.

Kwiat Syrii

O projekcie

                       Witajcie!

 Od dzieciństwa pasjonował mnie świat jego piękno i problemy zawsze w szkole średniej miałem piątki z Wiedzy o Społeczeństwie. W 2005 roku zainteresowałem się kulturą arabską tak poznałem moją rówieśniczkę z Syrii los się tak smutno potoczył że w Syrii wybuchła wojna domowa. 

 

 

Co byś zrobił gdyby twoją spokojną ojczyznę ogarnął chaos?

 

A twój kraj stał by się wrogi dla twoich dzieci?

 

A twój dom legnął by w gruzach?

 

30 letnia syryjka Aida żyje sobie w wygodnym mieszkaniu w Damaszku wraz z mężem i 6 letnią córeczką, niczym specjalnym się nie wyróżniają, rano Aida odprowadza córkę do szkoły potem idzie do pracy jako pielęgniarka cała rodzina chodzi do Meczetu, obchodzi wszystkie najważniejsze muzułmańskie święta, czytają Koran. Spotykają się z przyjaciółmi, razem jeżdżą na wycieczki. Jednak któregoś dnia 2011 roku Aida jak codzień jedzie autobusem do pracy czuje w powietrzu jakieś napięcie i wtedy Syrię ogarnia psychoza siły opozycji zbrojnie występują przeciwko autorytarnym rządą Baszszar al-Asada. W wyniku traumatycznych wydarzeń jakie dotykają rodzinę Aidy, zmuszona jest dać ostatnie pieniądze przemytniką i dostać się do Europy w której tak naprawdę nie jest mile widziana. Jak sobie Aida i jej córka poradzą? Tego dowiesz się z mojej książki jak wesprzesz jej wydanie.

 

 

 

 Na wydanie książki potrzebuje 9000 zł wchodzi w to nakład 300 egzemplarzy książka będzie liczyć format A5 stron około 250, usługi wydawnicze (redakcja, korekta, projekt okładki, skład, druk, ebook).

Chciałbym żeby moja książka spowodowała że ludzie ze świata zachodniego bardziej otworzą się na świat arabski. Zdradzając nutkę tajemnicy mojej książki akcja będzie rozgrywać się w Polsce kraju który do kwestii uchodźców jest powiedzmy trochę sceptyczny.

 

 Jeśli projekt się powiedzie książka zostanie wydana w styczniu 2017 roku a wspierający otrzymają nagrody w grudniu 2016 roku.

Self-publishing to forma w jakiej pomoże mi wydawnictwo ono zajmie się obsługą promocyjno-sprzedażową i wprowadzą ją na rynek księgarski. Jestem poczatkującym pisarzem lubię przenosić się w inne światy, jeszcze jako dziecko wymyśliłem krainę zabawek gdzie ja i moi koledzy wędrowaliśmy w wyobraźni.

 

Jeśli wspomożesz mnie maksymalną stawką 500 zł napiszę specjalnie dla ciebie opowiadanie gdzie będziesz głównym bohaterem opowiadanie będzie liczyć 5 stron A4 wyślę ci go jak skończę na pocztę e-mail. Poza tym zaprojektuje dla ciebie specjalny plakat o twoim opowiadaniu.

 

Dziękuje wszystkim którzy wspomogli mój projekt jeśli się uda może ta książka narysuje nowe patrzenie na temat uchodźców. 

 

Dziękuje i pozdrawiam

Artur Janic

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.10.2016 10:10