Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Wera

Wera

Konin, Polska

Jestem 27 letnią miłośniczką gotowania, z wykształcenia kosmetologiem. Dwa lata temu spełniłam swoje marzenie i otworzyłam Centrum Laseroterapii i Kosmetyki Profesjonalnej. Teraz próbuje zrealizować kolejne - wydać książkę kucharską wraz z Moim Mężczyzną

Napisz wiadomość do Projektodawcy

303 PLN z 5000 PLN

8 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

6%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.12.2015.

Książka kucharska Gdzie kucharek 106...tam jest co jeść

O projekcie

W dobie XXI wieku gotowanie staje się czymś coool. Domenę dobrych kucharek mają nasze babcie i mamy. Młodzi ludzie jedzą "coś na szybko" lub na mieście w barach mlecznych. Są jednak tacy, którzy w czeluściach domowych szuflad, wyszukują ciekawe przepisy kulinarnych i próbują swoich sił w kuchni - do takich osób należe ja i mój mężczyzna.

Odwiedzając naszych Seniorów rodu zebraliśmy kilka tomów sekretów gotowania.Po za tym sami sprawdzając swoje kubki smakowe i eksperymentując przy garach, stworzyliśmy sporo ciekawych fuzji.Naszym marzeniem jest podzielić się tym z innymi i przelać to na papier w grubej okładce.

Książka kucharska " Gdzie kucharek 106... tam jest co jeść" będzie zbiorem naszych przepisów, ale również Ty możesz być częścią tego projektu. Każdy kto nas wesprze, będzie mógł uczestniczyć w tworzeniu poradnika kulinarnego poprzez umieszczenie swojego przepisu w książce ( jest to jedna z opcji nagrody za wsparcie).

Poniżej na grafice możecie zobaczyć pierwszą stronę książki.Zamieściliśmy na niej nasze danie " na szybko" , które nazwaliśmy  " Makaronowy przysmak Papaja". 

Jeśli wesprzesz nas wybierając opcje nagrody " Twój przepis oraz zdjęcie zamieszczone w naszej książce, sygnowane Twoim imieniem i nazwiskiem"  - w książce pojawi się Twoje zdjęcie,osoby najbliższej , której chcesz dedykować przepis lub przygotowanej potrawy.Pod zdjęciem znajduje się  miejsce, gdzie możemy wstawić tekst nadesłany przez Ciebie ( podpis lub dedykacja).

Na stworzenie i realizacje projektu wybraliśmy PolakPotrafi.pl, ponieważ w zamyśle jest wydarzenie, w którym udział może wziąć każdy - Ty również -  nie tylko wydrukowanie standardowej książki z przepisami. Naszym cichym marzeniem jest, aby " Gdzie kucharek 106... tam jest co jeść" trafiła na półki znanych księgarni.

Środki pozyskane ze wsparcia przeznaczymy na wydrukowanie 500 książek oraz promocje w internecie.Każdą dodatkową złotówkę przeznaczymy na wydruk kolejnych egzamplarzy.

Pare zdań o nas

Mamy po 27 lat.Wera prowadzi swoje studio urody.Seba - freelancer.Oboje kochamy gotować i poznawać nowe smaki.Wydanie książki to nasze wspólne marzenie i dzięki PolakPotrafi.pl mamy szanse je zrealizować.Jesteśmy optymistami dążącymi uparcie do celu.

Zapraszamy na nasz fanpage

https://web.facebook.com/gdziekucharek106/

a jeśli chcesz się z nami skontakować, poniżej nasz email

kucharek106@gmail.com

 

Z góry dziękujemy wszystkim, którzy okazalali nam wsparcie finansowe, merytoryczne oraz duchowe :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.12.2015 16:04