Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Anita Suchocka

Anita Suchocka

Jelenia Góra, Polska

Fotografka, marzycielka, miłośniczka rękodzieła i odkrywania kolejnych dróg do samorealizacji. Od ponad 10 lat fotografuję zawodowo i z pasji, skupiając się na człowieku i jego historii. Ten czas nauczył mnie, że
najpiękniejsze, ale i najtrudniejsze do wydobycia jest to co prawdziwe i tego właśnie poszukuję zarówno w swoim życiu jak i w przestrzeni zawodowej. To też pragnę podarować innym.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

40025 PLN z 21400 PLN

274 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

187%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.11.2018.

Księga Przywołania - album fotograficzny

O projekcie

Cześć, nazywam się Anita Suchocka i mam nadzieję, że z Twoją pomocą uda mi się zebrać fundusze na wydruk mojego pierwszego albumu fotograficznego "Księga Przywołania".

 

Planowana premiera albumu: grudzień 2018r.

 Zawsze czułam, że magia istnieje. Nie umiałam jej sobie jednak wyobrazić, odnaleźć definicji, która znalazłaby zastosowanie w mojej codzienności. Czułam jednak, że w końcu się spotkamy. Nie sądziłam, że stanie się to dzięki fotografii. Aparat stał się kluczem do świata, o którego istnieniu ludzie piszą w baśniach, legendach, najintymniejszych wyznaniach. To świat energii, która potrafi wywołać drżenie, którego nie da się zatrzymać. To moc, która może na kilka sekund zabrać duszę z ciała i zwrócić tę ukochaną, która odeszła zbyt daleko.
Ze spotkania na spotkanie oddalałam się coraz bardziej od dziewczyny, która chciała stworzyć projekt fotograficzny, jednocześnie zbliżając się coraz bardziej do samej siebie. Moje bohaterki, siostry, przewodniczki, mniej lub bardziej świadomie, wskazywały mi drogę, dzięki której odnajdywałam kolejne furtki do nowego świata.

To historia każdej kobiety, którą woła las, wiatr, góry czy rzeka. To historia pięknych, silnych kobiet, które były zbyt odważne i świadome, by czas, w którym żyły uszanował ich mądrość. To opowieść o korzeniach, których nie zetnie żadne ostrze. To baśń o połączeniach tak potężnych, że nie spali ich żaden ogień. To moja historia, to historia moich srebrnych sióstr.Pragnę wydać Księgę Przywołania, by obudzić srebrne nitki, które są w tak wielu z Was. Chcę by zasiała ona kolejne ziarna i obudziła te, które od dawna macie w sercu. To dar, który otrzymałam i którym chcę się z Wami podzielić. To najintymniejsza prawda i wdzięczność. Obrazy z mojej głowy okazały się spójną opowieścią, która wydarzyła się w moim życiu. Nie prosiłam o te kadry, zostały mi one podarowane przez intuicję kobiet, które mi zaufały.

 


 ◊ 168 stron
◊ format 23x34cm
◊ twarda okładka oprawiona płótnem ze srebrnym tłoczeniem
◊ wysokiej jakości papier o gramaturze 170g
◊ ponad 70 niepublikowanych wcześniej fotografii przeplecionych wpisami z pamiętnika autorki

 


Powyższe zdjęcia są wizualizacją albumu, docelowy efekt (okładka) może się nieznacznie różnić.

Kilka ujęć z wizyty w drukani podczas próbnego druku:

 


Uczucia, prawda i emocje jakie zostały mi podarowane podczas tworzenia Księgi Przywołania zasługują na najlepszą oprawę, dlatego też w poszukiwaniu drukarni, oprawy czy chociażby papieru nie szłam na żadne kompromisy. Ma być idealnie. Koszty jakie się z tym wiążą wyglądają następująco:

◊ Druk albumu w nakładzie 500szt: 26 000zł
◊ Pakowanie albumów: 2500zł

Do tej pory udało mi się samodzielnie uzbierać 9 000zł, brakuje więc 19 500zł + prowizja dla polakpotrafi oraz operatora płatności: 1900zł

Łączna kwota do zebrania: 21 400zł

 

Jeśli uda nam się uzbierać więcej, dodatkowe findusze przeznaczę na zrealizowanie wystawy fotograficznej promującej wydanie Księgi Przywołania. 

 

 

Nazywam się Anita Suchocka i przez ponad 10 lat, dzięki swojej fotografii, podarowałam setkom ludzi ocean pięknych wspomnień, wzruszeń i radości. W końcu przyszedł jednak czas, bym opowiedziała swoją historię. Na łamach Księgi Przywołania odnajdziecie moje najskrytsze uczucia, sny, obawy i chwile, gdy szczęście wypełaniało moje serce po brzegi.

 

Poza wsparciem związanymi z przedpremierowym zakupem albumu, istnieje również możliwość wsparcia projektu poprzez wybranie jednej z poniższych nagród:

 

Księżycowa szkatułka - Ręcznie robiona przeze mnie i mojego tatę, drewniana szkatułka z ziarenkiem na wieczku.

 

Ręcznie robiony naszyjnik z brązu z symbolem ziarna 

 

Odbitki

Odbitka 15x23, limitowana 50szt. (nagroda za 50zł)*

 

Dwie odbitki w formacie 15x23cm, limitowane 50szt. (nagroda z albumem za 170zł)*

 

Odbitka w formacie 56x70cm, limitowana 10szt (nagroda z albumem za 400zł)*

 

Odbitka w formacie 30x45cm nieopublikowana w albumie, limitowana 5szt. (nagroda z albumem i sesją fotograficzną za 1000zł)*

 

*Wszystkie odbitki w ramach nagród będą wysłane jako nieoprawione.

 

Dziękuję za Twoją obecność!

 

www.ksiegaprzywolania.pl

Media o Twoim projekcie:

O Księdze na Inne Życie

innezycie.com | 2018-10-25

\"Na świecie wciąż żyją czarownice. To potomkinie tych, którym kiedyś udało się uciec od stosów. Dzisiaj chciałabym opowiedzieć Wam o jednej z nich…\"

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.11.2018 22:10