Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony
Anita Suchocka

Anita Suchocka

Jelenia Góra, Polska

Fotografka, marzycielka, miłośniczka rękodzieła i odkrywania kolejnych dróg do samorealizacji. Od ponad 10 lat fotografuję zawodowo i z pasji, skupiając się na człowieku i jego historii. Ten czas nauczył mnie, że najpiękniejsze, ale i najtrudniejsze do wydobycia jest to co prawdziwe i tego właśnie poszukuję zarówno w swoim życiu jak i w przestrzeni zawodowej. To też pragnę podarować innym.

1

Wsparł

1

Własne projekty

Własne projekty

Księga Przywołania - album fotograficzny

Wsparł zobacz wszystkie

Cicha i Rojek - wydanie płyty 'Jeden - wiele' finansowanie społecznościowe

Cicha i Rojek - wydanie płyty 'Jeden - wiele'

Warszawa, Polska

Zbieramy na wydanie płyty „Jeden – wiele” z pieśniami chwalebnymi. Wybrałyśmy i opracowałyśmy najradośniejsze, najjaśniejsze pieśni wyznań obecnych na Podlasiu. Płyta ta będzie wielkim, wielojęzycznym pochwalnym hymnem!

117% Postęp

25892 PLN z 22000 PLN

Udany! Cel osiągnięty


Zobacz projekt

Aktywność

Księga Przywołania - album fotograficzny

Księga Przywołania - album fotograficzny

Anita Suchocka

aktualizacja projektu

Ciężko mi mi cokolwiek sensownego teraz napisać oprócz ogromnej radości jaką mam w sercu dzięki Waszemu wsparciu. Zebrane 40 025 zł jest tak astronomiczną kwotą, że nie do końca dociera do mnie, że te cyfry staną się rzeczywistością. Dziękuję, najpiękniej, najszczerzej jak potrafię - DZIĘKUJĘ!

Jutro wyruszam do stolicy, bo rusza druk Księgi! Cały proces może zająć do 4 tygodni, ale już jutro narodzą się arkusze pełne emocji. Po powrocie zdam na pewno relację, a póki co bardzo proszę o sprawdzenie poczty, bo do każdego wspierającego powinien dojść mail z prośbą o uzupełnienie danych do wysyłki nagrody.

Dzięki Wam sen staje się rzeczywistością, dzięki Wam latam.

Dziękuję!

 

15.11.2018
Księga Przywołania - album fotograficzny

Księga Przywołania - album fotograficzny

Anita Suchocka

aktualizacja projektu

Wystarczyło 41, czterdzieści jeden!!!, godzin na to by uzbierać upragnione 100%, jestem przeogromnie szczęśliwa i wdzięczna. Nie sposób opisać jak potężna jest moc dobrych intencji, Waszych dobrych słów, wiary w ten projekt. Dziękuję najpiękniej jak potrafię!

Zbiórka trwa nadal, zostało 19 dni do zakończenia zbiórki. Kolejne zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zwiększenie nakładu oraz zorganizowanie wystawy promującej Księgę Przywołania.

Z całego serca, DZIĘKUJĘ!

Anita

26.10.2018

Wskazówki

Rozpocznij swój własny projekt lub wesprzyj interesujące Ciebie projekty