Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Żaneta Dębska

Żaneta Dębska

Częstochowa

Jestem kobietą wielu pasji choć największą z nich jest dla mnie życie. Za najważniejsze i najpiękniejsze role życiowe uważam bycie mamą i żoną. Rozwój osobisty jest obecny w moim życiu od kiedy w wieku 15 lat przeczytałam swoją pierwszą książkę z tej dziedziny, a była to: „Potęga podświadomości” Jospeha Murphy’ego. Na urlopie wychowawczym w końcu spełniłam swoje marzenie o napisaniu książek. Jedna z nich zostanie wydana przez wydawnictwo, które całkowicie sfinansuje projekt. Druga wymaga wkładu własnego w wysokości co najmniej 5800 zł. Dlatego postanowiłam zgłosić swój projekt w tym właśnie miejscu z nadzieją, że znajdą się ludzie, którzy w niego uwierzą.

Warto pisać i warto czytać. Warto również się wspierać :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

637 PLN z 5800 PLN

5 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

10%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 02.10.2020.

Wydanie książki pt. \Opowieść wigilijna

O projekcie

Opis projektu:

Napisałam książkę, o nadziei, miłości i wierze w to, że wszystko w końcu kończy się dobrze. Zależy mi na wydaniu jej, ale wydawnictwo, które zdecydowało się ją wydać wymaga mojego finansowania w wysokości 5800 zł. (co najmniej, to najtańsza opcja). Proszę o wsparcie, by moje opowiadanie nie skończyło w szufladzie. Dobro wraca ze zdwojoną siłą. :-)

Budżet  (Wydawnictwo Poligraf):

Koszt wydania pierwszych 300 egz.: 5800 zł;
Wydanie następnych 300 egz.: 2400 zł.

Koszt wydania pierwszych 500 egz.: 6800 zł;
Wydanie następnych 500 egz.: 3250 zł.

Koszt wydania pierwszego 1000 egz.: 8100 zł;
Wydanie następnego 1000 egz.: 4200 zł.

Koszty obejmują wszystkie prace potrzebne do wydania książki i umieszczenia jej na rynku księgarskim (a więc również skład i łamanie, podwójną korektę, indywidualny projekt okładki, druk i oprawę). 
Możemy również wykonać redakcję tekstu, jednak wiąże się to z dodatkowym kosztem w wysokości 390 zł.

Z pierwszego nakładu 17 egzemplarzy jako egzemplarze obowiązkowe (zgodnie z Ustawą) trafi do bibliotek narodowych, 15 egzemplarzy przeznaczymy jako egzemplarze promocyjne/ekspozycyjne dla naszych kontrahentów, 3 egz. trafią do archiwum wydawnictwa. 

Dlaczego crowdfunding?

Właśnie wydawnictwo Poligraf poleciło mi tą stronę jako opcję znalezienia funduszy w celu wydania mojej książki.

Jeśli zbiorę pieniądze niezwłocznie przekażę je do wydawnictwa i będę dążyła do wydania ksiażki jak najszybciej.

 

Więcej o mnie:

Od kilku lat prowadzę bloga do którego link zamieszczam poniżej:

 

https://optymizmplus.pl/ 

 

Piszę również artykuły do Sukcesu Pisanego Szminką. Przykładowe teksty, które napisałam:

 

https://sukcespisanyszminka.pl/kobiety-wspierajmy-sie/?fbclid=IwAR343LabTlyeh3IeEyKIUiYyjE06BtbyZX32BkV8t9hcXHdzl1B_CpMBLtk 

 

https://sukcespisanyszminka.pl/jak-zapomniec-o-przeszlosci/?fbclid=IwAR28KWo0Ntn129RBC-NVXAccPo86eFzFd99c2mBCX5cdFEmbYgiVdz42w1w

 

https://sukcespisanyszminka.pl/jak-sobie-wybaczyc/?fbclid=IwAR2t614aI0UN5ClGTjsuYK0UXPtTKTXiAjyD9NAKvwT9Ys5EG7UvkZt2qrE

 

Jestem osobą, która wierzy w to, że warto korzystać z każdego dnia, żyć pełnią życia. Kocham życie, kocham ludzi i doceniam każdą chwilę. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 02.10.2020 22:10