Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Alicja Zalewska-Choma / oszczednicka.pl

Alicja Zalewska-Choma / oszczednicka.pl

Lubin, Polska

Witaj!
Mam na imię Alicja i jestem oszczędna.

Jestem też żoną Oszczędnickiego i mamą 1,5 rocznego Juniora :) . Pieniądze zawsze się mnie „trzymały” i zarządzanie nimi nigdy nie stanowiło dla mnie problemu. Pod wpływem narzekań innych rodziców, przekonujących, że dziecko kosztuje fortunę, założyłam blog oszczednicka.pl, gdzie pokazuję, jak racjonalnie zarządzać domowym budżetem i nie zbankrutować, gdy rodzina się powiększy.

Poniedziałkowy cykl "Ogarnij swoje finanse w 52 tygodnie" cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że postanowiłam wyjść poza świat internetu i wydać ulepszoną wersję wyzwania.

Marzy mi się, żeby ogarnianie finansów zrobiło się w Polsce modne :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7022 PLN z 6942 PLN

83 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.11.2016.

Finanse domowe krok po kroku. Praktyczny zeszyt ćwiczeń

O projekcie

Nie wierzę w szybkie i bezbolesne rozwiązania na zarobienie milionów. Jestem za to przekonana, że zarządzanie domowymi finansami wcale nie jest takie trudne, jak to się niektórym wydaje :). Od ponad roku prowadzę bloga oszczednicka.pl, gdzie krok po kroku prowadzę moich czytelników za rękę do celu: ogarnięcia swoich finansów.

O tym też będzie ta książka o małych krokach, które sprawią, że zarządzanie budżetem domowym już nigdy nie będzie dla Ciebie trudne. Znasz koncepcję "zjedz słonia po kawałku"? Chodzi o to, żeby nie zabierać się za duże zadania "na raz", bo wtedy łatwo o zniechęcenie i frustracje. Dlatego trzeba olbrzyma podzielić i ze smakiem zajadać kolejne kawałki.  

O finansach najczęściej piszą mężczyźni. Znacząca większość tytułów w tym zakresie jest autorstwa panów. Brakuje kobiecego punktu widzenia, a to przecież zazwyczaj panie są ekspertami od domowego budżetu.

Jeszcze nikt nigdy nie wydał takiej książki. Swoistego zeszytu ćwiczeń i drogowskazu, który pokaże czarno na białym, na co zwracać uwagę, a co nie jest takie ważne.

To wspaniały prezent dla Ciebie na Nowy Rok. Wiem, że zostało jeszcze trochę czasu, ale przecież taki wydatek trzeba zaplanować w budżecie, prawda? :)


52 sprawdzone i przetestowane zadania. Jedno na każdy tydzień roku, żebyś bez pośpiechu i słomianego zapału mogła uporządkować swoje finanse. Do większości zadań dołączone są specjalne arkusze, które ułatwią ich wykonywanie. Nauczysz się mądrze oszczędzać, organizować wydatki, zwiększać dochody i świadomie wydawać swoje pieniądze.

 KLIKNIJ >>TUTAJ<< ŻEBY PRZECZYTAĆ DARMOWY ROZDZIAŁ


Jestem Mamą Juniora i żoną Oszczędnickiego, ale przede wszystkim jestem oszczędna :) Pieniądze zawsze się mnie trzymały i zarządzanie nimi sprawia mi przyjemność. Kiedy byłam w ciąży, a potem też, kiedy urodził się Junior, zewsząd słyszałam głosy, że dziecko kosztuje fortunę. Trochę z przekory (a trochę, żeby pokazać, że się da, że można dobrze żyć, nie wydając ogromnych pieniędzy) założyłam bloga oszczednicka.pl. W międzyczasie wpadłam na pomysł projektu "Ogarnij swoje finanse w 52 tygodnie", który spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem moich czytelników. Teraz chcę wydać ulepszoną wersję tego kursu "na papierze", żeby mógł dotrzeć do jeszcze szerszej rzeszy odbiorców.

 

"Kurs zwrócił moją uwagę na kwestie finansowe, na to, w co inwestuję zarobione pieniądze, bo
wcześniej nie byłam tego świadoma. Trafiłam tu, bo szukałam informacji jak zrobić budżet i nigdy nie pomyślałabym, że będę w stanie notować swoje wydatki przez przeszło 8 miesięcy, popełniać błędy przy trzymaniu się budżetu, ale też zdobywać doświadczenie w kwestii planowania wydatków. Poznałam nowe metody na wprowadzenie oszczędności w codziennym życiu, ale tak naprawdę po prostu zatrzymuję się chwilę nad każdą wydaną złotówką - nie pozbywam się jej bezrefleksyjnie i to jest chyba klucz do sprawowania kontroli nad swoimi finansami. Dziękuję za wprowadzenie mnie w temat oraz za inspirację i motywację do wytrwania w trudnym temacie oszczędzania!"
A.

"Dużo zadań zaskakujących. Sama nie wpadłabym na kilka, że mogą pomóc zapanować nad domowymi finansami."
N.

"Mimo że od dawien dawna prowadzę budżet domowy, oszczędzam, regularnie spłacam długi i ogólnie uważam się za osobę ogarniętą finansowo cykl Alicji "Ogarnij swoje finanse w 52 tygodnie" inspiruje mnie do jeszcze lepszego zarządzania rodzinnymi pieniędzmi. Wiele z podpowiedzi zawartych w cyklu staram się wplatać w codzienne życie, bo przecież oszczędzanie to przede wszystkim świadoma organizacja codzienności, począwszy od mądrych zakupów, poprzez planowanie posiłków czy domowy recykling na podnoszeniu kwalifikacji kończąc. Jestem przekonana, że taka przystępna finansowa edukacja oferowana przez Oszczędnicką może wiele zmienić w życiu każdego, kto dzięki dobrym nawykom chce ulepszyć swoje życie."
Kasia (drogadominimalizmu.pl)

"Pieniądze to bardzo istotna strefa życia, nawet jeśli niejednokrotnie słyszysz "pieniądze szczęścia nie dają". To dzięki nim możemy zaspokoić podstawowe potrzeby, ale również się rozpieścić. Często stojąc na początku swojej dorosłej drogi życia, potrafimy się w tym wszystkim pogubić. Zaczynając od mieszkania na kredyt, chcemy więcej i więcej... Projekt "ogarnij swoje finanse w 52 tygodnie" to jeden z najbardziej wartościowych poradników, jak to zrobić, krok po kroku. Rozłożenie zadania na kilkanaście mniejszych to świetny pomysł, pomagający uporać się z trudnym tematem. 52 tygodnie to idealny czas, by przemyśleć, poukładać wszystkie sprawy związane z finansami i zainteresować tematem swoich bliskim. Mówię to z kobiecej perspektywy, mam 28 lat i 6 letni staż małżeński. W końcu udało mi się ogarnąć nasze finanse i z miesiąca na miesiąc jesteśmy coraz bliżej założonego celu. Oszczędności dają nam poczucie bezpieczeństwa, możliwości pracowania mniej i więcej czasu spędzania na tym, co kochamy robić. Stawiamy na życie tu i teraz, nie w kontekście wydawania pieniędzy i gromadzeniu dóbr materialnych, lecz spędzając więcej czasu we dwoje oraz z rodziną i przyjaciółmi."
Bogusia (pieknoiminimalizm.blogspot.com)

"W kursie "Ogarnij swoje finanse w 52 tygodnie" podoba mi się bardzo praktyczne podejście. Porady, które przedstawia Alicja możesz od razu wdrożyć w swoje życie. Kurs zwraca uwagę na rzeczy i oszczędności, których na co dzień nie zauważamy. Takie drobne kwoty potrafią składać się do całkiem wysokich sum. Także forma wyzwania jest dużym plusem. Ile razy czytając coś mamy ochotę wprowadzić to w życie? Już. Zaraz. Od razu. Wszystko... A w finansach to systematyczność jest istotna. W kursie Alicji działasz krok po kroku, co daje większe szanse na sukces. Sprawdziłam!"

Żaneta (nettelog.pl)

 

Budżet

Potrzebuję 6942 zł, żeby wydać książkę (a wcześniej zapłacić za jej korektę, skład i oprawę graficzną).

Kontakt

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, podzielić swoimi opiniami lub wątpliwościami, pisz śmiało na adres: oszczednicka@gmail.com
Chyba że wolisz na facebooku: https://www.facebook.com/Oszcz%C4%99dnicka-1456284594668570/?fref=ts

Mam nadzieję, że uda się to osiągnąć do połowy grudnia, żeby książka dotarła do Was jeszcze przed świętami! :)

Jeśli nie osiągniemy progu 6942 zł, otrzymasz wpłacone przez siebie pieniądze na konto i projekt nie zostanie ufundowany :( 

 

 

---------

Bardzo dziękuję zespołowi ciszatezgra.pl za zrealizowanie filmu :D <3

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.11.2016 18:06