Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Marek Zatwarnicki

Marek Zatwarnicki

Opole, Polska

Nazywam się Marek Zatwarnicki i mam szesnaście lat. Jestem uczniem Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Opolu.
Szkołę podstawową nr.26 im. Książąt Opolskich w Opolu ukończyłem z nagrodą najlepszego ucznia, wygrywając wiele konkursów filmowych.
W gimnazjum wygrałem konkurs na pracę pisemną organizowany przez Narodowy Bank Polski. Zostałem również laureatem konkursu przedmiotowego z geografii i finalistą z historii. W wolnym czasie piszę, gram w piłkę w lokalnym klubie sportowym oraz tworzę komputerowe projekty budynków.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

18363 PLN z 15000 PLN

21 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

122%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.03.2017.

Książka 'Nowa Kartagina'

Dziękujemy serdecznie Darczyńcom!

Dodano 13.02.2017, godz. 19:21

Szanowni Państwo,
niezmiernie dziękujemy za udzielone wsparcie.
Dzięki Państwa hojności już teraz - zaledwie kilka dni po rozpoczęciu projektu - wiemy, że marzenie Marka się spełni! Będzie mógł wydać pierwszy tom trylogii "Nowa Kartagina".

Projekt nadal trwa, zebrana kwota przybliża nas do realizacji wydania powieści w większej, niż pierwotnie zakładana, liczbie egzemplarzy.

Dziękujemy za wsparcie finansowe, które przybliża Marka do realizacji marzenia, dziękujemy za wsparcie medialne i za kibicowanie nam.

Pozostajemy z szacunkiem
- autor Marek Zatwarnicki wraz z całym zespołem

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.03.2017 18:06