Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Marek Zatwarnicki

Marek Zatwarnicki

Opole, Polska

Nazywam się Marek Zatwarnicki i mam szesnaście lat. Jestem uczniem Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Opolu.
Szkołę podstawową nr.26 im. Książąt Opolskich w Opolu ukończyłem z nagrodą najlepszego ucznia, wygrywając wiele konkursów filmowych.
W gimnazjum wygrałem konkurs na pracę pisemną organizowany przez Narodowy Bank Polski. Zostałem również laureatem konkursu przedmiotowego z geografii i finalistą z historii. W wolnym czasie piszę, gram w piłkę w lokalnym klubie sportowym oraz tworzę komputerowe projekty budynków.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

18363 PLN z 15000 PLN

21 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

122%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.03.2017.

Książka 'Nowa Kartagina'

Rozpoczynamy wysyłkę Nagród!

Dodano 13.09.2017, godz. 16:48

Szanowni Państwo,

przygotowujemy do wysłania nagrody - podziękowania za wsparcie projektu wydania książki "Nowa Kartagina". Marek - autor książki - przygotował zakładki oraz plakaty z motywem z okładki z książki.

Tych z Państwa, którzy nie podali jeszcze adresu do wysyłki, bardzo uprzejmie prosimy o podanie adresu, na jaki moglibyśmy przekazać nagrody. 

Pozostajemy z wyrazami szacunku
autor Marek Zatwarnicki wraz z opiekunem projektu

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.03.2017 18:06