Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Patryk Szudobaj

Patryk Szudobaj

Lubin

Nazywam się Patryk Szudobaj mam 24 lata mam wiele pasji,marzeń i zainteresowań które z czasem staram się spełniać.Kiedyś wymarzyłem sobie nagrać własny film czy też pojawić się w tym razem tv i udało się ...
Teraz moim największym marzeniem jest książka o której myślałem kilka lat,jednak by wszystko wyszło potrzebny budżet.
Ja już tak w swoim życiu mam że nie lubię się nudzić.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

0 PLN z 5000 PLN

0 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.06.2019.

' Granice Miłości' Debiutancka książka.

O projekcie

O PROJEKCIE

Nazywam się Patryk Szudobaj, mam ten zaszczyt być autorem swojej pierwszej powieści pt. „ Granice Miłości”. Jestem młodym chłopakiem mam wiele pasji i zainteresowań, ale napisanie książki chodziło za mną od kilku lat i mam nadzieje, że udało mi się dotrzeć do waszych serc powieścią miłosną z  wątkami kryminalnymi.Jedyny problem to brak budżetu który jest potrzebny na druk powieści ,korektę i wiele innych czynników związanych z wydaniem książki.

OPIS KSIĄŻKI

„ Granice Miłości” powieść miłosna, przeplatana z wątkami kryminalnymi, których w tym utworze pojawia się dość sporo. Książka opowiada historię pewnego mężczyzny, który stąpa po ziemi poszukując tej jedynej, prawdziwej wymarzonej miłości, lecz długo mu się to nie udaje. Kiedy nadchodzi ten czas myśli, że natrafia na tą jedyną jest w błędzie, ponieważ dobrze nie przyjrzał się kobiecie, która przez kilka lat podawała się za jego najlepszą, dobrą, wspaniała psiapsiółkę wykorzystuje go, kilka miesięcy później, kiedy mężczyźnie udaje otrząsnąć się po traumie, krzywdzie, jaką wyrządziła mu jego przyjaciółka, gdy miłość sama mu się narzuca ten nie jest zdecydowany, ponieważ boi się kolejnego rozczarowania jednak po jakimś czasie daje sobie i tej wybrance szanse i spotykają go kolejne życiowe problemy, kłopoty, które tym razem dotyczą również jego partnerki. Do czego będzie zdolny bohater powieści pt. „ Granice Miłości” by uchronić wymarzoną miłość swojego życia? Nikt a raczej żaden człowiek nie jest idealny i może zrobić coś, czego do końca życia będzie żałować, najczęściej do takich sytuacji dochodzi pod wpływem chwili, emocji będąc zakochanym.

Drodzy Czytelnicy w tej powieści znajdziecie wszystko, czego trzeba zdrady, romans, seks, porwania i wiele innych ciekawych historii, jakie dotyczą bohatera, który będzie się zmagał a raczej próbowałby je rozwiązać. Czy mu się o uda? Wszystkie odpowiedzi znajdziecie w tym a nie innym utworze.

Być może ta powieść dla niektórych z was okaże się cenną radą, bo miłość czasami naprawdę może stać się niebezpieczna i zagrażająca dla innych w naszym otoczeniu.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.06.2019 22:10