Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

gasparska.agnieszka

gasparska.agnieszka

Warszawa, Polska

Nazywam się Agnieszka Gasparska, zawsze marzyłam o tym, aby zostać aktorką, ale moje życie ułożyło się trochę inaczej, ale wcale tego nie żałuję. Skończyłam kilka kierunków studiów, z wykształcenia jestem logopedą, pedagogiem specjalnym, przedszkolanką, filologiem języka polskiego, a na co dzień zajmuję się wychowywaniem dzieci i realizowaniem swoich pasji.
W wolnych chwilach nagrywam wiersze do słuchania dla dzieci, czytam książki przed mikrofonem i chcę wydać książkę dźwiękową do rysowania dedykowaną dla dzieci.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5779 PLN z 5500 PLN

102 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

105%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.02.2017.

Książka dźwiękowa do kolorowania

O projekcie

Książka dźwiękowa z wierszem "Paweł i Gaweł" Aleksandra Fredry do czytania, słuchania i rysowania.

 Chciałabym stworzyć książkę angażującą jak najwięcej zmysłów u dzieci. Będzie można ją czytać, oglądać, słuchać, a także po niej rysować.

W książce na jednej stronie będzie zamieszczony tekst wiersza, na drugiej będzie znajdowała się kolorowanka do pokolorowania, wszędzie będzie można dorysowywać ilustracje mazakami suchościeralnymi, które będą dołączone do książki. Na tylnej okładce książki będzie umieszczony panel dźwiękowy z nagranym przeze mnie wierszem. Jest dedykowana dzieciom powyżej 3 lat ze względu na elementy zawierające elektronikę, ale w towarzystwie osoby dorosłej młodsze dzieci też będą mogły z niej korzystać.

Grafika książki

                                    

       

        

 Link, pod którym znajdują się nagrania do panela: http://poezjaglosu.pl/pGawel_popr/

Skąd ten pomysł? 

Od kiedy pamiętam zawsze lubiłam czytać. Czytanie było to dla mnie naturalną czynnością jak oddychanie, spanie czy jedzenie. Marzyłam, aby zostać aktorką. Kiedy nie dostałam się do Szkoły Teatralnej, a dostałam się na studia na Uniwersytecie Warszawskim odłożyłam swoje marzenia na później. I tak studiowałam przez 7 lat filologię polską z logopedią, a w międzyczasie zrobiłam licencjat z pedagogiki specjalnej. W trakcie studiów wyszłam za mąż, tuż po studiach urodziłam Michałka, który uwielbia słuchać czytanych wierszy i opowiadań. I tak pod wpływem natchnienia rozpoczęliśmy z mężem nagrywanie wierszy dla dzieci (Brzechwa, Tuwim, Konopnicka), których pierwszych słuchaczem był właśnie Michał. Tak bardzo mnie to wciągnęło, że zaczęłam szukać w tym kierunku drogi dla siebie. Coraz więcej myślałam o dubbingu, lektorce, czytaniu do mikrofonu. Niedługo po tym urodziła się Natalka, i wtedy już wiedziałam, że muszę coś zmienić w swoim życiu i robić coś swojego. Tylko co? Zapisałam się na warsztat coachingowy i zaczęłam szukać w sobie i otoczeniu tego co sprawiłoby mi najwięcej przyjemności, radości i spełnienia. Patrzyłam jak rozwijają się moje dzieci i co jest dla nich inspirujące. Mazaki były pierwszą zauważoną zabawką Natalki, jeszcze nie siedziała, a już grezmoliła kartki, książki i ściany...:)
I tak z połączenia pasji moich oraz dzieci czytania, słuchania i rysowania powstał pomysł, aby zebrać to w całość i wydać książkę. Ogromnym wsparciem w realizacji tego przedsięwzięcia jest mój mąż - Bartek, który jest lokomotywą napędową i logistyczną. Nagrywa razem ze mną wszystkie teksty, odsłuchuje, poprawia; kontaktuje się z firmami, które przygotowują dla nas materiały do książki, co najważniejsze wierzy we mnie i w powodzenie tej inicjatywy. 

 

10 stycznia skończyłam 30 lat :) Wydrukowanie książki i zrealizowanie tego projektu byłoby dla mnie najpiękniejszym prezentem :)

 

Osoby, które przyczyniły się do powstania projektu:

 

     Agnieszka Gasparska - realizator pomysłu, lektor

 

    Bartek Gasparski - realizator dźwięku, logistyk


                               Anna Chrobot - grafika 

   Jakub Gasparski - filmy promujące

 

      Natalka i Michałek - inspiratorzy i testerzy

 

Patronat medialny nad książką objęli:

    

 Budżet:

Wyprodukowanie całej książki w nakładzie 2000 sztuk wyniesie ok. 43 tys. zł, na tę kwotę składa się:

- opłata za panele -2000 sztuk ( testy bezpieczeństwa, opakowanie z CE, transport, cło, VAT)

- opłata za próbki panela

- opłata za flamastry (2300 pakietów pakowanych po 4 sztuki) testy bezpieczeństwa, opakowanie z CE, transport, cło i VAT

- wydruk książki w drukarni ( wydruk, złożenie, naklejenie paneli, transport, VAT)

- opłata za grafikę

Zgłosiłam kwotę 5500 zł, te pieniądze byłyby dla mnie ogromnym wsparciem w realizacji całego projektu, chociaż kwota finalna jest dużo wyższa.

Otrzymane pieniądze przeznaczę na wydruk samej książki oraz opłaty dla serwisu polakpotrafi, jeśli otrzymam dodatkowe środki to zostaną przeznaczone na kolejną książkę dźwiękową!

 

Chciałabym, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o moim projekcie i pomogło mi zrealizować marzenie. 

 


Kontakty:
www.poezjaglosu.pl - moja strona internetowa, na której zamieszczam audiobooki 

FB:  https://www.facebook.com/poezjaglosu/ 

YB: Czytająca mama

Termin realizacji:

Planuję wydać książkę i zrealizować wszystkie nagrody w marcu-kwietniu 2017 roku.

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.02.2017 21:09