Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Krystian Jaworski

Krystian Jaworski

Koło

Witam. Nazywam się Krystian Jaworski i od kilku lat moją pasją jest filmowanie. Moim celem jest zrealizowanie filmu w klimatach S.T.A.L.K.E.R.'a.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

727 PLN z 11000 PLN

14 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

6%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.07.2017.

Kroniki Zony - serial w uniwersum S.T.A.L.K.E.R.'a

O projekcie

Witam serdecznie. Nazywam się Krystian Jaworski i od kilku lat zajmuje się filmowaniem. Odkąd pierwszy raz zagrałem w grę S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl w 2007 roku, moim marzeniem było zrealizować film osadzony w tym właśnie uniwersum, jednak nie miałem wiedzy odnośnie realizacji tego typu projektu, a lustrzanki nawet w ręce nie trzymałem, nie mówiąc już o umiejętności obsługi. Z biegiem lat zacząłem interesować się filmowaniem, co przerodziło się w pasje, a następnie pracę, której ostatecznie nie traktuję stricto jako pracę, a rozwijanie się w tym, co sprawia mi radość. Po kilku latach mogę śmiało powiedzieć, że jestem gotowy na realizację tego typu projektu. Zrzeszyłem ekipę pasjonatów, która pomaga mi w realizacji projektu. Są to operatorzy, oświetleniowcy, dźwiękowiec, organizatorzy oraz inni pomocnicy na planie, jak i osoby znajdujące się po drugiej stronie obiektywu (aktorzy). Niestety realizacja tego typu projektu wymaga sporych nakładów finansowych. Sprzęt każdego roku modernizuje na własny koszt. Osoby, które nas wspomagają, korzystają z naszego oraz swojego sprzętu i wspomagają nas na zasadach non profit- zarówno aktorzy, jak i osoby odpowiedzialne za nagrania. Jestem ogromnym fanem klimatów postapo, głównie uniwersum S.T.A.L.K.E.R.'a, ale też Metro, czy Fallout, a przy okazji kinomaniakiem, co daje mi całą masę inspiracji i pomysłów, które chciałbym wykorzystać przy tworzeniu projektu. Celowo nie wykorzystywałem wielu z nich w pierwszym odcinku, aby rozmieścić je przez cały czas trwania serii. Pierwszy odcinek był dla nas swego rodzaju "placem bitewnym", aby sprawdzić jak nam się współpracuje. Wyciągnęliśmy sporo wniosków i każdy kolejny odcinek będzie lepszy. Zarówno jeżeli chodzi o naszą pracę, jak i osób odgrywający role, które z dnia na dzień prezentowały się lepiej, wczuwając się w swoje role. Jeżeli uważasz, ze możesz nam pomóc w jakikolwiek inny sposób, niż finansowy, przyczynić się do rozwoju projektu, czy nawiązać współpracę, pisz śmiało ;)

Kanał Youtube, na którym będą pojawiać się wszelkie materiały (KLIK)

Fanpage, na którym będą pojawiały się materiały, od momentu zaczęcia realizacji kolejnych odcinków (KLIK)

Stworzenie pierwszego odcinka, który prezentujemy razem z tym projektem, kosztował 1200zł. To koszt kupienia rzeczy potrzebnych do scenografii oraz brakujkących sprzętów, dojazdy, opłacenie muzyki, dokupienie brakujących elementów strojów, stworzenie rekwizytów, transportu do określonej lokacji, wynajęcia pomieszczenia i inne... a to tylko jeden odcinek. Szacunkowy koszt pozostałych odcinków, to wspomniane wcześniej ok. 1200zł za jeden odcinek. W każdym z odcinków planujemy ukazać inną lokację, co wymaga kosztów związanych z transportem.

Moim marzeniem jest zrealizować kilka 10- odcinkowych sezonów, jednak na chwilę obecną w planach mam stworzenie kolejnych 9 odcinków, aby zrealizować pierwszy sezon (10 odcinków). Każdy z odcinków będzie trwał 15-20 minut, aby utrzymać uwagę widza na odpowiednim poziomie.  Wasza pomoc może doprowadzić do zrealizowania projektu, bez was nic z tego nie będzie. Zróbmy to RAZEM!

11 000zł - Jest to absolutne minimum, które potrzebne jest do zrealizowania projektu

12 000zł - Wynajęcie drona, dzięki któremu będziemy mogli zróżnicować ujęcia i dodać do projektu ujęcia z innej perspektywy

13 000zł - Kwota, która pozwoli nam doinwestować w nowszy sprzęt, a całość zostanie nagrana i wypuszczona w rozdzielczości 4K. 

 

 Backstage zdjęciowy (KLIK)

Kroniki Zony S01E01 (Pierwszy odcinek, pokazowy)

https://www.youtube.com/watch?v=_mTYNS4ORac

 Making Of Amadeusza Kocana (XBestCinema) 

https://www.youtube.com/watch?v=-IO-DOBc5ec

 Nieudane sceny (Śmieszki)

https://www.youtube.com/watch?v=pHojLobtgnE

Wstęp w nieco dłużej wersji

https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=8JZiCu_dttU

 

Wytwórnia XBestCinema stara się zapełnić lukę w polskiej kinematografii. Działamy zarówno w sferze filmu jak i fotografii. 

Facebook   Youtube 

 

Improwizacje, imitacje, transformacje na żywo w życiu wśród ludzkich ludzi, czyli Jeleniejaja.

Facebook   Youtube

 

 Konfederacja Polłudniowej Wielkopolski

KPW-ASG (Forum)

 

Uprzejmi Ludzie (Вежливые люди), to działająca od 17 lutego 2015 grupa, złożona z pasjonatów ASG, militariów oraz rekonstrukcji.

Facebook

 

Reduta, to grupa proobronna działająca pod skrzydłami Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej. Głównym zadaniem grupy jest szkolenie z zakresu posługiwania się bronią palną, taktyki zielonej i czarnej, alpinistyki, walki wręcz. Oprócz cotygodniowych spotkań, nasi członkowie raz w miesiącu spotykają się wszystkimi pododdziałami by razem przetestować nowo nabyte zdolności na tzw. milsimach. Poza działalnością militarną, nasi członkowie mają zaszczyt pomagać Kombatantom Armii Krajowej w działalności ŚZŻAK.

Facebook

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.07.2017 21:09