Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kama Noculak

Kama Noculak

Szubin, Polska

Wiele lat pracowałam jako dziennikarka, z wykształcenia jestem plastykiem, z zamiłowania: psiarą, kociarą i tego,co tam jeszcze biega po świecie na czterech łapach. Książka o Tenorze i Saksie jest moim debiutem literackim. Właściwie podyktował mi ją Tenor, z uwzględnieniem uwag Saksa. Chłopaki są braćmi z jednego miotu, więc psoty robią się same "niewiadomojak". Mimo, że na pozór są jak jeden organizm, to różnią się prawie wszystkim. Jeden jest rozważny - to Saks, a drugi romantyczny - to Tenor. Pomyślicie, miało być o mnie, a jest o psach? Ale psy to też ja.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

11120 PLN z 7000 PLN

65 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

158%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.09.2017.

Kroniki Tenora i Saksa

O projekcie

Uwaga! Proszę wszystkich, którzy wsparli projekt o przesyłanie informacji dla kogo ma być wypisana dedykacja w egzemplarzu papierowym: kamillawasilewska@gmail.com

Dziękuję   

 

Książeczka dla dzieci i dorosłych. O owczarkach nizinnych, psach.

I trochę o ludziach

 

Jestem dziennikarką z ponad 20-letnim stażem. Dwa lata temu wywróciliśmy nasze życie w "wielkim mieście" do góry nogami. Zamieszkaliśmy z mężem i dwoma uroczymi psami w domu koło Iławy. Daleko od cywilizacji. Tam powstawała książka. Najpierw były krótkie wpisy na Facebooku pod zdjęciami naszych owczarków nizinnych. Potem Tenor, bo to on był „narratorem”, zaczął opowiadać o swoich spacerach z bratem, ucieczkach poznawczych i o tym, co go dziwi, bądź zachwyca. Naszym znajomym i nie tylko historyjki się spodobały. Namówili mnie do napisania książeczki. Tak powstały „Kroniki Tenora i Saksa" opowiedziane ich specyficznym, pieskowym, językiem. Historia o dwóch dorastających urwisach, która może i Państwa zainteresuje.

Szacunkowy koszt wydania książki z kolorowymi ilustracjami, w twardej oprawce to 7.000 tysięcy złotych ( w tym korekta, edycja, skład, 300 egzemplarzy).

 W przypadku, jeśli projekt się powiedzie, a wpłacona suma,  przekroczy wymagany budżet, pieniądze zostaną przeznaczone na wydanie kolejnego tomiku.

Z pozdrowieniami

Kamilla Noculak

więcej: 

https://www.facebook.com/tenorsaks/

https://www.facebook.com/MiroNoculak

kilka stron do poczytania:

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.09.2017 12:12