Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Patrycja Mackiel

Patrycja Mackiel

Opole

Cześć! W tym roku ukończyłam Liceum Plastyczne w Opolu. Przed pójściem na studia postanowiłam zrobić sobie "gap year" właśnie na realizację projektu KreaAzja.
Od kilku lat udzielam się w fundacji Dzieci Orientu Sylki Rayskiej, która pozwala mi spełniać się na wszystkich polach. Z tą fundacją połączony jest również nasz projekt. Poza fundacją jestem tancerką i animatorką w teatrze ognia Mantikora.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4050 PLN z 4000 PLN

41 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.07.2016.

KreAzja - kreuj z nami pasję w ludziach!

O projekcie

 

"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie." ~ Mahatma Gandhi 

Cześć!  Zwracamy się z prośbą o wsparcie naszego projektu - inicjatywy młodych i ciekawych świata ludzi, zaangażowanych w działalność społeczną. Nasza grupa liczy sześć osób, każdy z nas ma różne pasje, którymi chciałby się podzielić ze światem. W tym właśnie celu już niedługo wyjeżdżamy do Azji. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszego projektu oraz informacjami na temat osób, które go współtworzą. Liczymy na Waszą otwartość i chęci do wspólnego kreowania tego przedsięwzięcia. :) 

 

W 2015 roku również materiały kupiliśmy dzięki Wam! Radość dzieciaków i nasza była nie do opisania. Czujcie się częścią naszej ekipy! 

PATRONI MEDIALNI NASZEGO PROJEKTU 

SPONSORZY

Znajdź nas na facebooku! 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.07.2016 11:11