Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Szwendacze Łucja Malec-Kornajew i Paulina Jurkowska-Pudełko

Szwendacze Łucja Malec-Kornajew i Paulina Jurkowska-Pudełko

Kraków

To my, Łucja i Paulina. Mieszkamy w Krakowie i oprowadzamy po nim dzieci i dorosłych. Jesteśmy historyczkami sztuki. Łucja prowadzi Dziecięce Detektywistyczne Biuro Pani Fiszki , a Paulina odkrywa tajemnice sztuki w audycjach na FB or YT Maius.Podróże ze sztuką. Teraz połączyłyśmy siły, żeby wspólnie złowić wszystkie krakowskie smoki. Nie jest to łatwe, ale mamy szósty zmysł. I dlatego chcemy wydać "Kraków. Smoczy przewodnik dla dzieci".

Napisz wiadomość do Projektodawcy

11130 PLN z 8200 PLN

156 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

135%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 17.07.2021.

Kraków. Smoczy przewodnik dla dzieci

O projekcie

 

 


KRAKÓW. SMOCZY PRZEWODNIK DLA DZIECI napisałyśmy razem z bandą szalonych smoków po to, żeby uratować dzieciaki przed nudą!

 

Żal nam patrzeć jak kwękają podczas "zwiedzania" Krakowa. Dobrze wiemy, że dzieci nie lubią zwiedzać. Kochają za to tropić, szukać i odkrywać! A nasz przewodnik to detektor do wykrywania tajemnic

 

CO DZIEJE SIĘ W NASZYM PRZEWODNIKU

 

No cóż, jedna wielka smocza rozróba. Ekipa starych kumpli Wawelskiego opanowuje Kraków i zaczynają dziać się rzeczy nieprzewidywalne. 

Wypełniłyśmy przewodnik zadaniami, łamigłówkami, wyzwaniami - dzięki temu ani smoki ani dzieci nie zauważą, że zwiedzają zakamarki Krakowa i poznają historię królewskiej stolicy ;) 

A my na to stawiamy - edukację (ciiii...) mimochodem!

 

Co robią opony na Wawelu? Gdzie jest w Krakowie rondel-gigant i jak ma na imię Smok Wawelski? Ile smoków mieszka w Krakowie i gdzie ich szukać? To miasto kryje wiele zagadek, a Twój smok albo dziecko może zostać prawdziwym odkrywcą! 


 

TESTY PRZEWODNIKA W TERENIE

 

 

KIM JESTEŚMY


To my, Łucja i Paulina. Mieszkamy w Krakowie i oprowadzamy po nim dzieci i dorosłych. Jesteśmy historyczkami sztuki. Przed pandemią jedna z nas organizowała wycieczki edukacyjne dla grup i warsztaty, a druga prowadziła wielokrotnie nagradzane "Dziecięce Biuro Detektywistyczne Pani Fiszki - spacery po Krakowie". Teraz połączyłyśmy siły, żeby wspólnie złowić wszystkie krakowskie smoki i stworzyć przewodnik. 

 

Możecie dowiedzieć się więcej o nas tutaj:

Audycje o sztuce Maius. Podróże ze sztuką na Facebooku, które w czasach pandemii zaczęła prowadzić Paulina. 
Kanał Youtube Maius. Podróże ze sztuką.

FB Dziecięcego Biura Detektywistycznego Pani Fiszki

Nagrody Dziecięcego Biura Detektywistycznego Pani Fiszki:

 

  

NA CO ZBIERAMY


Wydanie interaktywnego przewodnika po Krakowie dla dzieci jest naszym marzeniem. Na rynku nie ma wielu tego typu publikacji. Niestety z powodu pandemii, która zamroziła nasze zarobki w turystyce, nie możemy sfinansować projektu w całości. Chcemy, by pięknie wydany papierowy przewodnik był nie tylko pigułką wiedzy o Krakowie, ale i nietuzinkową pamiątką oraz narzędziem do budowania rodzinnych wspomnień. 

Na co przeznaczymy zebrane pieniądze? M.in. na częściowe pokrycie kosztów wydruku książki oraz insertów wg wymarzonych parametrów, zakup materiałów do pakowania. Jeśli zbierzemy większą kwotę przeznaczymy ją na promocję książki i reklamę w internecie.

 CO DALEJ

 

Planujemy wydać więcej interaktywnych przewodników dla dzieci jednak potrzebujemy wsparcia przy pierwszym.  Finansowy zastrzyk pozwoli nam rozwinąć skrzydła.

 NAGRODY DLA WAS

 

Wspólnie ze Smoczą Komisją przygotowałyśmy dla dobrych dusz, które wesprą nasz przewodnik wyjątkowe, extra unikalne prezenty, związane z naszym przewodnikiem i smokami. Tych rzeczy nie kupisz w żadnym sklepie! 

Są to m.in.:

- Awangardowy i bardzo na czasie plakat "Smoczy protest", podpisany przez naszą ilustratorkę (czyli Łucję), z ciepłym słowem specjalnie dla Ciebie (lub wskazanej przez Ciebie osoby). Wyślemy go pocztą pod wskazany przez Ciebie adres. 


 - Egzemplarze naszego przewodnika, ze specjalnymi dedykacjami od autorek, Pauliny i Łucji. Bazyliszek chyba skamienieje z zachwytu, a Wawelski zrobi się różowy....Wyślemy je pocztą pod wskazany przez Ciebie adres.

  - Przepyszne Smoczne Herbatki (te same, które piją nasze smoki na stronach przewodnika), przygotowane przez Mistrza Świata w Tea Pairingu z Mistrzostw w Seulu 2016. 

- Specjalne kubki na Smoczną Herbatkę.

 

- Spacery Detektywistyczne z Panią Fiszką po Krakowie.

 

 

 

- Oraz inne wspaniałości.

 

 A także wdzięczność naszą i smoków, które wyskoczyły z naszych głów. Pamiętajcie, kto rządzi w Krakowie i jako nasi przyjaciele przyjeżdżajcie bez obaw!

 

 

 

 

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 17.07.2021 18:06