Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Maciej Mrowicki

Maciej Mrowicki

Bytom, Poland

Jestem absolwentem Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego. Rysuję, maluję, szyję, rzeźbię i wykonuję animacje. Oprócz tego podróżuję, najchętniej nocą, na deskorolce i muzykuję pod pseudonimem Biedroneczki.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

13 PLN z 7000 PLN

2 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.09.2015.

KOTEDRA

O projekcie

 

Celem projektu jest stworzenie animowanego teledysku do piosenki czeskiego zespołu I LOVE 69 POPGEJU z gatunku discopunk/electrotrash - Jak tichá voda břehy melu.

Fabuła opowiadać ma historię pogoni - terier tybetański

podąża tropem znienawidzonego przez miejscową psią społeczność

kota.

Trafiają do katedry, w której kot wspina się na żyrandol. Pies zaczyna znosić różnego rodzaju dobra materialne - głównie jedzenie i zabawki. Czy chce przekupić kota? Nie. Układa z nich górę, z której wykonuje skok na żyrandol.

Całość filmu utrzymana będzie w czarno-tęczowej kolorystyce i agresywnej w kształtach stylistyce. Jedynym czarno-białym akcentem o bardziej płynnych, delikatnych formach i usposobieniu jest terier. W związku z tym, że technika poklatkowa jest wymagająca - rysunek odręczny na materiale filmowym i grafice 3D - dziennie (w ciągu ośmiu godzin pracy) wykonuję średnio około sekundy filmu, a animacja trwać ma w granicach trzech minut, na jej ukończenie potrzebuję mniej więcej pół roku.

Jestem absolwentem Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego. Rysuję, maluję, szyję, rzeźbię i wykonuję animacje. Oprócz tego podróżuję, najchętniej nocą, na deskorolce i muzykuję pod pseudonimem "Biedroneczki".

Od 2007 roku realizuję swoje projekty głównie w mroczno-kwaśnej, tęczowej kolorystyce. W swoich realizacjach posługuję się najczęściej sześcioma podstawowymi barwami palet CMYK i RGB oraz kolorem czarnym.
Na przestrzeni lat styl ewoluował od prostych pikselowych form inspirowanych grami komputerowymi z lat 90-tych przez inne wciąż oparte na budowie modułowej (kwadraty, linie, pasy), aż po po rysunkowe - zdecydowanie bardziej ekspresyjne:

Z czasem przy podobnym założeniu kolorystycznym zacząłem również tworzyć kompozycje przestrzenne.

Odzież/kostiumy:

i rzeźby:

MOJE PORTFOLIO

5zł lub więcejSklejenie wirtualnej piony - mail z podziękowaniem i grafiką (kadrem z filmu) na pulpit, podziękowania na oficjalnych stronach promocyjnych projektu - tę nagrodę dołączam do wszystkich pozostałych.

Wlepka formatu 105x75mm przedstawiająca głowę jednego z filmowych psów
lub kota (do wyboru) przycięta do konturu.

10zł lub więcejWlepka formatu 150x105mm przedstawiająca głowę jednego
z filmowych psów lub kota (do wyboru) przycięta do konturu.

20zł lub więcejWydruk wybranego kadru z filmu formatu 210x118mm.
Wlepka formatu 105x75mm przedstawiająca głowę jednego z filmowych psów
lub kota (do wyboru) przycięta do konturu.

25zł lub więcejWydruk wybranego kadru z filmu lub mojej innej pracy formatu max. 297x210mm. Wlepka formatu 105x75mm przedstawiająca głowę jednego
z filmowych psów lub kota (do wyboru) przycięta do konturu.

35zł lub więcejWydruk portretu wybranej osoby w stylistyce filmu formatu 297x210mm, kolorowy lub w skali szarości. Wlepka formatu 105x75mm przedstawiająca głowę jednego z filmowych psów lub kota (do wyboru) przycięta do konturu.

50zł lub więcejWydruk portretu wybranej osoby w stylistyce filmu formatu 420x297mm, kolorowy lub w skali szarości. Wlepka formatu 150x105mm przedstawiająca głowę jednego z filmowych psów lub kota (do wyboru) przycięta do konturu.

100zł lub więcejAnimowany portret wybranej osoby (6 klatek) 1920x1080px 
w formacie gif. Wydruk portretu wybranej osoby w stylistyce filmu formatu 420x297mm, kolorowy lub w skali szarości. Wlepka formatu 150x105mm przedstawiająca głowę jednego z filmowych psów lub kota (do wyboru) przycięta do konturu.

 

Nagrody przesłane zostaną najpóźniej do trzech miesięcy od momentu ukończenia filmu. O postępach w pracy nad filmem będę informował na bieżąco. Czekam na Wasze pytania, rady, komentarze, a także propozycje współpracy.

Pozdrawiam
Maciek

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.09.2015 18:06