Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Zmieleni.pl

Zmieleni.pl

Wrocław

Ruch Obywatelski na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych, zapoczątkowany przez śp. profesora Jerzego Przystawę, to niesformalizowany, ogólnopolski ruch społeczny.
Jednoczy osoby, środowiska i organizacje popierające zmianę systemu wyborczego w naszym kraju.

Domagamy się wprowadzenia 460 jednomandatowych okręgów wyborczych (JOW) w wyborach do Sejmu RP z równym prawem do kandydowania dla wszystkich obywateli, niezależnie, czy są popierani przez partie polityczne czy startują samodzielnie. Wzorem dla nas jest model brytyjski jako najbardziej prosty i przejrzysty.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6195 PLN z 4500 PLN

100 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

137%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.01.2014.

Zbieramy na koszulki i smycze Zmieleni.pl

O projekcie

Witajcie woJOWnicy i woJOWniczki!
Zachęceni ogromnym sukcesem akcji zbierania na wpinki, postanowiliśmy zorganizować kolejną zbiórkę!

Tym razem mamy przed sobą cel uzbierania kwoty wystarczającej na produkcję 200 koszulek oraz 200 smyczy promujących naszą akcję TAK dla JOW. Do realizacji tego przedsięwzięcia potrzebujemy ok. 4500 zł.

Jeśli powyższe dwa zdania sprawiły, że drapiesz się w głowę zadając sobie pytanie "aleosohosi?", śpieszymy z wyjaśnieniem - Zmieleni.pl to ruch zainicjowany przez Pawła Kukiza w celu promowania idei Jednomandatowych Okręgów Wyborczych - w skrócie JOW. Chcemy posłów odpowiedzialnych przed wyborcami, a nie przed szefem partii! To da się zrobić i nie jest to trudne! Wystarczy czynnie wspierać naszą akcję, a politycy w końcu "pękną" ;) Ordynacja wyborcza to naprawdę bardzo istotna sprawa. Więcej informacji znajdziesz na stronach www.zmieleni.pl oraz www.jow.pl


Projekty, które tym razem dla Was przygotowaliśmy to:

Koszulka

Czym jest koszulka chyba nie musimy tłumaczyć :) Do wyboru będą rozmiary od S do XXL, wielkość zamówienia odbędzie się proporcjonalnie do sondy umieszczontej TUTAJ - kliknij i weź udział - dzięki temu będziesz pewien, że Twojego rozmiaru nie zabraknie.

Smycz

Tak jak wspomnieliśmy, oprócz koszulek chcemy wyprodukować również smycze. Dzięki nim każdy sąsiad będzie miał pretekst, żeby się do Was odezwać, podczas gdy będziecie otwierać mieszkanie albo samochód :)

Podobnie jak poprzednio, ustanowiliśmy progi wsparcia, po przekroczeniu których czekają na Was wymierne profity. Są to:

Wpłać 1 zł lub więcej!
Wspierając nas w kwocie powyżej 1 zł otrzymasz od nas oficjalne podziękowania na adres email oraz podziękowanie na stronie zmieleni.pl!

Wpłać 15 zł lub więcej!

Wspierając nas kwotą 15 PLN lub większą otrzymasz od nas smycz oraz oficjalne podziękowania na piśmie plus podziękowanie za wsparcie na stronie internetowej zmieleni.pl!

Wpłać 40 zł lub więcej!

Wspierając nas kwotą 40 PLN lub większą otrzymasz od nas koszulkę w wybranym rozmiarze oraz oficjalne podziękowania na piśmie plus podziękowanie za wsparcie na stronie internetowej zmieleni.pl!

Wpłać 50 zł lub więcej!

Wspierając nas kwotą 50 PLN lub większą otrzymasz od nas smycz, koszulkę w wybranym rozmiarze oraz oficjalne podziękowania na piśmie plus podziękowanie za wsparcie na stronie internetowej zmieleni.pl!

Wpłać 100 zł lub więcej!

Wspierając nas kwotą 100 PLN lub większą otrzymasz od nas smycz, koszulkę w wybranym rozmiarze, podziękowanie na stronie zmieleni.pl oraz zdjęcie z imiennym podziękowaniem od Pawła Kukiza!

Akcja została zorganizowana przez Stowarzyszenie na rzecz Zmiany Systemu
Wyborczego Jednomandatowe Okręgi Wyborcze.

www.jow.pl :: www.zmieleni.pl

UWAGA: Po zakończeniu akcji nie zapomnij zalogować się na polakpotrafi.pl - to właśnie przez ten serwis będziemy się z Wami kontaktować, aby np. uzyskać adres do wysyłki.

Jesteśmy ruchem społecznym, działamy z myślą o wszystkich Polakach.
WSPIERAJMY SIĘ WZAJEMNIE! :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.01.2014 18:06