Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Łukasz Grodzki

Łukasz Grodzki

Chełm

Zajmuję się szkoleniami biznesowymi i reklamą internetową. Handluję również na giełdach. Moje hobby to pisanie książek science-fiction, tworzenie muzyki hip-hop oraz malowanie abstrakcji. Mam profil na Patronite, wspieraj mnie - https://patronite.pl/pangrodzki

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Oczekujący

0 PLN z 9000 PLN

0 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 15.11.2018 22:10

audiobook science-fiction Kosmos 2500

O projekcie

Cel projektu:
Projekt ma na celu zgromadzenie pieniędzy na stworzenie audiobooka z mojego ebooka Kosmos 2500! Książka ma w sobie to coś. Moim zdaniem jest najlepszą moją książką sicence-fiction. Napisałem w sumie 3. Chciałbym zobaczyć to dzieło w formie audio. Polskie książki science-fiction powinny być w audio!

Zdjęcia, filmy, wizualizacje:

Przedstaw siebie:
Mam 27 lat. Mieszkam w Chełmie - Lubelskie. Jestem artystą i przedsiębiorcą. Projektuje strony www, reklamy internetowe i mam w ofercie szkolenia biznesowe. Od 2016 piszę science-fiction, maluję abstrakcje i tworzę hip-hop. W sumie stworzyłem już 3 albumy muzyczne, około 25 obrazów i 3 ebooki. Mam doświadczenie na stanowiskach kierowniczych i zajmuję się również handlem. Próbuję różnych rzeczy.  Mam wiele projektów. Głównie skupiam się na biznesie w internecie. Wydaje mi się, że trzeba mnie w końcu docenić! Ja potrafię dać pieniądze potrzebującym, a Ty?

Budżet projektu:
Pieniądze przeznaczę na stworzenie audiobooka z mojego najnowszego ebooka Kosmos 2500.

Kolejne cele akcji:
Dodatkowe środki, które uda się uzbierać przeznaczę na promocję audiobooka.

Dlaczego crowdfunding:
Wybrałem crowdfunding, ponieważ dużo wydaję i potrzebuję wsparcia fanów. Mam wiele projektów, które czekają na pieniądze.

Kontakt:
Można mnie znaleźć na:

Youtube

Facebook

Twitter

Instagram

Linked In

Termin realizacji:
Nagrody wysyłam od razu po zakończeniu zbiórki.