Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

sajorgrzegorz

sajorgrzegorz

Warszawa

Jestem dziennikarzem. Mieszkam w Warszawie. Pochodzę ze Starachowic. W 2013 roku zrealizowałem jedno ze swoich marzeń. Wydałem swoją książkę \"Korzenie i skrzydła. Historie osób związanych ze Starachowicami\". Były to 33 rozmowy z ludźmi, dla których Starachowice są ważne w życiu. Dziś chciałbym wrócić do marzeń. I wydać drugą część książki o osobach, których korzenie są w Starachowicach, a którzy dzięki skrzydłom, które tam dostali - realizują na całym świecie swoje pasje stając się ambasadorami swojego rodzinnego miasta.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

660 PLN z 23000 PLN

10 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.03.2020.

KORZENIE I SKRZYDŁA. HISTORIE OSÓB ZE STARACHOWIC

O projekcie

CEL PROJEKTU

"Korzenie i skrzydła. Historie osób związanych ze Starachowicami". Siedem lat temu spełniłem jedno ze swoich marzeń. Ukazała się moja książka o osobach, które w Starachowicach mają swe korzenie... A dzięki skrzydłom, które dostali od swoich bliskich, przyjaciół czy nauczycieli mogą w różnych zakątkach kraju i świata realizować swoje pasje. Trzydzieści trzy historie osób wybitnych, pełen wzruszających wspomnień i inspiracji. 

 

Dziś chciałbym powrócić do marzeń. I dzięki Państwa wsparciu wydać drugą część "Korzeni i skrzydeł". Pełną nowych niezwykłych historii osób, dla których Starachowice są Małą, ale jakże ważną Ojczyzną.

 

Sam pochodzę ze Starachowic. Mieszkam w Warszawie. I od 30 lat jestem dziennikarzem. Pracowałem w Telewizji Polskiej. Obecnie jestem tzw. "wolnym strzelcem". 

BUDŻET 

Z doświadczenia i pracy przy pierwszej części książki wiem, że wydanie książki ze zdjęciami i ładnej edytorsko nie jest tanim przedsięwzięciem. Stąd taki a nie inny budżet - 23 tys. zł. Powinien on pokryć wszelkie koszty: od napisania książki, przez opracowanie graficzne, skład, korektę aż po druk, promocję i sprzedaż. 

DLACZEGO TA FORMA FINANSOWANIA?

Wybrałem tę drogę finansowania, gdyż wydaje mi się, że daje ona realną szansę, że projekt zostanie zrealizowany. A co ważne jest to sposób sprawdzony i bezpieczny przede wszystkim dla wspierających. Bo jeśli nie uda się zebrać wymaganej kwoty, wpłacone środki są zwracane na konto. Jeśli udałoby się zebrać  większą kwotę zostanie ona przeznaczona na specjalne nagrody dla osób wspierających. 

NAGRODY

Każdy, kto wesprze ten projekt może liczyć na specjalne bonusy. Jeśli będzie chciał - jego imię i nazwisko czy też nazwa firmy zostaną umieszone w książce. Osoba taka otrzyma również wyjątkowy egzemplarz książki z dedykacją oraz zostanie zaproszona i uhoronowana na spotkaniu promocyjnym.

TERMIN

Akcja trwać będzie przed 45 dni. Jeśli wszystko się uda, książka powinna być wspaniałym prezentem pod choinkę. 

KONTAKT 

Ja dla Państwa dostępny jestem na Facebooku

https://www.facebook.com/grzegorz.sajor.3

i Twitterze

https://twitter.com/GrzegorzSajor

Zachęcając Państwa do wsparcia projektu, już teraz dziękuję za każdą złotówkę. 

Pozdrawiam serdecznie łącząc wyrazy szacunku.

Zróbmy to dla Starachowic!

Grzegorz Sajór

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 28.03.2020 22:10