Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Eva Kurzava

Eva Kurzava

Kraków

Rocznik '89. Absolwentka filmoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Kierownik produkcji w grupie Film Polska. Scenarzysta, fotograf, kierownik produkcji programu "Miasto Mądrych Ludzi" (TVP Kraków). Założycielka portalu teatralnego Co Na Scenie.
Niezależny producent.


Chcę robić teledyski i epickie fabuły, najlepiej fantasy. Kocham podróże. Byłam w LA i tam wrócę. Prawdopodobnie jestem nadpobudliwa. Chętnie poznaje obcych.
Wierzę, że dobra karma wraca ;)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

601 PLN z 330 PLN

7 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

182%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.01.2013.

Koniec Świata. Soap Opera - odcinek 2

O projekcie

Dzięki Wam udało się zrealizować pierwszy odcinek! Dziękujemy!

Premiera: 21.12 na naszym kanale na YT:  www.youtube.com/user/KoniecSwiataSerial

Liczymy na Wasze wsparcie przy kolejnych odcinkach :)

***

Czy koniec świata jest apokalipsą? A może błogosławieństwem? W dwunastu odcinkach serialu internetowego Koniec Świata. Soap Opera poznamy młodych bohaterów, zmagających się ze swoimi pokręconymi biografiami, którzy muszą sobie zadać to pytanie w obliczu nadchodzącego końca świata. 

Bohaterem 2 odcinka jest Maciek, fan gry Diablo i makaronu Vifon. Maciek postanawia zmienić swoje życie... Co dalej? Zobaczycie już wkrótce! Liczymy na Waszą pomoc.


Koniec Świata. Soap Opera

 

Temat:

Koniec świata. Soap Opera to film o nas, o naszym pokoleniu, o wkraczaniu w dorosłość i absurdach, które temu towarzyszą. Razem możemy stworzyć innowacyjny film, który w ciepły i zabawny sposób pokazuje problemy dotyczące młodych ludzi. Pomogą nam w tym zaprzyjaźnieni aktorzy teatralni, których doświadczenie współgrać będzie z wybranymi w castingu bohaterami serialu.

Produkcja:

Koniec Świata. Soap Opera jest projektem rewolucyjnym ze względu na system produkcji i wykorzystanie mediów społecznościowych. Za pośrednictwem polakpotrafi.pl chcemy zbierać pieniądze na produkcję każdego 5-minutowego odcinka (1 odcinek = 1 projekt).

Kwota minimalna na pierwszy odcinek, czyli 300 zł, pozwoli nam na pokrycie podstawowych kosztów (scenografia, kostiumy, catering – filmowiec jeść musi ;)). Im więcej pieniędzy uda nam się zebrać, tym większe będą nasze możliwości, a odcinki – atrakcyjniejsze.

Dla porównania – przeciętny polski film kosztuje około 4 milionów złotych – te pieniądze pokrywają koszty pracy ogromnego sztabu ludzi, pozwalają na zorganizowanie produkcji, dystrybucji, promocji, opłacenia aktorów, scenografii, lokacji, kostiumów, wynajem sprzętu etc.

Chcemy pokazać, że to nie budżet, ale zaangażowanie i historie, które w nas drzemią pozwolą na realizację naszego pomysłu.

Co dalej?

12 odcinków nie wyczerpuje fabuły serialu. Fabuła ostatniego odcinka rozwija się na dzień przed końcem świata. Półgodzinny segment, który będzie dopełnieniem historii dwunastki bohaterów sprawi, że serial internetowy po zmontowaniu wszystkich odcinków stanie się filmem pełnometrażowym - wyprodukowanym w pełni dzięki pieniądzom internautów.

 

Koniec Świata

 

Kim jesteśmy?

Nakręciliśmy film 48 h TV, który zdobył Grand Prix I krakowskiej edycji 48 Hour Film Project i w marcu 2013 w Los Angeles walczyć będziemy o Grand Prix festiwalu Filmapalooza. Prowadzimy również kanał teatralny Co Na Scenie – Nowy Wymiar Teatru, który dostarcza informacji teatralnych z całej Polski.

48h TV

facebook.com/conascenie

I po co to robimy?

Robimy to, żeby opowiedzieć o naszym pokoleniu. Udowadniamy, że nie potrzeba milionów, żeby stworzyć profesjonalny, ciekawy i prawdziwy film, który będzie bawił, wzruszał i pokaże, że młodzi polacy potrafią :)

 

Reżyser filmu i pomysłodawca projektu Michał Tylka
Producent wykonawczy
Ewa Kurzawa  

Koniec Świata. Soap Opera - twórcy.

 

 facebook.com/KoniecSwiata.SoapOpera

 materiał o nas wKronice TVP

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.01.2013 00:12