Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Beata Kurzyna, Fundacja Fundorke

Beata Kurzyna, Fundacja Fundorke

Gdańsk-Oliwa

Od około 40 lat moją pasją są konie. Jeżdżę, startuję i trenuję. Zajmowałam się również amatorską hodowlą. Mam III klasę sportową w skokach i ujeżdżeniu. Jestem sędzią III klasy w skokach i wkkw.
Od 6 lat studiuję feng shui z dostępnych książek i kursów.
Od roku piszę moją pierwszą książkę 'Konie & feng shui'

Napisz wiadomość do Projektodawcy

770 PLN z 13200 PLN

15 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 03.03.2019 22:10

konie & feng shui

O projekcie

 

 

Zwracam się z propozycją wsparcia wydania książki 'Konie & feng shui. Sekrety jeźdźców'. Publikacja ma ukazać się w czerwcu 2019.

 

 

Dosiadałam w swoim życiu około 260 koni, z niektórymi rozumiałam się gorzej z innymi lepiej. Były to konie uczniów dosiadane na chwilę, konie na których jeździłam parę lat oraz młode konie lub konie z problemami przygotowane na sprzedaż. Niektóre konie są w stanie prawie odgadnąć nasze myśli i mamy wrażenie że jeżdżąc na nich posługujemy się, jeżeli nie telepatią to empatią na wysokim poziomie. I to nie tylko nasze umiejętności są za to odpowiedzialne ale również zgranie temperamentów, potrzeb i oczekiwań. 

 

CHIŃSKI    ŻYWIOŁ    ZIEMI

 

Moja własna droga feng shui pozwoliła mi nie tylko nie pogrążyć się w depresji po upadku osobistym i materialnym, który najwyraźniej został mi przeznaczony ale również podnieść się i powstać jak feniks z popiołów. Droga ta pozwoliła mi odnaleźć ścieżkę dostępu do tajemnic umysłów jeźdźców i ich rumaków i napisać książkę o ich relacjach partnerskich.

 

 

To niezwykłe, pierwsze na polskim rynku księgarskim opracowanie łączące dwa do tej pory nie kojarzone światy: jeździecki i feng shui. Czy to ślepy traf, przeznaczenie czy karma kieruje naszymi krokami ku temu czy innemu wierzchowcowi? Sztuka starych chińskich mistrzów pozwoliła odnaleźć ścieżkę dostępu do tajemnicy partnerskich relacji jeźdźców i ich wierzchowców, dwóch gatunków, ludzi i koni, współpracujących ze sobą od wieków.

Feng shui pokazuje jak przenikają się światy. To konie pomagają jeźdźcom zwerbalizować ich pragnienia i marzenia, to jeźdźcy pomagają werbalizować uczucia i emocje swoim wierzchowcom.

Jeżeli nasz wierzchowiec-przyjaciel, wierzchowiec-partner, wierzchowiec-champion odszedł w ciemność, to czy możliwe jest znalezienie konia, który go zastąpi i wykaże się tymi samymi cechami charakteru? Czy reinkarnacja dotyczy tylko ludzi, czy również wybranych zwierząt?   

 

CHIŃSKI     ŻYWIOŁ    METALU 

 

 

Ksiażka składa się z części teoretycznej, w której ukazuję w jaki sposób przenikają się dwa światy feng shui i jeździecki oraz przedstawiam moją autorską metodę odnalezienia właściwych parametrów i wibracji cyfr z dat urodzenia, wskazującą typ relacji partnerskich pomiędzy ludźmi i końmi.

W części praktycznej opiniuję relacje partnerskie: moje własne z końmi na których jeżdziłam i startowałam, moich znajomych  z ich wierzchowcami oraz wybranych mistrzów światowego jeździectwa z ich mistrzowskimi końmi. Do opinii dołączone zostaną kolorowe zdjęcia przedstawionych par. 

 

Pieniądze od wspierających będą przeznaczone na cały proces edytorsko-wydawniczy w formie elektronicznej tak aby w każdym momencie można było wydrukować potrzebną ilość egzemplarzy.

 

Książka zostanie wydana w wygodnym formacie 165x235, w twardej oprawie. W części teoretycznej będą umieszczone kolorowe zdjęcia obrazów pięciu chińskich żywiołów mojego autorstwa, z których trzy ilustrują projekt. W części praktycznej relacje partnerskie zostaną zobrazowane kolorowymi zdjęciami opisywanych jeźdźców i ich wierzchowców.

 

CHIŃSKI    ŻYWIOŁ   WODY

 

Z budżetu projektu powstanie 250 egzemplarzy książki, które zostaną zainaugurowane w czerwcu w czasie trwania międzynarodowych zawodów jeździeckich CSIO5* Sopot 2019. Cała kwota ze sprzedaży książki w czerwcu zostanie przeznaczona na wydanie kolejnych egzemplarzy, sprzedawanych na międzynarodowych zawodach w Poznaniu w grudniu 2019. Jakakolwiek nadwyżka pozwoli wydać więcej egzemplarzy książki. 

 

Wszystkie proponowane nagrody zostaną przygotowane po ukończeniu projektu tj. na początku marca, w związku z tym że do ich wykonania (horoskopy, opinie, konsultacje) potrzebne są szczegółowe dane, o podanie których będę prosić wspierających. Horoskopy mogę zacząć układać od 04.02.2019 czyli początku Roku Świni i przekazywać po 15.02.2019 zainteresowanym wspierajacym, po uzyskaniu potrzebnych danych czyli daty urodzenia oraz tego czy dana osoba jest prawo czy lewo ręczna. Korespondencja na maila bkurzyna@wp.pl.

 

 

Patroni projektu:

 

FUNDACJA FUNDORKE

WYDAWNICTWO BIT

TORPOL