Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Beata Kurzyna, Fundacja Fundorke

Beata Kurzyna, Fundacja Fundorke

Gdańsk-Oliwa

Od około 40 lat moją pasją są konie. Jeżdżę, startuję i trenuję. Zajmowałam się również amatorską hodowlą. Mam III klasę sportową w skokach i ujeżdżeniu. Jestem sędzią III klasy w skokach i wkkw.
Od 6 lat studiuję feng shui z dostępnych książek i kursów.
Od roku piszę moją pierwszą książkę 'Konie & feng shui'

Napisz wiadomość do Projektodawcy

220 PLN z 13200 PLN

4 Wspierający

41 dni do zakończenia

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 03.03.2019 22:10

konie & feng shui

O projekcie

 

 

Zwracam się z propozycją wsparcia wydania książki 'Konie & feng shui. Sekrety jeźdźców'. Publikacja ma ukazać się w czerwcu 2019.

 

 

Dosiadałam w swoim życiu około 260 koni, z niektórymi rozumiałam się gorzej z innymi lepiej. Były to konie uczniów dosiadane na chwilę, konie na których jeździłam parę lat oraz młode konie lub konie z problemami przygotowane na sprzedaż. Niektóre konie są w stanie prawie odgadnąć nasze myśli i mamy wrażenie że jeżdżąc na nich posługujemy się, jeżeli nie telepatią to empatią na wysokim poziomie. I to nie tylko nasze umiejętności są za to odpowiedzialne ale również zgranie temperamentów, potrzeb i oczekiwań. 

 

CHIŃSKI    ŻYWIOŁ    ZIEMI

 

Moja własna droga feng shui pozwoliła mi nie tylko nie pogrążyć się w depresji po upadku osobistym i materialnym, który najwyraźniej został mi przeznaczony ale również podnieść się i powstać jak feniks z popiołów. Droga ta pozwoliła mi odnaleźć ścieżkę dostępu do tajemnic umysłów jeźdźców i ich rumaków i napisać książkę o ich relacjach partnerskich.

 

 

To niezwykłe, pierwsze na polskim rynku księgarskim opracowanie łączące dwa do tej pory nie kojarzone światy: jeździecki i feng shui. Czy to ślepy traf, przeznaczenie czy karma kieruje naszymi krokami ku temu czy innemu wierzchowcowi? Sztuka starych chińskich mistrzów pozwoliła odnaleźć ścieżkę dostępu do tajemnicy partnerskich relacji jeźdźców i ich wierzchowców, dwóch gatunków, ludzi i koni, współpracujących ze sobą od wieków.

Feng shui pokazuje jak przenikają się światy. To konie pomagają jeźdźcom zwerbalizować ich pragnienia i marzenia, to jeźdźcy pomagają werbalizować uczucia i emocje swoim wierzchowcom.

Jeżeli nasz wierzchowiec-przyjaciel, wierzchowiec-partner, wierzchowiec-champion odszedł w ciemność, to czy możliwe jest znalezienie konia, który go zastąpi i wykaże się tymi samymi cechami charakteru? Czy reinkarnacja dotyczy tylko ludzi, czy również wybranych zwierząt?   

 

CHIŃSKI     ŻYWIOŁ    METALU 

 

 

Ksiażka składa się z części teoretycznej, w której ukazuję w jaki sposób przenikają się dwa światy feng shui i jeździecki oraz przedstawiam moją autorską metodę odnalezienia właściwych parametrów i wibracji cyfr z dat urodzenia, wskazującą typ relacji partnerskich pomiędzy ludźmi i końmi.

W części praktycznej opiniuję relacje partnerskie: moje własne z końmi na których jeżdziłam i startowałam, moich znajomych  z ich wierzchowcami oraz wybranych mistrzów światowego jeździectwa z ich mistrzowskimi końmi. Do opinii dołączone zostaną kolorowe zdjęcia przedstawionych par. 

 

Pieniądze od wspierających będą przeznaczone na cały proces edytorsko-wydawniczy w formie elektronicznej tak aby w każdym momencie można było wydrukować potrzebną ilość egzemplarzy.

 

Książka zostanie wydana w wygodnym formacie 165x235, w twardej oprawie. W części teoretycznej będą umieszczone kolorowe zdjęcia obrazów pięciu chińskich żywiołów mojego autorstwa, z których trzy ilustrują projekt. W części praktycznej relacje partnerskie zostaną zobrazowane kolorowymi zdjęciami opisywanych jeźdźców i ich wierzchowców.

 

CHIŃSKI    ŻYWIOŁ   WODY

 

Z budżetu projektu powstanie 250 egzemplarzy książki, które zostaną zainaugurowane w czerwcu w czasie trwania międzynarodowych zawodów jeździeckich CSIO5* Sopot 2019. Cała kwota ze sprzedaży książki w czerwcu zostanie przeznaczona na wydanie kolejnych egzemplarzy, sprzedawanych na międzynarodowych zawodach w Poznaniu w grudniu 2019. Jakakolwiek nadwyżka pozwoli wydać więcej egzemplarzy książki. 

 

Wszystkie proponowane nagrody zostaną przygotowane po ukończeniu projektu tj. na początku marca, w związku z tym że do ich wykonania (horoskopy, opinie, konsultacje) potrzebne są szczegółowe dane, o podanie których będę prosić wspierających. Horoskopy mogę zacząć układać od 04.02.2019 czyli początku Roku Świni i przekazywać po 15.02.2019 zainteresowanym wspierajacym, po uzyskaniu potrzebnych danych czyli daty urodzenia oraz tego czy dana osoba jest prawo czy lewo ręczna. Korespondencja na maila bkurzyna@wp.pl.

 

 

Patroni projektu:

 

FUNDACJA FUNDORKE

WYDAWNICTWO BIT

TORPOL