Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Polska Waluta Lokalna

Polska Waluta Lokalna

Kielce

Polska Waluta Lokalna jest projektem społecznym zainicjowanym przez Dariusza Brzozowca, który zarazem jest liderem tego projektu. Jego celem jest zbudowanie krajowej polskiej komplementarnej waluty - istniejącej obok państwowego pieniądza. Polska Waluta Lokalna ma już swoją nazwę - DOBRY. Link do strony DOBREGO http://dobry.org.pl/

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4232 PLN z 4200 PLN

51 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 11.10.2013 18:06

Konferencja Nowa Ekonomia w działaniu - edukacja ekonomiczna...

Dodano: 14.10.2013, 18:40
Polska Waluta Lokalna
Polska Waluta Lokalna
PODZIĘKOWANIA

Organizatorzy konferencji NOWA EKONOMIA W DZIAŁANIU – EDUKACJA EKONOMICZNA I WALUTY LOKALNE, która odbyła się w Warszawie 12.10.2013 serdecznie dziękują wszystkim darczyńcom, którzy wsparli nas przez platformę społecznościowego finansowania POLAK POTRAFI. Dzięki Wam, a jest Was 51 osób, budżet organizacyjny konferencji miał większe szanse się domknąć. Dzięki Wam też czuliśmy wsparcie celowości naszego projektu w oczach ludzi, którzy po prostu uznali go za wartościowy.

Konferencja się odbyła i w naszej, organizatorów, ocenie Wasze pieniądze się nie zmarnowały. Konferencja była inspiracją dla wielu jej uczestników – co wiemy z ich osobistych relacji oraz będzie jeszcze inspiracją dla innych – po opublikowaniu nagranych materiałów w sieci.

Całe to wydarzenie – zarówno sama konferencja, jak i integracja różnych środowisk, które sprzyjały projektowi – daje nam poczucie, że powoli, ale konsekwentnie łączymy nasze możliwości w działaniu. Wasze wsparcie jest tego najlepszym przykładem.

Dziękujemy Wam z całego serca.
Dariusz Brzozowiec
Andrzej Bazgier

Poniżej lista naszych darczyńców. Dla ochrony prywatnosci zastąpiliśmy w kilku przypadkach nazwiska ich inicjałami oraz usunęliśmy końcówki adresów mailowych (kolejność wspierających jest przypadkowa):

Kręgarz
czalaviek
pawel.s.
Katarzyna L.
Pablo Maria T.
Agaja
Dariusz59
rychorex
MadelinZero
wenn
Amas
Mira M.
Daniel1
magbetmar
grendel80
polskieprzelewy
jacekprimo
maciej.g@interia.pl
Lidkacz2Lidkacz3
beata-dp
Czarek G.
JoAśka
hoonku
glamar
ordenski
stas.j.adam@
ryszardt.
pnogal
Alinakm
jpmac
formoza
harsay
Szczesny G.
Adamoss
slaw1
sewer71
bubeusz
Lamv
agorayski@
Jacek-R125
ksieciunio
satakal
Doorta
elgorczyk
Kamarado Asmillo
tomaszeg
hektores
Weronika G.W.
Ala N.
silva
Powielacz

JESTEŚCIE WSPANIALI :)
Dodano: 13.10.2013, 20:41
Polska Waluta Lokalna
Polska Waluta Lokalna
Dziękujemy:) w poniedziałek się zrewanżujemy podziękowaniem na stronie Dobrego. Poproszę osoby, które w ramach nagrody wybrały książkę Izabeli Litwin i Joanny Carignan "Zanim wyjdziemy na ulice" wraz z autografem autorki o podesłanie nam adresu do wysyłki książki. Osoby, które wybrały płytę z nagraniem konferencji także proszę o maila z adresem i zaznaczeniem, że chodzi o płytę. Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i raz jeszcze dziękuję.
Andrzej Bazgier
PS> Materiał z nagraniem konferencji ukaże się po zmontowaniu także w sieci dostępny na You Tube.
Dodano: 11.10.2013, 15:57
Lamv
Lamv
Gratuluję udanej zbiórki!
Pozdrawiam wszystkich darczyńców i organizatorów :)
Dodano: 11.10.2013, 14:40
Polska Waluta Lokalna
Polska Waluta Lokalna
Szanowni Darczyńcy i Sympatycy projektu NOWA EKONOMIA W DZIAŁANIU oraz wspaniałej platformy Polak Potrafi!
DZIĘKUJEMY! Akcja zbiórki pieniędzy na konferencję została zakończona SUKCESEM. Dzięki Wam. Konferencja już jutro, w sobotę 12 października w Warszawie. Teraz pozostaje tylko jedno: przyjdźcie i zabierzcie głos w dyskusji o Nowej Ekonomii. Konferencja rozpoczyna się o 10.00 w Bibliotece Narodowej na Polach Mokotowskich w Warszawie (Al. Niepodległości 213, wejście A). Osoby, które nie zarezerwowały sobie miejsca przedpłatą, mogą kupić bilet przy wejściu. Czekamy na WAS!
Dodano: 10.10.2013, 17:20
Polska Waluta Lokalna
Polska Waluta Lokalna
Zostały nam 24 godziny do końca wsparcia Konferencji na Polak Potrafi. Jesteśmy zbudowani tym, że prawie 50 osób uznało, że warto nasz projekt wesprzeć. Wierzymy, że uzbieramy do końca kwotę, która pozwoli nam na wykorzystanie tej puli pieniędzy, którą zawdzięczamy wszystkim darczyńcom. I wdzięczność nasza wobec każdego z Nich wykracza daleko poza sferę ekonomii:)
Dodano: 06.10.2013, 12:51
Polska Waluta Lokalna
Polska Waluta Lokalna
Kilka nowych informacji o walutach lokalnych i o konferencji na stronie projektu Polak Potrafi - zapraszamy, zajrzyj na koniec strony
Dodano: 02.10.2013, 21:50
Polska Waluta Lokalna
Polska Waluta Lokalna
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=169641053227129&set=gm.340783056062233&type=1&theater
Zapewne zdjęcie tej ulotki wzbudzi kontrowersje. Wzbudziło także wśród nas, organizatorów konferencji. Ale paradoksalnie ten dokument z 1932 roku jest szokująco aktualny w roku 2013. Przynajmniej w jakimś wymiarze. I o tym także będziemy mówić na konferencji. Zapraszamy!
Dodano: 29.09.2013, 21:27
Polska Waluta Lokalna
Polska Waluta Lokalna
Serdeczne podziękowania dla Państwa wspierających projekt = jak na pierwszych kilka dni istnienia na Polak Potrafi czujemy silny wiatr w żagle. To super. I dodaje nam energii na dopięcie projektu jak najlepiej.