Dołącz do naszej społeczności!

Kocia Kawiarnia Kociarnia

Kategoria - Jedzenie

115%

Postęp

57967 zł

Mamy już

Udane!

Status

O projekcie

 

Zbiórka Kocia Kawiarnia Kociarnia

Zbiórka Kocia Kawiarnia Kociarnia

Cześć! Nazywam się Ewa Jemioło. Koty są w moim życiu odkąd pamiętam, można nawet powiedzieć, że są częścią mojego życia. Wszystko zaczęło się od bycia opiekunką kotów moich przyjaciół. Sama cierpiałam na chroniczny brak czasu, praca, mnóstwo obowiązków, zarówno tych domowych jak i zawodowych uniemożliwiały mi posiadanie własnego kota.

Okazało się, że wielu moich znajomych, przyjaciół - miłośników kotów, miało podobne problemy: długie godziny pracy, częste nieobecności w domu, alergia na sierść niektórych domowników, czy właściciel mieszkania, który nie zgadzał się na kota...

Właśnie z tego powodu postanowiłam stworzyć PIERWSZĄ W POLSCE KOCIĄ KAWIARNIĘ KOCIARNIĘ! Miejsce, gdzie na stałe będą mieszkać koty i to w ich towarzystwie będzie można wypić kawę, herbatę czy przekąsić coś słodkiego. Miejsca, gdzie można poczytać książkę, gazetę lub po prostu pobyć z kotem.

Naszymi podopiecznymi będą koty ze schroniska, które w Kociarni na stałe znajdą swój nowy dom. Będą także koty, dla których będziemy szukać nowych domów. Jeśli ktoś się z kotem zaprzyjaźni, będzie go mógł adoptować, a na miejsce adoptowanych kotków trafią następne, które otrzymają szansę na znalezienie kochającego właściciela.

Kampania finansowania społecznościowego Kocia Kawiarnia Kociarnia

Najważniejszym elementem w Kociej Kawiarni będzie bezpieczeństwo naszych kotów. Nasi podopieczni będą mieli osobne pomieszczenie, w którym znajdą się ich legowiska oraz zabawki, a dla naszych gości kanapy oraz krzesełka. Wprowadzone przez nas zasady bezpieczeństwa i reguły zachowania w Kociej Kawiarni, będą służyły zarówno Wam jak i naszym kociakom. Kawiarnia będzie także miejscem „kociej edukacji”, ponieważ w planach mamy organizowanie spotkań ze specjalistami, którzy podpowiedzą Wam jak prawidłowo opiekować się kotem. 

Oprócz tego, nasza Kawiarnia będzie miejscem spotkań przyjaciół, którzy przy pachnącej kawie, aromatycznej herbacie i przepysznym cieście, spędzą miło czas... W menu znajdą się także inne pyszności, które będą przyciągać kociarzy z całej Polski. Będzie to idealne miejsce do porannej biznesowej kawy, popołudniowego ciasta ze znajomymi, czy wieczornej chwili relaksu, po całym dniu pracy.

Światowy trend Kocich Kawiarni został zapoczątkowany w Tajwanie i Japonii. W Europie jest ich już ponad 10. W 2012 roku w Wiedniu powstała pierwsza kocia kawiarnia, po niej kolejne: Paryż, Madryt, Budapeszt, Turyn, Wilno, Bruksela. Otwarta pod koniec 2014 r. w Londynie Cat Cafe została sfinansowana dzięki kampanii crowdfundingowej, wciąż ma stoliki tylko na rezerwację z braku wolnych miejsc!

Pomyślałam więc, że skoro otwierają się w Europie i na świecie to dlaczego nie u nas? W Polsce takie miejsce też jest potrzebne. Chcę by, Kocia Kawiarnia była miejscem ciekawych spotkań: towarzyskich, literackich o kociej tematyce. Miejscem, gdzie będzie można organizować na przykład spotkania edukacyjne dla dzieci i uczyć je, że żywy, słodki kotek to nie pluszak...

  

Projekt Kocia Kawiarnia Kociarnia

Zbiórka Kocia Kawiarnia KociarniaEwa Jemioło – 42 letnia kociara, ale zawsze w drodze... za pracą, przygodą, ciekawymi ludźmi. Jeśli wyjazd to plecak i namiot, a odkąd mam dzieci, zabieram przyczepę kempingową. Latem wybieram góry; trekking, wspinanie. Zimą też góry, ale bardziej wspinanie, namiot i narty.

 

Jestem zawsze uśmiechniętą, optymistką pełną energii i pomysłów. Z wykształcenia jestem magistrem ekonomii, z zawodu handlowcem w korporacji, a z zamiłowania podróżnikiem. Prywatnie jestem Mamą trójki dzieci, opiekunką trzech kotów, psa i męża. Mieszkałam na Śląsku, Lubelszczyźnie, w Warszawie, Łodzi, aż w końcu tu, gdzie zawsze chciałam – w Krakowie! :)  

Moja przygoda z kotami rozpoczęła się w 2003 roku, kiedy przygarnęłam kota ze schroniska - bidę ledwo trzymająca się na łapkach. Spróbowałam przywrócić go do życia: klinika, kroplówki, karmienie strzykawką... - UDAŁO SIĘ! Tygrys był z nami 12 lat. W międzyczasie pojawił się rudy kocur – Rudzian, Bialutka - koteczka znaleziona na śniegu i młoda kotka zwana Damą. Tak rozpoczęła się na dobre moja miłość do kotów :)

 

Poznajcie moje koty:

 

Kampania crowdfundingowa Kocia Kawiarnia KociarniaTYGRYS – mój pierwszy i wyjątkowy kot mimo że już go nie ma, to na zawsze został członkiem naszej rodziny.

 

Kampania crowdfundingowa Kocia Kawiarnia KociarniaBIALUTKA, śliczna 2 letnia biała kotka z czarnym ogonem, kotka która porusza się po drzewach ze zwinnością wiewiórki. Środek zimy, -15 stopni, a ktoś wrzucił mi ją przez płot na naszą posesję - została już z nami :)

 

Kampania finansowania społecznościowego Kocia Kawiarnia KociarniaDAMA -  kotka przylepka, jest zawsze przy mnie nawet w łazience... Roczna kotka, wyjątkowo malutki dachowiec, przyniósł ją syn, bo błąkała się po ulicy. 

 

Kampania crowdfundingowa Kocia Kawiarnia KociarniaRUDZIAN – kocur-leniwiec, expert od najwymyślniejszych pozycji relaxu. To już starszy pan. Świadomie wzięliśmy go od znajomej żeby Tygrysowi było raźniej.

 

 

Projekt Kocia Kawiarnia Kociarnia

Stworzenie Kociej Kawiarni jako miejsca przyjaznego kotom i przytulnego dla gości, wymaga sporo nakładów. Muszę kupić meble, krzesła, kanapy, wyposażenie baru, drapaki, jedzenie i legowiska dla kotów. Muszę zatrudnić i opłacić dwie osoby z obsługi. Wybór lokalu i jego rozplanowanie, także nie jest prostą sprawą z powodu konieczności spełnienia wielu wymogów sanitarnych, które często spędzają mi sen z powiek :(

 

Co już mam:

  • dobrze przemyślany projekt Kawiarni,
  • fanpage (ponad 9500 fanów),
  • stronę internetową (www.kociakawiarnia.pl),
  • umowę na wynajem lokalu przy ul. Krowoderskiej 48.

Niestety mój wkład własny nie sfinansuje całego przedsięwzięcia. Z własnych środków pokrywam dodatkowo koszty organizacyjne, promocyjne projektu, pośrednictwa w wynajęciu lokalu, oraz kaucji. Na resztę potrzebuję środków, dlatego też postanowiłam zwrócić się do Was – kociarzy o pomoc. Abyście razem ze mną wzięli sprawy w swoje ręce i stworzyli pierwsze takie miejsce w Polsce. Dzięki takiej kampanii możemy wspólnie przyczynić się do spełnienia marzenia nie tylko mojego, ale też wielu innych miłośników kotów :) Tutaj każda złotówka się liczy!

 

Zbiórka Kocia Kawiarnia Kociarnia

Pieniędzy potrzebujemy na wyposażenie lokalu w sprzęt do Kawiarni (zabudowa baru, ekspres do kawy, zastawa, chłodziarka, zmywarka) na adaptację i aranżację wnętrza (meble i krzesła) oraz zakup akcesoriów dla kotów (legowiska, drapaki, zabawki, karma, szczotki, kuwety, żwirek, miski).

Kampania finansowania społecznościowego Kocia Kawiarnia Kociarnia

Zabudowa baru (zabudowa baru, ekspres do kawy, zastawa, chłodziarka, zmywarka), adaptacja i aranżacja wnętrza (meble i krzesła) oraz zakup akcesoriów dla kotów (legowiska, drapaki, zabawki, karma, szczotki, kuwety, żwirek, miski). Dostosowanie lokalu do wymogów Sanepidu.

 Zbiórka Kocia Kawiarnia KociarniaZa dodatkowe 10 tys. zapewnimy całej gromadzie kotów więcej drapaków, zabawek i legowisk, a dla Was wygodniejszą opcję wyposażenia lokalu.

 Projekt Kocia Kawiarnia KociarniaZa dodatkowe 15 tys. stworzymy cykl video blogów o charakterze edukacyjnym w zakresie pielęgnacji i żywienia kotów. Przyjrzymy się także temu, jak się przygotować do adopcji kota, na co zwracać uwagę przy jego wyborze (wstępna ocena stanu zdrowia, ocena temperamentu kota, itp.) oraz pokażemy jak rozpoznać niektóre choroby u kotów i jak sobie z nimi radzić. Zaprosimy ekspertów, którzy wypowiedzą się na ważne dla Was tematy.

 Kampania crowdfundingowa Kocia Kawiarnia KociarniaDodatkowe 10 tys. – Wspólnie określimy ten cel – Wygra ten zaproponowany przez Was, który zbierze najwięcej głosów!

 

Kampania crowdfundingowa Kocia Kawiarnia Kociarnia

Czy koty będą bezpieczne?

Koty w Kawiarni będą zabezpieczone przez niekontrolowanym wyjściem na zewnątrz. Będą miały swoje osobne pomieszczenie, w którym będzie można się z nimi bawić, ale będą miały również miejsce, do którego goście nie będą mieli wstępu. Regulamin i zasady Kociarni zminimalizują ryzyko jakiegokolwiek zagrożenia dla kotów ze strony gości. Nad zdrowiem i bezpieczeństwem kotów będzie na bieżąco czuwał personel Fundacji "Kocia Akademia". Koty, ponadto będą pod stałą kontrolą weterynarza, który będzie dbał o ich zdrowie. 


Kto będzie się zajmował żywieniem i pielęgnacją kotów?

Za opiekę i żywienie odpowiedzialni będą pracownicy Fundacji „Kocia Akademia”.


Czy koty będą brane „z ulicy”?

Koty będą zabierane ze schroniska po uprzednich zaszczepieniu i wszelkich zabiegach pielęgnacyjnych.


Czy koty będzie można adoptować?

Trzy koty będą stałymi mieszkańcami Kociej Kawiarni, natomiast pozostałe około 7 będą kotami rezydentami szukającymi nowego domu na zasadach adopcji.


Czy każdy będzie mógł przyjść do Kawiarni?

Do Kawiarni będzie mógł przyjść każdy wielbiciel kotów, chyba że dla bezpieczeństwa kotów zaistnieje konieczność wprowadzenia ograniczeń.


Czy koty będą miały swoje osobne pomieszczenie?

Tak, koty będą miały swoje pomieszczenie, do którego goście nie będą mieli wstępu. To pomieszczenie, w którym będą mogły spać, bawić się jeśli nie będą chciały już przebywać w towarzystwie ludzi.


Czy koty będzie można brać na kolana?

W kawiarni będzie obowiązywał Regulamin informujący o zasadach zachowania się w Kawiarni. To koty będą decydowały czy chcą się z gośćmi bawić czy nie. Nie będzie można tego robić na siłę.


Czy będzie można przyjść ze swoim kotem?

Do Kawiarni nie można będzie przychodzić z własnym kotem ze względów bezpieczeństwa sanitarnego jak również ze względu na dodatkowy stres dla rezydujących kotów.


Czy będzie można robić zdjęcia kotom?

W Kawiarni będzie można robić zdjęcia bez użycia flesza.


Ile będzie kotów?

W Kawiarni jednorazowo przebywać będzie nie więcej niż 10 kotów.


W jakich godzinach Kawiarnia będzie czynna?

Planowane godziny otwarcia Kawiarni to 9 - 21:00.

 

Projekt Kocia Kawiarnia Kociarnia

Projekt Kocia Kawiarnia Kociarnia Kubek z logo Kociej Kawiarni 

Specjalny kubek z logotypem Kociej Kawiarni dedykowany dla Kociarzy. W tym kubku kawa smakuje lepiej!

 

Projekt Kocia Kawiarnia KociarniaBon Podarunkowy i Karta Stałego Klienta

Bon Podarunkowy - upoważnia do jednorazowego wykorzystania na zakup dowolnych produktów w Kociej Kawiarni (ważny przez 12 miesięcy). 

Karta Stałego Klienta - uprawnia do wykorzystania zniżki na dowolne produkty w Kociej Kawiarni przez 6 lub 12 miesięcy.

Kampania crowdfundingowa Kocia Kawiarnia Kociarnia

 

Projekt Kocia Kawiarnia KociarniaKoszulka z logo Kociej Kawiarni

Koszulka z logo naszej Kawiarni dla prawdziwych miłośników kotów.

 

Mamy dla Was nowe zestawy nagród!

Projekt Kocia Kawiarnia Kociarnia

Projekt Kocia Kawiarnia Kociarnia 

Kampania finansowania społecznościowego Kocia Kawiarnia Kociarnia

Zbiórka Kocia Kawiarnia Kociarnia

 

Kampania finansowania społecznościowego Kocia Kawiarnia Kociarnia

Kampania finansowania społecznościowego Kocia Kawiarnia Kociarnia

Projekt Kocia Kawiarnia Kociarnia Kampania finansowania społecznościowego Kocia Kawiarnia Kociarnia

Projekt Kocia Kawiarnia Kociarnia

 

 

 

Zbiórka Kocia Kawiarnia Kociarnia

Kampania crowdfundingowa Kocia Kawiarnia Kociarnia

Kampania crowdfundingowa Kocia Kawiarnia Kociarnia

 Mamy dla Was nowe limitowane zestawy nagród od Nadzwyczajki.pl!

Kampania finansowania społecznościowego Kocia Kawiarnia Kociarnia

Zbiórka Kocia Kawiarnia Kociarnia

 

Zbiórka Kocia Kawiarnia Kociarnia

 

 

Kampania finansowania społecznościowego Kocia Kawiarnia Kociarnia

Ewa Jemioło

tel. 795 277 060

e-mail: biuro@kociakawiarnia.pl

 

Lokalizacja Kociej Kawiarni

ul. Krowoderska 48

Kraków

 

 

WWW:
www.kociakawiarnia.pl

 

Projekt Kocia Kawiarnia Kociarnia 

Zbiórka Kocia Kawiarnia KociarniaZbiórka Kocia Kawiarnia Kociarnia

Projekt Kocia Kawiarnia Kociarnia 

Kampania crowdfundingowa Kocia Kawiarnia Kociarnia

Projekt Kocia Kawiarnia KociarniaKampania crowdfundingowa Kocia Kawiarnia Kociarnia

 

Patroni medialni

 

Kampania finansowania społecznościowego Kocia Kawiarnia Kociarnia

Kampania crowdfundingowa Kocia Kawiarnia Kociarnia

 

Kampania finansowania społecznościowego Kocia Kawiarnia Kociarnia

Projekt Kocia Kawiarnia Kociarnia

Projekt Kocia Kawiarnia Kociarnia 

 Sponsorzy:

Kampania finansowania społecznościowego Kocia Kawiarnia Kociarnia

Projekt Kocia Kawiarnia Kociarnia

Kampania crowdfundingowa Kocia Kawiarnia Kociarnia

Media o Twoim projekcie:

Pierwsza w Polsce kocia kawiarnia – zrelaksuj się przy mruczeniu

www.mamkuchnie.pl | 2015-05-13


Kochacie koty, ale nie możecie ich mieć w domu ze względu na częste wyjazdy, alergię jednego z członków rodziny lub zakaz posiadania zwierząt w wynajmowanym mieszkaniu? Już wkrótce będziecie mogli odwiedzić pierwszą w Polsce kocią kawiarnię i zaspokoić potrzebę kontaktu z mruczkami.

KOCIA KAWIARNIA KOCIARNIA – POMÓŻ STWORZYĆ PIERWSZĄ NEKO CAFE W POLSCE

btth.pl | 2015-05-06


Pamiętacie post o Shinjuku i naszej wizycie w kociej kawiarni, tzw. neko cafe? To było naprawdę fajne doświadczenie – wypić kawę w towarzystwie kilkunastu kotów. Mamy dla Was wspaniałą wiadomość: będziecie mogli sami tego doświadczyć, bez konieczności pokonywania kilku tysięcy kilometrów, bo w Krakowie właśnie powstaje Kociarnia, pierwsza kocia kawiarnia w Polsce!

Umów się z kotem na kawę- wspieramy Kocią Kawiarnię Kociarnię

www.allinu.pl | 2015-05-05


Piękny, słoneczny dzień za oknem, a wewnątrz unosi się zapach świeżo mielonej kawy zmieszanej z nutką cynamonu i słodkiej woni ciast leżących za ladą. Sporo ludzi, głównie studentów- jak to bywa w krakowskich kawiarniach. Idealne popołudnie, brakuje tylko kota na kolanach, który swoim mruczeniem i miękkim futerkiem sprawi, że to miejsce będzie jak marzenie. Chwileczkę… marzenia się spełniają, tak? Tak!

KOCIA KAWIARNIA W KRAKOWIE?

japonia-online.pl | 2015-05-01


Kociarnia, bo tak nazywa się powstająca właśnie kafejka, będzie pierwszym tego rodzaju lokalem w Polsce.

Danie do myślenia – poranne rozmowy w Śniadaniu Mistrzów RMF Classic

www.rmfclassic.pl | 2015-04-24


Tuż po Faktach RMF Classic, po 8:00 zapraszamy do wysłuchania rozmów o Świecie i - Wszechświecie. Do rozmów zapraszamy najlepszych fachowców z różnych dziedzin – od ekonomii i socjologii przez medycynę, biologię, nauki ścisłe aż po kulturę. Postaramy się, aby każda z tych rozmów rozbudziła wyobraźnię, poszerzyła nasze horyzonty i każdemu z nas dała do myślenia…

KOCIE KAWIARNIE. SINGAPUR, TOKIO, LONDYN, PARYŻ, WIEDEŃ… KRAKÓW (???)

reportal.pl | 2015-04-11


Zapewne wielu z nas słyszało już coś na temat “Kocich kawiarni”. Ja dowiedziałam się o nich przypadkiem szukając miejsc wartych odwiedzania w Tokio do którego wybieram się w lipcu. Kawiarnia w Tokio w przeczytanym przeze mnie artykule została potraktowana jako jedno z wielu dziwactw z których znani są Japończycy. Z pewnością jest to nietypowy pomysł na kawiarnię, lecz w kulturze Japońskiej w której mieszkania są baaardzo małe, a ludzie większość dnia przebywają w pracy, niewiele osób decyduje się na posiadanie czworonogów. W związku z tym wiele osób decyduje się spędzać swój wolny czas właśnie w miejscu w którym mogą spędzić czas ze zwierzętami. Nie mam tu na myśli spędzania czasu w zoo, tylko aktywne spędzanie czasu z wolnymi zwierzakami.

W KRAKOWIE POWSTAJE PIERWSZA W POLSCE KOCIA KAWIARNIA!

smakoszekawosze.pl | 2015-04-08


Moda na Cat Cafe, czyli na Kocie Kawiarnie obejmuje cały świat i… trafia również do Polski! Już niedługo w przytulnych wnętrzach Kociej Kawiarni wypijesz kawę i zjesz pyszne ciasto przy akompaniamencie kociego mruczenia. Kraków jako pierwsze miasto w Polsce zdecydowało się zapoczątkować ten nowy trend.

Kawa z kotem na kolanach

lovekrakow.pl | 2015-04-08


– Japończycy nie mają warunków, aby trzymać zwierzęta w domach. Dlatego powstały kocie kawiarnie – tłumaczy w reportażu z Tokio, krakowski vbloger i podróżnik, Krzysztof Gonciarz. Za godzinę pobytu ze zwierzętami w jednej z nich trzeba zapłacić 30 złotych. Kwestią czasu było, kiedy w Polsce powstaną tego typu miejsca. Ewa Jemioło, chce otworzyć „catcaffe” w Krakowie.

Pierwsza taka kawiarnia. Gospodarzami będą... koty

krakow.gazeta.pl | 2015-03-14


Pierwsza w Polsce kawiarnia, której gospodarzami będą koty, już niebawem powstanie w Krakowie. Inicjatorką pomysłu jest miłośniczka mruczków pani Ewa Jemioło. Kocia kawiarnia Kociarnia będzie zarówno przystankiem na kawę, jak i miejscem, gdzie z kotem na kolanach poczytamy książkę. Większość kawiarnianych mruczków będzie przeznaczona do adopcji.

Pierwsza "Kociarnia" powstanie w Krakowie

www.radioplus.pl | 2015-03-12


W Krakowie będzie można wypić kawę przy akompaniamencie kociego mruczenia.

1403

Wspierający

57967 zł

Z całkowitej kwoty 50000 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt udany! Zakończenie: 17.05.2015

Wesprzyj projekt

Nielimitowana

Nagroda za 1 zł lub więcej!

Wsparcie bez nagrody

47 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 5 zł lub więcej!

- imienne podziękowanie na Facebooku.

63 Wspierających
Pozostało: 12 z 300

Nagroda za 10 zł lub więcej!

- 1x darmowa kawa,

- imienne podziękowanie na Facebooku.

277 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 10 zł lub więcej!

- podkładka pod Kubek dla Kociarza,

- imienne podziękowanie na FB.

64 Wspierających
Pozostało: 147 z 300

Nagroda za 25 zł lub więcej!

- 1x darmowa kawa,

- Bon Podarunkowy o wartości 15 zł do wykorzystania w Kociej Kawiarni przez 12 miesięcy,

- imienne podziękowanie na Facebooku.

149 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 25 zł lub więcej!

- podkładka pod Kubek dla Kociarza,

- Bon Podarunkowy o wartości 10 zł do wykorzystania w Kociej Kawiarni przez 12 miesięcy,

- imienne podziękowanie na FB.

9 Wspierających
Pozostało: 30 z 400

Nagroda za 30 zł lub więcej!

- Kubek z logotypem Kociej Kawiarni dla Kociarza,

- 1x darmowa kawa (Ważne przez 12 miesięcy),

- imienne podziękowanie na Facebooku.

358 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 30 zł lub więcej!

- Eko - torba dla Kociarza z logotypem Kociej Kawiarni,

- 1x darmowa kawa (Ważne przez 12 miesięcy),

- imienne podziękowanie na Facebooku.

123 Wspierających
Pozostało: 449 z 500

Nagroda za 35 zł lub więcej!

- 1x darmowa kawa (ważne przez 12 miesięcy),

- Bon Podarunkowy o wartości 20 zł do wykorzystania w Kociej Kawiarni przez 12 miesięcy,

- imienne podziękowanie na Facebooku.

51 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 40 zł lub więcej!

- Zestaw podkładka pod Kubek dla Kociarza oraz Kubek dla Kociarza,

- 1x darmowa kawa (ważne 12 miesięcy),

- imienne podziękowanie na FB.

17 Wspierających
Pozostało: 35 z 100

Nagroda za 40 zł lub więcej!

- Koszulka z logotypem Kociej Kawiarni,

- 1x darmowa kawa (Ważne przez 12 miesięcy),

- imienne podziękowanie na Facebooku.

64 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 50 zł lub więcej!

- Zestaw 4x podkładki pod Kubek dla Kociarza,

- Bon Podarunkowy o wartości 10 zł do wykorzystania w Kociej Kawiarni przez 12 miesięcy,

- imienne podziękowanie na FB.

8 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 55 zł lub więcej!

- Zestaw Eko - torba + Kubek dla Kociarza z logotypem Kociej Kawiarni,

- 1x darmowa kawa (Ważne przez 12 miesięcy),

- imienne podziękowanie na Facebooku.

83 Wspierających
Pozostało: 161 z 200

Nagroda za 60 zł lub więcej!

- 1x darmowa kawa (Ważne przez 12 miesięcy),

- Kubek z logotypem Kociej Kawiarni dla Kociarza,

- Bon Podarunkowy o wartości 20 zł do wykorzystania w Kociej Kawiarni przez 12 miesięcy,

- imienne podziękowanie na Facebooku.

39 Wspierających
Pozostało: 0 z 5

Nagroda za 65 zł lub więcej!

- Egzemplarz płyty „Kocio Mi” w całości poświęconej kotom, kotkom, kocurom i kociętom, adresowana do tych, którzy dom bez kota uważają za niepełny, do wszystkich uzależnionych od kociego mruczenia, podporządkowanych kociej niezależności, wrażliwych na kocią biedę...

- Eko - torba lub Kubek (do wyboru) dla Kociarza z logotypem Kociej Kawiarni,

- 1x darmowa kawa (Ważne przez 12 miesięcy),

- imienne podziękowanie na Facebooku.

5 Wspierających
Pozostało: 83 z 100

Nagroda za 75 zł lub więcej!

- darmowa kawa dla dwóch osób,

- Bon Podarunkowy o wartości 50 zł do wykorzystania w Kociej Kawiarni przez 12 miesięcy,

- imienne podziękowanie na Facebooku.

16 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 80 zł lub więcej!

- Zestaw 2x Kubek dla Kociarza z logotypem Kociej Kawiarni,

- Eko - Torba dla Kociarza z logotypem Kociej Kawiarni,

- 1x darmowa kawa,

- imienne podziękowanie na Facebooku.

40 Wspierających
Pozostało: 0 z 43

Nagroda za 100 zł lub więcej!

- 1x darmowa kawa,

- Bon Podarunkowy o wartości 70 zł do wykorzystania w Kociej Kawiarni przez 12 miesięcy,

- imię i nazwisko umieszczone na specjalnej tablicy dla VIPów, Sponsorów, Wspierających oraz osób ważnych dla Kawiarni,

- imienne podziękowanie na Facebooku.

43 Wspierających
Pozostało: 43 z 70

Nagroda za 200 zł lub więcej!

- ekskluzywne zaproszenie na przedpremierowy wieczór w Kociej Kawiarni,

- zestaw darmowa kawa i porcja ciasta dla 2 osób, (Ważne przez 12 miesięcy),

- imię i nazwisko umieszczone na specjalnej tablicy dla VIPów, Sponsorów, Wspierających oraz osób ważnych dla Kawiarni,

- imienna Karta Stałego Klienta uprawniająca do rabatu 50% na zamówienia (bez limitu ilości zamówień) w Kawiarni przez okres 6 miesięcy.

26 Wspierających
Pozostało: 36 z 40

Nagroda za 500 zł lub więcej!

- ekskluzywne zaproszenie na przedpremierowy wieczór w Kociej Kawiarni,

- możliwość zamieszczenia materiałów reklamowych (ulotki) w Kociej Kawiarni (przez 6 miesięcy),

- imienna Karta Stałego Klienta uprawniająca do rabatu 50% na zamówienia (bez limitu ilości zamówień) w Kawiarni przez okres 6 miesięcy,

- własny IMIENNY zestaw kubek + filiżanka z logo Kociej Kawiarni przechowywany na półce VIPów w Kawiarni,

- imię i nazwisko umieszczone na specjalnej tablicy dla VIPów, Sponsorów, Wspierających oraz osób ważnych dla Kawiarni.

4 Wspierających
Pozostało: 17 z 20

Nagroda za 1000 zł lub więcej!

Srebrny Pakiet Sponsora

- wieczór zamknięty dla max 40 osób w ustalonym ze Sponsorem terminie (Kawiarnia zapewni przerwy kawowe w postaci kawy i ciastek),

- możliwość zamieszczenia materiałów reklamowych (ulotki) w Kociej Kawiarni przez okres 6 miesięcy,

- imienna Karta Stałego Klienta uprawniająca do rabatu 50% na zamówienia (bez limitu ilości zamówień) w Kawiarni przez okres 12 miesięcy,

- imię i nazwisko, logotyp umieszczone na specjalnej tablicy dla VIPów, Sponsorów, Wspierających oraz osób ważnych dla Kawiarni,

- własny IMIENNY zestaw kubek + filiżanka z logo Kociej Kawiarni przechowywany na półce VIPów w Kawiarni.

3 Wspierających
Pozostało: 5 z 5

Nagroda za 3000 zł lub więcej!

Złoty Pakiet Sponsora

- możliwość zorganizowania dwóch spotkań z prezentacją produktów/ usług Sponsora dla zamkniętej liczby gości (max 40 osób - Kawiarnia zapewni przerwy kawowe w postaci kawy i ciastek) w ustalonym ze Sponsorem terminie,

- możliwość zamieszczenia materiałów reklamowych (ulotki) w Kociej Kawiarni przez okres 12 miesięcy,

- imienna Karta Stałego Klienta uprawniająca do rabatu 50% na zamówienia (bez limitu ilości zamówień) w Kawiarni przez okres 12 miesięcy,

- możliwość umieszczenia logotypu na stronie Kociej Kawiarni w Strefie dla Oficjalnych Sponsorów oraz na zdjęciu profilowym na FB (przez okres 12 miesięcy),

- własny IMIENNY zestaw kubek + filiżanka z logo Kociej Kawiarni przechowywany na półce VIPów w Kawiarni,

- imię i nazwisko, logo firmy umieszczone na specjalnej tablicy dla VIPów, Sponsorów, Wspierających oraz osób ważnych dla Kawiarni.

0 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 10000 zł lub więcej!

Tytuł Sponsora Głównego – jeden indywidualnie negocjowany pakiet. Zanim nas wesprzesz skontaktuj się z nami w celu ustalenia warunków umowy sponsorskiej.

0 Wspierających
Pozostało: 0 z 5

Nagroda za 30 zł lub więcej!

- Kolorowa, ręcznie robiona zakładka do książki dla Kociarza (do wyboru kolor: malinowy, szary, turkusowy, czarny, czerwony, bądź pomarańczowy),

- ręcznie robiony brelok do kluczy w kształcie kota, (do wyboru czarny z czerwonym sercem albo czarny w białe kropki z czerwonym sercem),

- 1x darmowa kawa (Ważne przez 12 miesięcy),

- imienne podziękowanie na Facebooku.

5 Wspierających
Pozostało: 0 z 10

Nagroda za 45 zł lub więcej!

- ręcznie robiony brelok do kluczy w kształcie kota, (do wyboru czarny z czerwonym sercem albo czarny w białe kropki z czerwonym sercem),

- Eko - torba dla Kociarza z logotypem Kociej Kawiarni,

- 1x darmowa kawa (Ważne przez 12 miesięcy),

- imienne podziękowanie na Facebooku.

10 Wspierających
Pozostało: 0 z 10

Nagroda za 45 zł lub więcej!

- Kolorowa, ręcznie robiona zakładka do książki dla Kociarza (do wyboru kolor: malinowy, szary, turkusowy, czarny, czerwony, bądź pomarańczowy)

- Kubek z logotypem Kociej Kawiarni dla Kociarza,

- 1x darmowa kawa (Ważne przez 12 miesięcy),

- imienne podziękowanie na Facebooku.

10 Wspierających
Pozostało: 0 z 5

Nagroda za 45 zł lub więcej!

- Portfel na rękę (idealny podczas uprawiania sportów, spacerowania biegania, jazdy na rowerze - od Nadzwyczajki.pl),

- Kubek z logotypem Kociej Kawiarni dla Kociarza,

- 1x darmowa kawa (Ważne przez 12 miesięcy),

- imienne podziękowanie na Facebooku.

5 Wspierających
Pozostało: 0 z 5

Nagroda za 50 zł lub więcej!

- ręcznie robiona poduszka w kształcie kota (do wyboru dwa wzory: czarny bądź kremowy w kwiaty),

- 1x darmowa kawa (Ważne przez 12 miesięcy),

- imienne podziękowanie na Facebooku.

5 Wspierających
Pozostało: 0 z 8

Nagroda za 55 zł lub więcej!

- Eko - torba dla Kociarza z logotypem Kociej Kawiarni,

- Zabawny Kubek dla Kociarza z różnymi nadrukami kotów (od Nadzwyczajki.pl),

- 1x darmowa kawa (Ważne przez 12 miesięcy),

- imienne podziękowanie na Facebooku.

7 Wspierających
Pozostało: 0 z 3

Nagroda za 65 zł lub więcej!

- Oryginalny kuchenny fartuszek z kolorowym nadrukiem dla Kociarza - od Nadzwyczajki.pl,

- Kubek z logotypem Kociej Kawiarni dla Kociarza,

- 1x darmowa kawa (Ważne przez 12 miesięcy),

- imienne podziękowanie na Facebooku.

3 Wspierających

O projektodawcy

KociaKawiarnia

KociaKawiarnia

Kraków

PIERWSZA W POLSCE KOCIA KAWIARNIA. Miejsce, gdzie na stałe będą mieszkać koty i to w ich towarzystwie będzie można wypić kawę, herbatę czy przekąsić coś słodkiego. Miejsce, gdzie można poczytać książkę, gazetę lub po prostu pobyć z kotem.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

Obejmij patronat nad tym projektem!

Chcesz sygnować projekt swoją marką lub nazwiskiem? Zgłoś się już teraz!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy: