Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Andrzej Rylski

Andrzej Rylski

Warsaw, Poland

Andrzej swoją przygodę z RPG rozpoczął w 1995 roku. Od początku preferował rolę Mistrza Gry. Przez kilkanaście lat grał i prowadził w różnych systemach, eksplorując zarówno narracyjne możliwości Świata Mroku oraz Zewu Cthulhu, jak i „lżejsze” przygody w systemach fantasy. Od 2002 roku regularny uczestnik ogólnopolskich konwentów RPG, pomagał wydawnictwu Portal promować ich pierwsze gry planszowe i fabularne. Intensywnie prowadził Monastyr, D&D oraz własne systemy autorskie. Współtworzył kluby: Bastion RPG, Smocze Gniazdo i RPG Instant w Warszawie.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

664 PLN z 3000 PLN

10 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

22%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.06.2015.

Klejnot Wybrzeża - dodatek do gry fabularnej Diadem

RSS

Próg 3500 zł - pełna lista korzyści Dodano 17.05.2015, godz. 7:25

Projekt przekroczył 20% zakładanej wartości, czas na aktualizację.

Próg 3500 zł

Przekroczenie minimalnego progu o jedyne 500 zł zapewni następujące korzyści:

- Elektroniczne wersje podręcznika głównego, pomocy graczy i wszystkich dodatków dostępnych teraz i mających powstać w przyszłości staną się już na zawsze darmowe, dostępne odtąd do pobrania bezpłatnie dla każdego.

- Dodatek „Klejnot Wybrzeża” ukaże się także w wersjach ePUB oraz MOBI.

- Każdy wpłacający, wybierający jako nagrodę dodatek „Klejnot Wybrzeża” otrzyma dostęp do oryginalnego pliku mapy miasta w wersji elektronicznej z warstwami, umożliwiający zmianę stopnia przezroczystości i ukrywanie poszczególnych warstw, idealne do kadrowania i drukowanie wybranych elementów i fragmentów miasta na swój użytek przy projektowaniu własnych scenariuszy.

- Wszystkie osoby, które wybrały nagrodę zawierającą Podręcznik Główny i/lub Zestaw Pomocy dla graczy będą mogły je odebrać osobiście w dowolnym, ustalonym terminie na terenie Warszawy zaraz po osiągnięciu tego progu - nie czekając na koniec zbiórki (dodatek "Klejnot Wybrzeża" będzie dostępny najwcześniej tydzień po zakończeniu zbiórki).

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.06.2015 15:03