Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Tomek Pawlak

Tomek Pawlak

Poznań, Polska

Tomek Pawlak jest Scrum Masterem, blogerem oraz trenerem Scruma. Wytwarzaniem oprogramowania zajmuje się nieustannie od 2004 roku. Ze SCRUM’em zetknął się po raz pierwszy w 2008 roku jako programista i od tamtej pory jest wielkim entuzjastą zwinnego podejścia w rozwoju oprogramowania.

Od ponad 3 lat dzieli się swoją wiedzą, pomagając firmom IT podnosić jakość oprogramowania oraz budować przyjazne środowisko pracy. Takie w którym zaangażowanie, produktywność oraz rozwój stają się realną zmianą. Do tej pory pomagał m.in. takim firmom jak StepStone, RST Software Masters, Logintrans oraz Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych.

Tomek współorganizował trzy dotychczasowe edycje konferencji Scrum Days, jest założycielem „inicjatywy dla Scruma” (#i4scrum) oraz prowadzi autorskiego bloga „Buena Vista People’s Scrum.”

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2300 PLN z 3000 PLN

22 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

76%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 06.12.2019.

Karty Utture dla Zespołu Deweloperskiego - Utture.com

O projekcie

Celem projektu jest wydanie trzeciej talii kart z serii Utture - Utture dla Zespołu Deweloperskiego, oraz szerzenie wiedzy i popularyzacja dobrego Scruma.

 

Narzędzie „Utture dla Zespołu Deweloperskiego” w formie kart do gry służy do edukacji oraz rozwoju Zespołu Deweloperskiego. Karty powstały na podstawie doświadczenia autora oraz po konsultacjach z Scrum Masterami, Product Ownerami, Agile Coachami i Zespołami Deweloperskimi.

 

Talie kart Utture dla Scrum Masterów oraz Product Ownerów znajdziecie na http://utture.com oraz http://narzedziadlascrummastera.pl

 

10% zysków z kampanii przekażemy na wsparcie fundacji Dobra Fabryka - https://www.dobrafabryka.pl *

 

 

*Jeśli uda nam się przekroczyć 3. próg kampanii to przekażemy dwa razy więcej (20% zysków - na fundacje Dobra Fabryka. 

 

Napisz email jeśli będziesz chciał otrzymać fakturę VAT ✉️

 

Karty Utture dla Zespołu Deweloperskiego bazują na 5 poziomowej mechanice gry, kartach jakości i czasu, kartach obowiązków oraz dodatkowych rozszerzeniach - całość specjalnie opracowana dla praktyków Scruma.

 

Talia kart Utture dla Zespołu Deweloperskiego jest rezultatem wielu prototypów, iteracji, feedbacku od społeczności Agile oraz dwóch wydanych wcześniej talii kart. 

 

 

 

Karty Utture dla Zespołu Deweloperskiego zostaną wyprodukowane z wysoką jakością, podobnie jak wcześniejsze karty Utture dla Scrum Mastera oraz Product Ownera, które możesz zobaczyć poniżej.

 

 

Powstała też wersja webowa kart Utture. Kliknij w jeden z poniższych obrazków, aby spróbować praktyki Utture na pierwszym poziomie.

 

 

Pierwszej kampanii nie udało mi się pozyskać szacowanej kwoty na wytworzenie aplikacji wspomagającej użytkowników Utture. Nie zrażając się tym, własnymi siłami stworzyłem prostą, posiadającą jedną podstawową (weryfikacja ułożenia kart na podstawie zdjęcia) funkcjonalność aplikację na platformę Android. Do pobrania poniżej zupełnie za darmo.

 

 

Poniżej możesz zobaczyć filmik z przykładową rozgrywką kartami Utture.

 

www.agile247.pl

 

www.retrospektywa.com

 

Będąc młodym Scrum Masterem

Zebrane środki przeznaczymy na dokończenie projektu graficznego, logistykę, zamówienie gażdzetów oraz kart w drukarni. Pozostałe środki przeznaczymy na dalszy rozwój projektu - nagranie filmów na Youtube objaśniających karty dla Zespołów Deweloperskich oraz rozwój aplikacji na telefony.

 

 

10% zysków z kampanii przekażemy na wsparcie fundacji Dobra Fabryka - https://www.dobrafabryka.pl *

 

*Jeśli uda nam się przekroczyć 3. próg kampanii to przekażemy dwa razy więcej (20% zysków - na fundacje Dobra Fabryka. 

 

Całość rozliczenia budżetu podsumujemy w filmie na kanale YouTube. Poinformujemy Ciebie o tym specjalnym mailem.

Zobacz co jeszcze możemy zrobić dzięki Twojemu wsparciu. Osiągnięcie każdego z progów to odblokowanie kolejnych celów kampanii.

 

Wysyłkę kart oraz nagród planuję na luty 2020.

 

Do tego czasu będziemy Ciebie informować o postępach w realizacji projektu.

Nazywam się Tomek Pawlak. Jestem Scrum Masterem oraz autorem Kompasu Utture. W wolnych chwilach pisze bloga o Scrum oraz Agile (http://tomekpawlak.pl). Jest to trzecia kampania na Polak Potrafi, którą prowadzę. Pierwsza miała miejsce w listopadzie w 2018 roku, a druga w czerwcu 2019 roku. Pozwoliły one na wydanie kart Kompasu Utture dla Scrum Mastera oraz dla Product Ownera.

 

Od ponad 4 lat dzielę się swoją wiedzą, pomagając firmom IT podnosić jakość oprogramowania oraz budować przyjazne środowisko pracy. Takie w którym zaangażowanie, produktywność oraz rozwój stają się realną zmianą. Do tej pory pomagał m.in. takim firmom jak StepStone, RST Software Masters, Logintrans oraz Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych.

 

Współorganizowałem dotychczasowe cztery edycje konferencji Scrum Days, jestem założycielem „inicjatywy dla Scruma” (#i4scrum).

Już po raz trzeci wybrałem tą właśnie formę finansowania. Uważamy, że jest dużo lepsza forma niż zwykła przedsprzedaż. Realizowanie kampanii crowdfundingowej to nie lada wyzwanie i dużo satysfakcji z realizacji celu. Forma ta pozwala na bardzo szybkie udostępnienie produktu użytkownikom, już od pierwszych etapów rozwoju.

 

 

Warto wesprzeć ten projekt ponieważ dzięki kartom Kompasu Utture chcemy wpłynąć na organizacje i osoby w nich pracujące. Dzięki Utture poprawiamy kondycję Scrum i jego poprawne wykorzystanie. W ten sposób chcemy tworzyć przyjazne środowiska pracy, w których każdy będzie mógł rozwijać swoje umiejętności i wzrastać, aby być coraz lepszym z tygodnia na tydzień. 

 

 

Karty Kompasu Utture powstały jako wyraz buntu przeciwko degradacji tego podejścia do wytwarzania produktów i pracy w zespołach. Głęboko wierzymy, że dobry Scrum potrafi dać wiele satysfakcji korzystającym z niego zespołom. Dzięki właściwemu wykorzystaniu Scruma powstają przełomowe produkty, z których są zadowoleni zarówno inwestorzy oraz przede wszystkim użytkownicy. 

 

 

Pomóż nam zmieniać sposoby pracy w zespołach tak, aby każdy pracując mógł rozwijać się i mieć z tego fun! Wspieram ten projekt!

 

Poniżej znajdziesz filmy z poprzednich kampanii oraz z wystąpień podczas których mówiłem o kartach Utture.

 

 

 

 

 

 

 

Tomek Pawlak

web: http://tomekpawlak.pl/

email: hello@tomekpawlak.pl

tel: +48 607 647 847

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 06.12.2019 22:10